# Emmanuel Adebayor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Adebayor

Cevap: # Emmanuel Adebayor

Ben istemiyorum. Tek dileğim ve isteğim Drogba nın Parçalı Formamızı en az 2-3 yıl terletmesidir.

Dünyanın en iyi forveti Drogba dır.

rüyamda adebayor yeni siyah formamımızla sahadaydı.bu iş olacak ve geldiğinde ben bu mesajı alıntı yapacağım içiniz rahat olsun.

İçimde anlamsız bir rahatlık var her nedense Adebayor kesin gelecek gibi hissediyorum :) (Ayrıca açmış olduğum bu ilk başlığın da şans getiriceğini düşünüyorum... totemmmmm :) )

fanatik.jpg

adebayor rosicky eboue düşünemiyorum

açıkcası en gereksiz mevki transferi şimdi forvet olur ama adebayordan bahsediyoruz arkadaş :D

Spiderman

Adebayor'u ya bonservisiyle ya da kiralık olarak mutlaka almayı kafasına koyan Galatasaray, Tottenham'ın da devreye girmesi üzerine operasyona hız verdi. Cim Bom, Togolu golcünün 'Aslan' olması için her türlü fedakârlığı yapacak.

Transfer sezonunun en hareketli takımlarından Galatasaray, yazın en büyük bombasını patlatmak için çalışıyor. Yönetimin son hedefi Manchester City’nin santrforu Emmanuel Adebayor... Dünyaca ünlü golcünün, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Kanada’ya giden City kafilesinde yer almadığını öğrenen yöneticiler, Togolu yıldızın menaceriyle görüştü. Menacer Darren Dean’den randevuyu koparan Galatasaray, City ile de temas kurdu. Ancak Adebayor’un ‘Aslan’ olması için transfer komitesinin elini çabuk tutması gerekiyor. Çünkü Premier Lig’in önemli ekiplerinden Tottenham’ın da, başarılı futbolcunun peşine düştüğü ortaya çıktı. İngiliz Daily Star gazetesi, Londra kulübünün menaceri Harry Redknapp’ın Adebayor’da ısrarcı olduğunu, fakat oyuncunun haftalık 170 bin Pound’luk ücretinde indirime gitmesini istediğini yazdı.

Gerekirse Modric satılır

Tottenham’ın ayrıca, ‘Spiderman’ lakaplı forvet indirime gitmese bile, Modric’i Chelsea’ye satarak kaynak yaratabileceği iddia edildi. İşte bu söylentiler, Galatasaray’ı aceleci davranmaya itiyor. Sarı-Kırmızılılar’ın Adebayor’u renklerine bağlamak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağı ve City yönetimiyle olan iyi ilişkileri kullanarak, golcü futbolcuyu ya kiralayacağı ya da satın alacağı ifade ediliyor.

Fanatik

Sadece ilgileniriz.Kaldı ki kiralık gelse bile bu adaı satın alacak maddi gücümüz malesef yok. Kapıyı 15'den açarlar.

Sadece ilgileniriz.Kaldı ki kiralık gelse bile bu adaı satın alacak maddi gücümüz malesef yok. Kapıyı 15'den açarlar.

e ne varki hocam adamın yaşı orta adebayordan bahsediyoruz ... Biz ki bugun muslera'ya 11m civarı verebiliyosak melo ya 13m vermeyi goze alabiliyosak seneye allah'ın izniyle olası bi şampiyonluk + cl gelirleriyle adebayor'da iyi bi performans sergilerse 15-20m veririz neden vermeyelim :D

Melo'ya yıllık 4.5 verecek güçleri varsa Adebayor'ada o ücreti verirler ve Adebayor icin kapıyı 15'den acarlarsa kelepir fiyata alırız gerçi 15'de gayet uygun

Hikaye 21 yıl öncesinden. Afrika'da Togo'da bir çocuk. 4 yaşında. Doğduğu günden itibaren ilk adımlarını gözleyen ailesi yürüyemeyen çocukları için derman arıyorlar. Nijerja'ya, Gana'ya doktorlara götürüyorlar. Çare bulunamıyor. Annesi; "artık tek çare dua etmek" diyor. Çocuğu kucağına alıyor ve kiliseye gidiyor. Rahip, kadına yedi gün boyunca dua etmesi gerektiğini söylüyor. Kadın yedi gün dua ediyor kilisede. Yedinci gün, bir pazar günü. Kilisenin önünde top oynayan çocuklardan biri topa abanıyor, top kilisenin kapısından içeri giriyor. Dua eden kadının dizinin dibinde oturan çocuk, topu görünce ayağa kalkıyor ve topa doğru yürümeye başlıyor. Hayatında ilk kez adım atıyor. 21 yıl sonra çocuk bunu anlatırken "Biliyorum inanılmaz gibi geliyor ama doğru. Futbol benim kaderimmiş". O çocuğun adı Emmanuel Adebayor.

Bülent Timurlenk yıllar önce yazmış bu yazıyı, güzel anı, gelsin.

Üst Alt