# Emmanuel Eboué | 3.5 Milyon £ karşılığında Galatasaray'a transfer olmak üzere - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Eboué | 3.5 Milyon £ karşılığında Galatasaray'a transfer olmak üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Emmanuel Eboue

Eboue, yıllık 2.4 milyon Euro karşılığında Galatasaray'ın teklifine olumlu yanıt verdi (Lig TV)

Şeref Aydın kulüte görevli bir arkadaş ,duyumcu falan değil arkadaşlar..O söylediyse bu iş bitmiştir..Ona bilgiler gelir ,o da bizimle paylaşır..Sayesinde bizde hava atarız..15 gün önce muslerayla kaç yıllık anlaşm yapıldığını yazdı,meloyu bildirdi..Şimdide eboue diyorsa iş bitti..Haydi aslan yönetim birde sol bek ,al gel su drentheyi...

Bu transfere anlam veremiyorum, sağ açığa bir oyuncu şart bunu biliyoruz ama Eboue tarzı bir oyuncu değil, daha çok yaratıcı tarzda bir oyuncu olması gerekirdi ...

Neyse, F.Terim işini bilir ;

Muslera

Sabri - Ujfa - Servet - Hakan

Eboue - Selçuk - Melo

Arda

Baros - Elmander​

Efsane 2000 yılı kadrosunun bir benzeri ...

Bunu düşünüyor sanırım.

Eboue çok güzel oyuncu ama bence gereksiz bir transfer olur.. sabrinin yerine değil de kazımın yerine güzel bir transfer yaoabiirsek daha yararlı olur. Kanat lazım bize işimiz kazıma kalırsa çok kötü

Eboue sağ açıkta kullanılacak bence.Fatih hoca savunmaya yardım etmeyen kanat oyuncularını pek sevmez.Bu yüzden Eboue'nin çift yönlü olması onu istenilen oyuncu durumuna getiriyor

Bu transfere anlam veremiyorum, sağ açığa bir oyuncu şart bunu biliyoruz ama Eboue tarzı bir oyuncu değil, daha çok yaratıcı tarzda bir oyuncu olması gerekirdi ...

Neyse, F.Terim işini bilir ;

Muslera

Sabri - Ujfa - Servet - Hakan

Eboue - Selçuk - Melo

Arda

Baros - Elmander​

Efsane 2000 yılı kadrosunun bir benzeri ...

Bunu düşünüyor sanırım.

Eboue ile Sabri yer değiştirir bu formasyonda. Eboue kesinlikle sağ bek için alındı. Ayrıca Arda kanatlardaki kadar rahat oynayamıyor forvet arkası. FT oraya bir formül düşünecektir.

:(

Orta yapamayan adam sağ açık oynar mı renktaş? Sağ açık banko Kazım'ın bu sene, değişmez. Sabri olsa olsa ortada Selçuk veya Melo ile oynar.

Eboue geldiği taktirde Fatih hoca sağ açıkta Sabri'yi oynatabilir. Bana sorarsan Sabri ne sağ açıkta oynayabilir, ne de orta sahanın ortasında. Sabri bir tek sağ bekte oynar. Bence Eboue yerine iyi bir sağ açık alınmalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt