# Emenike | Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emenike | Transfer Haberleri

Emenike: "Fenerbahçe'ye gitmekten mutlu olurum"

Emmanuel Emenike, Fenerbahçe'ye transferi konusunda çok önemli açıklamalarda bulundu.

emenike_fenerbahceye_gitmekten_mutlu_olurum.jpg

Karabükspor'un Spor Toto Süper Lig'e çıktığı bu sezon elde ettiği başarılı sonuçlarda büyük pay sahibi olan Emenike, Fenerbahçe'de oynamanın kendisini mutlu edeceğini söyledi.

"BENİM İÇİN BÜYÜK ÖDÜL"

Sakatlığı ve Nijerya Milli Takımı'na seçilmesini değerlendiren golcü oyuncu, "Bu tarz sakatlıklar futbolun içinde her zaman vardır. Buna rağmen Nijerya Milli Takımı'na seçilmek benim için büyük bir ödül oldu. Açıkçası orada çok iyi bir performans sergileyemedim ancak insanların beni sevdiklerini ve bana güvendiklerini gördüm. Bu beni çok mutlu etti" dedi.

"SAHAYA YÜREĞİMİ KOYUYORUM"

Karabükspor'daki geleceği konusunda da açıklamalar yapan Emmanuel Emenike, "Bu takım için Bank Asya'dan başlayarak çok şeyler yaptım. Kimi zaman sakatlığım vardı, kimin zaman formsuzluğum vardı ancak her zaman en iyisini yapmaya çalıştım. Bu takımı çok seviyorum ve sahaya yüreğimi koyuyorum. Kalan haftalarda da en iyi performansımı göstereceğim" diye konuştu.

"YOBO İLE ÇOK YAKIN BİR DOSTLUĞUMUZ VAR"

Günlerdir medyada hakkında çıkan transfer iddialarına da açıklık getiren Nijeryalı oyuncu, "Yobo ile çok yakın bir arkadaşlığımız var. Onunla çok özel şeyler konuştuk. Sadece transfer konusunu değil, milli takım ile olan konuları da konuşuyoruz. Yobo'nun bana çok yardımı oldu. Fenerbahçe çok büyük bir camia, oraya gitmekten mutlu olurum. Ancak şu anda ortada kesinleşen bir durum yok. Daha büyük hedefleri olan bir kulübe gitmek beni mutlu eder" ifadelerini kullandı.

NTVSPOR

Cevap: Emenike: "Fenerbahçe'ye gitmekten mutlu olurum"

fenerle maçları yok mu bunların? çok erken konuştu.

hem fb ile hem trabzon ile maçları var,birşeyler hissettiriyor mu size?

Gitsin Volkan mutluluktan delirir.

Dia-Niang

-Volkan-

Emenike

Volkan dört köşe.

emenike ile selçuk inan ı alırlarsa büyük iş yapmış olacaklar

cocuklugumdan beri galatasaraya sempati duyuyorum diye açıklaması vardı bunun.

14 mayısta seçim mi olur kardeşim. Kaçırırız işte böyle birer birer adamları. Selçuk da gidiyor :(

fenerin bu adamı alıcağını zannetmiyorum çünkü niang var yedekte semih var hatta guiza ve kiralık g.ünal var ama olurda alırlarsa türkiye ligini bi 3 yıl sabote ederler adam tam golcü. stancuya 5 vericeğimize bu adama 5 verseydin ya hagi.....

kavat herif hani bize sempati duyuyordun gelecek senede en buyuk hayalim almeida ile yan yana oynamak derse sasirmam !

Üst Alt