Emenike ilk golünü Arjantin'e attı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike ilk golünü Arjantin'e attı

Cevap: Emenike ilk golünü Arjantin'e attı

Yalnız arkadaşlar şunu söyleyeyim. Ben bu maçı 90 dakka seyrettim. Emenike Arjantin savunmasına gerçekten çok zor anlar yaşattı. Ayağına gelen her pozisyonda tehlike yaşattı. Sağ kanattan topu alıp gidişi, ceza sahası içinde bi adamı yatırıp kaldırışı, bunun gibi 1-2 tane daha hareket yaptı. Yani dediğiniz gibi geniş alan topçusu filan değil. Gerçekten dar alanda da iş yapıyor. Bunu en kısa zamanda siz de göreceksiniz...

Yalnız arkadaşlar şunu söyleyeyim. Ben bu maçı 90 dakka seyrettim. Emenike Arjantin savunmasına gerçekten çok zor anlar yaşattı. Ayağına gelen her pozisyonda tehlike yaşattı. Sağ kanattan topu alıp gidişi, ceza sahası içinde bi adamı yatırıp kaldırışı, bunun gibi 1-2 tane daha hareket yaptı. Yani dediğiniz gibi geniş alan topçusu filan değil. Gerçekten dar alanda da iş yapıyor. Bunu en kısa zamanda siz de göreceksiniz...

tebrikler iyi transfer yapmissiniz

Saol. Ben Fenerbahçeliyim bu doğru ama gerçekten çok objektifim. Mesela kendi forumumda bile Galatasaray'ı büyük harfle yazarım. Buraya kavga etmek için gelmedim. Sadece bazı cevapları vermeye geldim...

kapisabiliriz de yeani kavga etmeye gelmedin ama is o raddeye gelirse kapisiriz kardes raadol biz cimbom old boysuz...

cerez goldü zaten..Kaleci mal mal bakiyor öyle, savunmada desen yoktu o pozisyonda. Emekli olan H.Sükür bile o golü atar.

cerez goldü zaten..Kaleci mal mal bakiyor öyle, savunmada desen yoktu o pozisyonda. Emekli olan H.Sükür bile o golü atar.

Fenerli diye b.k atmaya gerek yok Murat, güzel goldü arkasında koşuyu bırakan biri vardı tanımıyorum rahat vurmuşsa o arkasındaki mavili adamın rahatlığı yüzünden.

İnsua Baltadan bi şeyler kapmış.Adamın arkasından öküzün trene baktığı gibi bakıyo resmen

Güzel gol :). Yalniz; Balta en nefret ettigim futbolcular'in basinda geliyor ama o adami Insua gibi biraksa yemedigi laf kalmazdi.

Üst Alt