Emmanuel Culio resmen Orduspor'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

Cevap: Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

orta sahaad savasci galatasaray için kısa surede canla başla oynayan bi adamı durup dururken sattık son senelerde zaten yabancı transferlerinde sorun varken ucuza savasci adam almısken verdik aferin size ya ayhan sarp serkan aykut aydın hepsi dursun culio gitsin

Culio ile ilgili durumu öğrendim.

Gs'den Culio'yu bonservisiyle aldık. 350 bin Euro'su peşin verildi. Gerisi Haziran'da verilecek. Haziran'da beklemediğimiz bir sıkıntı olma sıdurumunda geri kalan miktarı ödemeden vazgeçme hakkımız var. Görünürde kiralık gibi ama herşey bizim Hazirandaki durumumuza bağlı. Sakatlık, küme düşme, futbolcudan istenen verim alınamama gibi durumlarda maddi bakımdan zarar görmemek için bu şekilde anlaşma yapılmış.

Anlaşma böyle olmuş.4 yıllık anlaşıldığı doğrudur.

Aslında kiralandı ama sezon sonu bir aksilik olmazsa opsiyonu da kullanacak Orduspor ;)

Ya saçma sapan bi iş olmuş . Geçen sezon en çok koşan en çok mücadele eden oynucumuzu . MUSTAFA AYHAN vs dururken sattık . Çok yazık helal olsun orduya 12den vurdu.

ben görüşümü belirtmiştim maalesef bu konuda FT hocam kapris yapmıştır... bu adamı hagi aldı diye yollamıştır....

2. devre uzak ara takımın en iyilerindendi.......

hatırlatma: aydın , aykut , ayhan daha takımda hatta stancu bile daha takımda ve bu adamın suçu neydi

Culio'nun satılması sorun degil. Bu adamların zamanında nasıl Galatasaray'a geldiği tartışılmalı. Adnan Sezgin ve Hagi'nin bize kazıkları. Şuan durum güllük gülistanlık oldugu icin bunlar tartısılmıyor. Ama gercek Galatasaray taraftarı bunların hesabını sormalı.

ben görüşümü belirtmiştim maalesef bu konuda FT hocam kapris yapmıştır... bu adamı hagi aldı diye yollamıştır....

2. devre uzak ara takımın en iyilerindendi.......

hatırlatma: aydın , aykut , ayhan daha takımda hatta stancu bile daha takımda ve bu adamın suçu neydi

Culio Türkiye standardlarının biraz üstünde bir oyuncu. Ama yabancı kontejyanını böyle adamlarla doldurmak gereksiz. Fatih hoca dogru bir iş yapmıstır. Ayrıca biz 1 düsünüyorsak fatih hoca 10 düsünüyordur.

Culio'nun satılması sorun degil. Bu adamların zamanında nasıl Galatasaray'a geldiği tartışılmalı. Adnan Sezgin ve Hagi'nin bize kazıkları. Şuan durum güllük gülistanlık oldugu icin bunlar tartısılmıyor. Ama gercek Galatasaray taraftarı bunların hesabını sormalı.

ne alaka belkide hagi ve sezginin bize aldırdığı yegane tek iyi isimdi.....

Culio Ocak-Haziran ayının en iyi oyuncusuydu kabul ama Galatasaray Ocak-Haziran arası tarihinin en kötü kadrosuna sahipti.

Culio'nun rakibi Mustafa Sarp-Barış-Ayhan'dı. Bırakın da bu 3 isimi geçmeyi başarsın artık.

Culio Türkiye standardlarının biraz üstünde bir oyuncu. Ama yabancı kontejyanını böyle adamlarla doldurmak gereksiz. Fatih hoca dogru bir iş yapmıstır. Ayrıca biz 1 düsünüyorsak fatih hoca 10 düsünüyordur.

yabancı kontenjanımı saymayı bilmiyormusun renktaş yollaya yollaya takımda yabancı kalmadı 10 kişilik stokun 5ini doldurduk + stancu etti 6

Culio Ocak-Haziran ayının en iyi oyuncusuydu kabul ama Galatasaray Ocak-Haziran arası tarihinin en kötü kadrosuna sahipti.

Culio'nun rakibi Mustafa Sarp-Barış-Ayhan'dı. Bırakın da bu 3 isimi geçmeyi başarsın artık.

senin mantığında messi gelse kötü kadromuzda sivrilse ki heralde göze batar diyeceğizki messi berbat oyuncu çünkü rakibi sarp tı......

YA sizleri anlayamıyorum 2. devre farklı maçlarımı takip etikte bu adamı beğenmiyorsunuz.

sizlere ayhanlar sarplar hatta ceyhunlar lazım........

bence culio > yekta

Gençlerbirliği'ne attığı gol hafızalardan silinmiyor. G.Saray'ın en kötü döneminde en iyi oynayan 3 oyuncu arasına girer Culio. Her şey için teşekkürler.

Culio konusunda genel ve son cevabımı yazıyorum katılmayan arkadaslar olabilir saygı duyarım.

Culio futbol pasaportu olarak Arjantinli bir futbolcudur. Arjantin'de ki futbol kariyerinde en ufak bir parlama gösterememis ve genelde bildigim kadarıyla Arjantin 2.liginde top kosturmustur. Cluj takımında da 4 sene kadar top kosturmus ve çok parlak bir oyun koymadıgı kesindir. Bugün Galatasaray icin hedefleri olan bir takım icin culio yeterli diyorsanız ilk 11'de birsey demiyorum. Ama kenarda oturtmanında bir manası yok. Suan 7 yabancı var ve daha yönetim transfer yapma planında. Ve fatih hoca tribünde oturan yabamcı istemiyor. Culio'ya ne gerek var o zaman.

gene ayhanlaramı kaldık lan. inşallah daha iyileri alınır. gerci ben gitmesini istemiyordum. bence kötü bir secim oldu. gelen futbolcuya göre durum degişir.

Gençlerbirliği'ne attığı gol hafızalardan silinmiyor. G.Saray'ın en kötü döneminde en iyi oynayan 3 oyuncu arasına girer Culio. Her şey için teşekkürler.

niye teşekkürler keşke kalsaydı..

mecburmuyuz her yıl saçmalamaya

bir yıl topal gider keita gider

bir yıl dos santosun opsiyonu kullanılmaz

bir yıl misimoviç satılır culio gelir takıma ısınır o yollanır

allah kerim gelecek yıl melo şutlanmasın.....

Üst Alt