Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos

tumblr_mr0rmiWPVv1rkfs41o10_500.jpg

drogba bu daha bir diyor.

boşuna el freni demiyoruz.. kamyonet gibi , Hamit'ten hala ümidi olan varsa yuh diyorum.Fatih Terim'de görmüştür artık umarım Elmander ve Hamit'ten ümidi kesmiştir..

Insallah, bu hamitten bu saatten sonar gercekten birsey olmaz. senelik 3m veriyoruz diye oynatmanin alemi yok. 3 m verip takimi 1 kisi eksik oynatmaktansa 3m verip tam takim oynamak daha mantikli.

Kupa çok güzel, maçlar keyif verici. Drogba insanı kendinden geçiriyor ama benim dikkat etmek istedigim şey.

Ceyhun, emre, amrabat, engin gibi isimlerin iyi bir performans göstermesi. Şahsen cok mutlu oldum. Özellikle yerlilerimiz fenerasyonun 6+0+4 üne nazire yapar gibiydiler.

Ha bu arada Chedjou ve Semih olmuş agalar.

Yolculuktan dolayı maçı özet dışında izleme fırsatım olmadı.Chedjou ile Semih ikilisi nasıl oynadı görüşleriniz nelerdir acaba.

Iyidiler. Sahsen yaptiklari bir hata hatirlamiyorum. Arsenal bir kac kez tehlikeli pozisyon buldu, ama bunlarin sorumlusu cogunlukla Melo ve Riera idi. Bir kez de Eboue yapmisti hata.

Semih bildigin Semih. Ilk kez oynamasina ragmen cok sogukkanli oynadi. Chedjou da 180° bir dönüs yapmis. Sanki Malaga/Napoli maclarinda ikizi oynamis dersin. Melo gibi uzun, isabetli ve tehlike yaratici paslar atti bir kac tane.

Hayırlı olsun kupa.Önce porto ardından arsenal galibiyetleri sezon öncesi moral motivasyon açısından da çok iyi oldu ki zaten özgüveni ve kalitesi çok yüksek bi takımımız var.

Ve yine yeni yeniden Şampiyon Galatasaray:-)

Üst Alt