# Emmanuel Adebayor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Adebayor

Cevap: # Emmanuel Adebayor

Adebayor,Real için yetersizdi ama bu ligin İbrahimovic´i olur.4-4-2 içinde Baros´un yanına arana kan.

Kun Aguerro büyük ihtimalle twitter araciligi ile M.City ile anlastigini acikladi... Ne dersiniz? Adebayoru bize kiralarlar mi acaba? TSL icin cok üstün bir yetenek. Insallah olur derim. Yönetimin gözü karardi wallaha ;)

Arkandayiz Ünal Baskan...

Kun Aguerro büyük ihtimalle twitter araciligi ile M.City ile anlastigini acikladi... Ne dersiniz? Adebayoru bize kiralarlar mi acaba? TSL icin cok üstün bir yetenek. Insallah olur derim. Yönetimin gözü karardi wallaha ;)

Arkandayiz Ünal Baskan...

Kiralarlarda Melo'nun 1 sezondaki maliyetini hesaplayanlar isyana devam eder.Sanıyorum yıllığı çok yüksek yani brüt 8-9 diye biliyorum.Basında 4'e 5'e bu iş biter havasında ama bence çok zor.Ama gelirse muhteşem olur tabi.

Pınar Argun: "Adebayor İle Büyük Ölçüde Anlaşıldı!"

Arkadaşlar Biraz önce Lig tv Galatasaray Muhabiri Pınar Argun canlı yayına bağlandı..Transferler hakkında son gelişmeleri aktardı..

Pınar Argun:Galatasarayın, Adebayor ile büyük ölçüde anlaştığı gelen bilgiler arasında.Ancak transferde son imzayı görmeden bitti demek yanlış olur.

Haberin Videosu İçin : Ligtv.com.tr - VideoHaber - Aslan vakit kazandı

Pınar Argun un bu seneki istihbaratları çok başarısız.Bu sefer tutar işallah..

Cevap: Adebayor İle Büyük Ölçüde Anlaşıldı!

Heycanlanacak birsey yok.

Eger cok önemli bir gelisme olsaydi direk son dakika olarak girerlerdi.

Ligtv bu sene cok kötü gidiyor.

Cevap: Pınar Argun : Adebayor İle Büyük Ölçüde Anlaşıldı!

Pınar Argun = Yalçın Dümer'in kadın versiyonu

bu sefer tutturacak Argun buna canı gönülden inanıyorum:)

Hayırlısı Olsunn

Pınar argun un 1 tane doğru haberi yok,1 tane yok yahu.Hep dikkat ediyorum bu kadın ne derse tam tersi oluyor.

olabilcek bişey ama ondan duymak pek inandırıcı değil.

Üst Alt