Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos

yerlilerden kimse gönderilmemeli mevcut şartlardan dolayı yarın birgün allah korusun sakatlığı olur kart problemi olur sıkıntı yaşarız zaten ilk 18 de 12 si yerli olmak zorunda. clio,elmander direk gitmeli arda alınabiliyorsa alınmalı oda olmassa kerim freı ve bir iki rotasyonda kullanacağımız oyuncular almalıyız. gökdeniz neden düşünülmez hiç anlama çok da iyi oynuyor bu yıl

Gökdeniz benim de aklima geldi, ama taraftarimiz hemen tepki veriyor :) Yasli falan filan diyecekler.

Emirates kupasi bize birsey gösterdi. Bu takim tek forvetli sistemde cok daha etkili.

Kanatlarimiz o kadar da etkili degilken daha iyiyiz bu sistemde. Bide transfer yapsak gercekten cok güclü bir takim oluruz.

Gökdeniz benim de aklima geldi, ama taraftarimiz hemen tepki veriyor :) Yasli falan filan diyecekler.

Emirates kupasi bize birsey gösterdi. Bu takim tek forvetli sistemde cok daha etkili.

Kanatlarimiz o kadar da etkili degilken daha iyiyiz bu sistemde. Bide transfer yapsak gercekten cok güclü bir takim oluruz.

kesinlikle katılıyorum tek forvet oynamalıyız.

Gökdeniz bu sezon idare eder bence de mantıklı, seneye de Arda gelir

Beyler bugun Drogba ve digerlerinden ziyade...

Ceyhunu cok begendim... Boyle tam EPL futbolcusu cool bi havasi vardi

Carrick gibiydi... abartiyorum biraz ama iyi futbolcu uzerine gidilmesi lazim

Engin Potansiyeli vol 2 [mevki acisindan degil potansiyel olarak... takima girme bakimindan ]

İlk yarıyla ikinci yarı arasındaki temel fark topu tutmamız oldu bu açıdan bakınca takıma top tutabilen ve çalım atabilen bir oyuncu gerekiyor ve bu adam yerli olmak zorunda aklıma Ardadan başka isim gelmiyor Ardayı alırsak topu ileriye çok rahat yıkarız sneijder ve selçuk inanın yükü baya hafifler ve hamit yedek kulübesine gider gerektiğinde faydalı olabilir.

Bunun dışında sol bek eksiğim hala bariz riera amrabat varken her ne kadar orayı idare etse de defansif olarak yetersiz kademe anlayışı çok zayıf normal olarak.

Cidden Arda ve Kolarov ikilisi bize çok büyük güç katacaktır mümkünse kerim frei gibi seri bir oyuncu alırsak o anlamda da kendimizi geliştirmiş oluruz.

şikeci ezikler ağlıyorlar ne kadar mal bir topluluk bu angutlar hala kendilerini kandırıyorlar salzburg arsenalden iyiymiş. bizim saçma bir penaltı ve cılız bir şutumuz haricinde poziyonumuz yokmuş hahaaha. neyseki içlerinde yine aklı başında olanlar var onlarda başlarına gelecekleri biliyor :D sahasıda kupa kaldırdığımın çocukları.

okurken bana bile koydu lan bu yazi :D

isin espirisi tabi :D

Ceyhun icin 4-3-1-2 ve 4-2-3-1 gibi sistemler uygun fakat 4-4-2de 2lü ortasaha göbeği icin biraz fazla defansif. Ceyhunun oynamadiği o dönemde 4-4-2 oynuyorduk. Bugünde Engin sakatlandiktan sonra 4-4-2de Melo ve Ceyhun oynadi. ilk yari bitine kadar, ilerde top tutup, pas yapamadik. Sanirim bu bile Ceyhunun neden 4-4-2de oynamadiğini özetliyor.

Bu arada Gönül Eboueyi mi kesecek? Gecen snee Eboue kötü bir sezon gecirdi, bir cok oyuncumuz gibi fakat formda bir Eboueyi Gönül rüyasinda bile ilk11den kesemez.

Gönülün Eboueye göre avantajlari da var. Önünde savunmaya yardimi olan, caliskan Kuyt oynuyor. Ortasahada yaratici oyuncu eksikliği yasamalarina ragmen, rakibi iyi bozan ve alan birakmayan bir ortasahalari var. Bunlari da düsünmek lazim. Bizde Ebouenin önünde Hamit oynuyor.Gönül bizde olsaydi farkli bir perfonmans gösterirdi,negatif anlamda tabiki.

tumblr_mr0p7k3g0V1s8zayso1_r1_400.gif

allahina kurban ne kayiyor.ula yonetim duzeltin arenanin cimlerini ordada kaysin baba.

Üst Alt