Emmanuel Culio resmen Orduspor'da - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

Cevap: Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

105 maçta 5 gol atmaksa mesele bizim mustafa sarp ilk geldigi sezon 5'ten fazla attı galiba. Bırakın abi fatih hoca düsünsün. Bizim görevimiz takımı desteklemek kendinizi bu kadar yormayın su kalmalı gitmeli. Bu adam bu kadar iyi neden talipleri yok neden cluj geri almıo gide gide orduspora gitti daha ne diyim ya. Bu adamlar bize kazıktır baska birsey hagi becali ve adnan kardeslerini kazıklarıdır. 4-5 senedir futbol izlemeyi unuttugnuz icin culio gibi adamlar size süper gelio.

Bizde de 19 maçta 4 gol attı. Takımı ne olursa olsun destekleriz ama her gidenede eyvallah diycek halimiz yok. Eleştirmek için var forum :) Culio süper değil tabi ama bu ortasaha ya 3. adam Culio dur.

yok senin kadar sacmalayamam merak etme favorim sensin:D

Ya düzgün cevap verilecek bi adam değilsin ama neyse yine de açıklayayım belki sınırlı kapasiten olmasına rağmen anlayabilirsin;

Terim 8 (sekiz) yabancı istiyor. 9'un 1 eksiği, 7nin 1 fazlası olan 8 var ya, o işte. Ve o 8 yabancımızın da iyi oyuncular olması gerek, bunun için Culio gidiyor. Tek sebep bu değil, tempolu oyun oynuyoruz ve Culio oyunu yavaşlatıyor, sisteme uymuyor, bu da sebeplerden biri.

Anlamadığın yer var mı, açıklayayım ?

Ya düzgün cevap verilecek bi adam değilsin ama neyse yine de açıklayayım belki sınırlı kapasiten olmasına rağmen anlayabilirsin;

Terim 8 (sekiz) yabancı istiyor. 9'un 1 eksiği, 7nin 1 fazlası olan 8 var ya, o işte. Ve o 8 yabancımızın da iyi oyuncular olması gerek, bunun için Culio gidiyor. Tek sebep bu değil, tempolu oyun oynuyoruz ve Culio oyunu yavaşlatıyor, sisteme uymuyor, bu da sebeplerden biri.

Anlamadığın yer var mı, açıklayayım ?
senin anlamadıgın şu. ben burda aslında terimi eleştiriyorum 8 yabancıyla oyannır diye bir kanun yok. bunun sakatlıgıda var. şimdi beni anladınmı do you speak türkish!

fatih terimin yaptıgı ve dedigi herşey dogrudur diye bir kanun yok anladınmı caglar kardeş. senin herhalde bir düşünce yapın yok. terim naparsa dogrudur mantıgıyla ilerliyorsun.

fatih terimin yaptıgı ve dedigi herşey dogrudur diye bir kanun yok anladınmı caglar kardeş. senin herhalde bir düşünce yapın yok. terim naparsa dogrudur mantıgıylamı ilerliyorsun.

Hayır ben Terimi de çok sevmem zaten. Başından beri Culio'nun yetersiz olduğunu söylüyordum, ki öyle. İyi ki gitti. Çok da doğru karar helal olsun Fatih Terim'e. Benim kendi düşüncelerim var sizin gibi belli bi fikre sabit kalmıyorum yani , rahat olalım pls

Hayır ben Terimi de çok sevmem zaten. Başından beri Culio'nun yetersiz olduğunu söylüyordum, ki öyle. İyi ki gitti. Çok da doğru karar helal olsun Fatih Terim'e. Benim kendi düşüncelerim var sizin gibi belli bi fikre sabit kalmıyorum yani , rahat olalım pls
senin bizde begendigin oyuncular kim?

Fb lilerde bir huy var, kişlerin kulüp yanında hiç önemi yok, varsa yoksa fb. Aziz Yıldırım'ı savunmalarının sebebi de, AY kurtulursa, fb kurtulur mantığıyla hareket ediyor olmaları. Yoksa AY nin de fb yanında hiç bir önemi yoktur. Yoksa bugün AY hapse girecek, ama fb düşmeyecek derseniz hemen kabul ederler.

Gidenin de arkasından da fazla ağıt yakmazlar, çünkü giden adam işlerine yaramadığı için gitmiştir ve yerine mutlaka başka birisi gelecektir. Yerine gelmediği zaman bağıra çağıra bunu söylerler, yönetime ve TD ye. Gelen adam da canını dişine takarak oynamak zorundadır, isterse sakat olsun, yoksa hemen paket olur. Adamı baskıyla her türlü oynatırlar. Olmadımı sezon sonu tekmeyi basarlar, yada kulübede sezon sonuna kadar oturur. Bu sezon başında Alex neredeyse kovulma noktasına geldi.

Bizde yanlış yerde zamansız duygusallık vardır. Bazen kişiler kulüp önüne geçiyor, bazen de kişiler itin g.tüne sokuluyor. Bir türlü ortasını tutturamıyoruz.

Bırakalım artık bu futbolculara tapma olaylarını. Kewell gitmemesi için nice çocuklar kesildi. Sonuç ne oldu? Sezon sonu koca bir hüsran. Kewell'i severiz, ama çok fazla kulübün önüne geçti.

Culio olayı, geçen sezon iyi oynadı, sinmiş, yılmış kadro içinden sıyrıldı. Ama takımın olmazsa olmazı değildir. Rotasyonda kullanılabilirdi, sorun etmezdi, ama yönetim ve Fatih Terim yerine daha uygun, daha kaliteli oyuncu transfer etmek istiyordur? Bu sene başarılı olmak için daha kaliteli adam alınması planlanıyordur?

Culio fazla şans bulamayacağını düşündüler ve gitmesini istediler, yerine başka bir mevki için alternatifler oluşturulacaktır?

Benim fikrim, artık kişileri değil kurumu düşünmeye başlayalım, çünkü son yıllarda çok fazla zarar verdi bu mesele bizlere.

Fb lilerde bir huy var, kişlerin kulüp yanında hiç önemi yok, varsa yoksa fb. Aziz Yıldırım'ı savunmalarının sebebi de, AY kurtulursa, fb kurtulur mantığıyla hareket ediyor olmaları. Yoksa AY nin de fb yanında hiç bir önemi yoktur. Yoksa bugün AY hapse girecek, ama fb düşmeyecek derseniz hemen kabul ederler.

Gidenin de arkasından da fazla ağıt yakmazlar, çünkü giden adam işlerine yaramadığı için gitmiştir ve yerine mutlaka başka birisi gelecektir. Gelen adam da canını dişine takarak oynamak zorundadır, isterse sakat olsun, yoksa hemen paket olur. Adamı baskıyla her türlü oynatırlar. Olmadımı sezon sonu tekmeyi basarlar, yada kulübede sezon sonuna kadar oturur. Bu sezon başında Alex neredeyse kovulma noktasına geldi.

Bizde yanlış yerde zamansız duygusallık vardır. Bazen kişiler kulüp önüne geçiyor, bazen de kişiler itin g.tüne sokuluyor. Bir türlü ortasını tutturamıyoruz.

Bırakalım artık bu futbolculara tapma olaylarını. Kewell gitmemesi için nice çocuklar kesildi. Sonuç ne oldu? Sezon sonu koca bir hüsran. Kewell'i severiz, ama çok fazla kulübün önüne geçti.

Culio olayı, geçen sezon iyi oynadı, sinmiş, yılmış kadro içinden sıyrıldı. Ama takımın olmazsa olmazı değildir. Rotasyonda kullanılabilirdi, sorun etmezdi, ama yönetim ve Fatih Terim yerine daha uygun, daha kaliteli oyuncu transfer etmek istiyordur? Bu sene başarılı olmak için daha kaliteli adam alınması planlanıyordur?

Culio fazla şans bulamayacağını düşündüler ve gitmesini istediler, yerine başka bir mevki için alternatifler oluşturulacaktır?

Benim fikrim, artık kişileri değil kurumu düşünmeye başlayalım, çünkü son yıllarda çok fazla zarar verdi bu mesele bizlere.
bende senin gibi düşünüyorum. GALATASARAY TABİKİ CULİODAN ÜSTÜNDÜR. AMA GİTMESİ GEREKENLER KALIP CUlio artlarından gidince sinirleniyoruz.

Üst Alt