# Emmanuel Eboué | 3.5 Milyon £ karşılığında Galatasaray'a transfer olmak üzere - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Eboué | 3.5 Milyon £ karşılığında Galatasaray'a transfer olmak üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Emmanuel Eboue

Fatih Terim'in yıllardır süren bir Eboue saplantısı var. Her Arsenal maçı yorumladığında falan dibi düşüyordu bunun için.

Cevap: Emmanuel Eboue

Hayır sağ bekte oynar ama gerekirse solda da oynar diyorum.Sağ kanatta Sabri ile önlü arkalı da oynayabilir.

Tabi hocam çok zor durumda tabiki sol bek oynar ona bişey demiyorum(Ugur Ucar bile sol bek oynadi). Sabriyle önlü arkalı müthiş olurlar bence ikiside hem ileride hem geride oynayabilen adamlar hatta Eboue son zamanlar Arsenalde daha çok ofansta görev aldı.

Su konuda onlarca ayni mesajdan var, tamam anladik sol bek lazim da gidin biraz da transfer nobetine yazin, 8 sayfa yaziyi okurken gina geldi ayni tur mesajlardan. En basta 2-3 kisi yazmis zaten, gidip o mesajin hemen altina aynisini yazmak nedir?

Bu adam sol bek oynar mi diye tartisanlari anliyorum onlara lafim yok. 'Ama bize sol bek lazim'cilar tamam anladik artik, yazmayin bi zahmet.

Gorusumu de belirteyim; aramizda hala Fatih Terim'i taniyamamis olanlar ve saplantilarindan habersiz olanlar var. Elinde iki tane zamaninda milli takimda oynattigi sol bek olan Terim gidip de sol beke transfer istemez, cunku onun gozundeki Balta hala Euro 2008'deki Balta'dir.

Sag bek konusuna gelince, Serkan Kurtulus'u kadroya almamasi ve bir roportajinda Sabri'yi baska mevkiilerde de degerlendirebiliriz demesinden dolayi bir sag bek transferi bekliyorum.

Bu adamın ölüsü kalenin sağından alır karşı kalenin içine sokar...Bize sağ bek kesinlikle lazım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt