Emenike Spartak Moskova'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike Spartak Moskova'da

Cevap: Fenerbahçe Emenike'yi satıyor!

[video=youtube;zQasV-pBWS8]https://www.youtube.com/watch?v=zQasV-pBWS8&feature=player_embedded[/video]Simdi daha yüksek sesle:D:D

Bunun anlamı şu: yar saçların lüle lüle, fener sana güle güle. Yoksa aziz dünyanın en iyi forvetini sattırır mı ? :sad007:

:lol:

Radyospor'un edindiği bilgilere göre, Fenerbahçe'nin Emenike ile ilgili olarak Karabükspor'a yapması gereken ödemelerde herhangi bir sorun yok.

Fenerbahçe'nin Karabükspor'a Emenike için verdiği senetlerin vadesi henüz gelmiş değil. Dolayısıyla kimi yayın organlarında çıkan "Emenike'nin taksidi ödenmedi" haberleri gerçeği yansıtmıyor.

Emenike ile yollar ayrılıyor

Radyo Spor | News

ARACILAR ALİ YILDIRIM VE GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ

Yine Radyospor'un edindiği bilgilere göre Emenike'nin Karabükspor'dan Fenerbahçe'ye transferine aracılık edenler Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Göksel Gümüşdağ.

Bilindiği gibi, Fenerbahçe Emenike'yi Karabükspor'dan 9 milyon euro'ya transfer etmişti.

Radyospor

Radyospor ve Radyospor.com mahreçli haberler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındadır. Kaynak gösterilmeden basın yayın organlarınca kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır

bu febelilerin beynine kan gitmiyo herhalde ya :D:D

forumlarda okuyorum niye satıyoz , noldu , daha yeni geldi gibi yorumlar var :asd:

Duyumlarıma göre Fener Emenikeyi Bankasyada şike ve teşvik primlerine kaynak bulabilmek için satıyormuş:D

Vallahi üzülmedim değil .. Yazık :D bazı oyuncuların günahı yok ama kalanları beter olsunlar

Arkadaşlar gülmeyelim gerçekten çok üzücü bir durum sabah bu haberi görünce gözlerim doldu ezelim rakibim nasıl bu hallere gelebilir diye düşünüp durdum Allah ezeli rakibimizi bu durumlara düşürenlerin bin belasını versin yazık be geçmişi başarılarla dolu ebedi dostumuzun bu kadar leke içine itilmesi biz Galatasaray taraftarınıda derinden yaraladı günahtır karşılıklı oynadığımız maçların birbirimize karşı kazanılan zaferlerimizi hüsranlarımızı tekrar yaşamak istiyoruz biz ve Son olarak kimse sanmasın ki Ezeli rakibimiz bu durumda diye biz Galatasaray taraftarı sevincimizden göbek atıyoruz tam aksine içimiz kan ağlıyor..

Sabret Fenerbahçe güçlü ol yıkılma ama eğer bir suçun varsa git o cezayı çek yıkılmadan başın öne eğilmeden unutmaki bu olaylar senin Fenerbahçe olduğun gerçeğini değiştiremez merak etme sen cesursun sen güçlüsün bunlarıda atlatırsın taraftarınla omuz omuza başaramayacağınız iş yok...

Allah yardımcınız olsun...

:(:(:(:sad007:

Benim fenerbahçe diye bi dostum yok. Kendi adına konuş ;)

Kesin düstüler:D

Daha satilacak baska oyuncular da var,bank asya da yabanci sayisi 3.

Arkadaşlar gülmeyelim gerçekten çok üzücü bir durum sabah bu haberi görünce gözlerim doldu ezelim rakibim nasıl bu hallere gelebilir diye düşünüp durdum Allah ezeli rakibimizi bu durumlara düşürenlerin bin belasını versin yazık be geçmişi başarılarla dolu ebedi dostumuzun bu kadar leke içine itilmesi biz Galatasaray taraftarınıda derinden yaraladı günahtır karşılıklı oynadığımız maçların birbirimize karşı kazanılan zaferlerimizi hüsranlarımızı tekrar yaşamak istiyoruz biz ve Son olarak kimse sanmasın ki Ezeli rakibimiz bu durumda diye biz Galatasaray taraftarı sevincimizden göbek atıyoruz tam aksine içimiz kan ağlıyor..

Sabret Fenerbahçe güçlü ol yıkılma ama eğer bir suçun varsa git o cezayı çek yıkılmadan başın öne eğilmeden unutmaki bu olaylar senin Fenerbahçe olduğun gerçeğini değiştiremez merak etme sen cesursun sen güçlüsün bunlarıda atlatırsın taraftarınla omuz omuza başaramayacağınız iş yok...

Allah yardımcınız olsun...

:(:(:(:sad007:

Kim yazmış anlayamadım ama boldladıgım kısım harıc hıcbi kısmına katılımıyorum hatta beter olsunlar da diyorum:D

Üst Alt