Emenike Spartak Moskova'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike Spartak Moskova'da

Cevap: Fenerbahçe Emenike'yi satıyor!

Aphoenix

Emenike´ye neredeyse 1 senedir ırkçı saldırılar yapıldı. Okan Bayülgen´in programında olanlar‚ Emniyette olanlar falan felan. Fenerbahçe düşmanlığı yüzünden bu ülkede ırkçılığı da getirdiler. Emenike´nin burada durmak istememesini doğal karşılıyorum.

Angut.com

Angut Mal :lol:

Azizi içeri atıyolar cemaatin komplosu oluyo,Emenikeyi satıyolar ırkçılıktan diyolar gerçekten angut bunlar

Arkadaşlar gülmeyelim gerçekten çok üzücü bir durum sabah bu haberi görünce gözlerim doldu ezelim rakibim nasıl bu hallere gelebilir diye düşünüp durdum Allah ezeli rakibimizi bu durumlara düşürenlerin bin belasını versin yazık be geçmişi başarılarla dolu ebedi dostumuzun bu kadar leke içine itilmesi biz Galatasaray taraftarınıda derinden yaraladı günahtır karşılıklı oynadığımız maçların birbirimize karşı kazanılan zaferlerimizi hüsranlarımızı tekrar yaşamak istiyoruz biz ve Son olarak kimse sanmasın ki Ezeli rakibimiz bu durumda diye biz Galatasaray taraftarı sevincimizden göbek atıyoruz tam aksine içimiz kan ağlıyor..

Sabret Fenerbahçe güçlü ol yıkılma ama eğer bir suçun varsa git o cezayı çek yıkılmadan başın öne eğilmeden unutmaki bu olaylar senin Fenerbahçe olduğun gerçeğini değiştiremez merak etme sen cesursun sen güçlüsün bunlarıda atlatırsın taraftarınla omuz omuza başaramayacağınız iş yok...

Allah yardımcınız olsun...

:(:(:(:sad007:

Kendi adına konuş bence, Nalga olayından sonra t-shirt basan ve takipçisiyiz diye resmi açıklama yapan,aldığımız UEFA kupasına tesadüf diyen kulüp benim ebedi dostum değildir.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta da şu:

Biz mesela Forlan-Reyes-Ujfalusi için "Atletico Madrid'le görüşmelere başlandığını" borsaya bildirmiştik.

Bunlarsa Emenike için bütün teklifleri dinleyeceklerini, yurtiçinden bir kulübe satmayacaklarını beyan ettiler.

Özet: Baaaank Asyaaa 1. Lig haydi herkes staaadaaaa :asd:

Arkadaşlar gülmeyelim gerçekten çok üzücü bir durum sabah bu haberi görünce gözlerim doldu ezelim rakibim nasıl bu hallere gelebilir diye düşünüp durdum Allah ezeli rakibimizi bu durumlara düşürenlerin bin belasını versin yazık be geçmişi başarılarla dolu ebedi dostumuzun bu kadar leke içine itilmesi biz Galatasaray taraftarınıda derinden yaraladı günahtır karşılıklı oynadığımız maçların birbirimize karşı kazanılan zaferlerimizi hüsranlarımızı tekrar yaşamak istiyoruz biz ve Son olarak kimse sanmasın ki Ezeli rakibimiz bu durumda diye biz Galatasaray taraftarı sevincimizden göbek atıyoruz tam aksine içimiz kan ağlıyor..

Sabret Fenerbahçe güçlü ol yıkılma ama eğer bir suçun varsa git o cezayı çek yıkılmadan başın öne eğilmeden unutmaki bu olaylar senin Fenerbahçe olduğun gerçeğini değiştiremez merak etme sen cesursun sen güçlüsün bunlarıda atlatırsın taraftarınla omuz omuza başaramayacağınız iş yok...

Allah yardımcınız olsun...

:(:(:(:sad007:

Bırak bunları hayatında hiç Kadıköy deplasmanına bile gitmemişsin belli ki. Gitsen şu cümlelerin bir tanesini kurmazdın zaten.

Neyse ben bunun gibi düşünmüyorum fenerliler bilin, beter olun.

Yaptığınız adilikler, sidik torbasından tuğla fırlatmaya kadar hepsi burnunuzdan fitil fitil gelsin cezasını bir bir çekin.

aykut hoca nasıl onay vermiş dünyanın en iyi forvetinin satışının onayına hayret...

emenike-imza-emenike.jpg
Daha dün gibi hatırlıyom lan:D

Yok 14 e satacaklar Rubine. arkadaşlar bırakın bu balon haberleri. en çok ama en çok 5-6 ya satabilirler ki o da zor. biz misiyi 8 e alıp 5 e zor sattık rusyaya. Ruslarda akıllandı. küme düşecek takımdan neden 14 e oyuncu alsınlar. angutun salak haberlerini doğru diye düşünmeyin. onlar kendilerini kandırıyorlar.

Kendi adına konuş bence, Nalga olayından sonra t-shirt basan ve takipçisiyiz diye resmi açıklama yapan,aldığımız UEFA kupasına tesadüf diyen kulüp benim ebedi dostum değildir.

aynen katılıyorum cemal nalga olayında neler yaptı bu pislikler aynı sene playoffa kalmayalım diye bornovaya son maçı verdiklerini de unutmayalım. fenerden dost most olmaz beter olsunlar

Dikkat edilmesi gereken bir nokta da şu:

Biz mesela Forlan-Reyes-Ujfalusi için "Atletico Madrid'le görüşmelere başlandığını" borsaya bildirmiştik.

Bunlarsa Emenike için bütün teklifleri dinleyeceklerini, yurtiçinden bir kulübe satmayacaklarını beyan ettiler.

Özet: Baaaank Asyaaa 1. Lig haydi herkes staaadaaaa :asd:

Aslında Ordu'ya falan satsalar sorun olmaz. Çünkü onların rakipleri Sakarya, Akhisar Bld, Karşıyaka falan olacak :asd:

Üst Alt