# Emmanuel Eboué - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Eboué

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Emmanuel Eboué

avrupadaki en iyi sağ bekleri kendime göre sıralamak gerekirse;

1-sergio ramos

2-maicon

3-dani alves

4-eboue

5-srna

6-gökhan

benim taktiğim ise

leo

eboue----emre g.----servet----h.balta

ayhan akman

elano--------------arda

Keita--------------------Kewell

Baros​

ayhan'ı sevmeyenler çok olmasına rağmen benim hosuma giden bi oyuncu. m. topal yerine düşünebilinir. elano'nunda savunmaya yardım eden bi oyuncu olduğunuda hepimiz biliyoruz epl'den. hem burası tsl fazla zorlancaını sanmıyorum :D arda ise zaten her zaman geriye giden bi oyuncumuzdu. defansa yardım eder. gerektiğinde ordan top çıkarır. sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.

ama futbol 90 dk. bu 5inin aynanda oynamasına bende karşıyım. kewellın 90 dk. oynayamıcanı düşünürsek 2. yarı için harika bi silah olur kendisi. hepsini aynanda oynatıp sonuca gidemezseniz ilerleyen dakikalarda yapacak hamleniz kalmaz..

Bosingwa ? Gökhan ?

7. sayfada 16:16daki yorumuma bak sonra konus benim Barosla ilgili bir takıntım yok aksine çok seviyorum ama Baros çift forvette daha etkili oluyor dogruları söyleyincede suçlu oluyoruz

Bu önceki baros mesajlarından biri çok ilginç bir öyle bir böyle

Hayal gücüm çok geniş:D şaka maka Barosu begenmiyorum açık açıkta söylüyorum son vuruslarıda fiyasko illa Nistelrooy olmasınada gerek yok ama iyi bir bitirici lazım

Şuanda İnter Lazio maçı var İnter tabiri caizse 4 defansif orta sahayla oynuyor:

.......Muntari..........Motta........

Cambiaso.........Dejan S(en ofansifi).......

Ortasaha delik deşik :)

leo

eboue----emre g.----servet----h.balta

ayhan akman

elano--------------arda

Keita--------------------Kewell

Baros​

ayhan'ı sevmeyenler çok olmasına rağmen benim hosuma giden bi oyuncu. m. topal yerine düşünebilinir. elano'nunda savunmaya yardım eden bi oyuncu olduğunuda hepimiz biliyoruz epl'den. hem burası tsl fazla zorlancaını sanmıyorum :D arda ise zaten her zaman geriye giden bi oyuncumuzdu. defansa yardım eder. gerektiğinde ordan top çıkarır. sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.

ama futbol 90 dk. bu 5inin aynanda oynamasına bende karşıyım. kewellın 90 dk. oynayamıcanı düşünürsek 2. yarı için harika bi silah olur kendisi. hepsini aynanda oynatıp sonuca gidemezseniz ilerleyen dakikalarda yapacak hamleniz kalmaz..

Ben de forumda her zaman Ayhan savunuculuğu yapar ve ortanın Topal-Arda-Ayhan dan oluşacağına inanırdım, ta ki Elano gibi bir usta gelene kadar. Ama açıkçası Topalın alternatifi Ayhan olabilirmiş gibi durmuyor, Sarp olur ama Ayhan olamaz diye düşünüyorum, Ayhanın futbolculuğunu çok beğensem ve iki yönlü oyun konusunda Türkiyedeki en iyi yerli oyuncu olduğunu düşünsem de. Yani Elano olmasa kafadan yazardım 11 e ama sağ içe ve orada da takır takır oynardı eminimki. Ama bir kesici istiyorsak Topal veya Sarp daha yerinde seçimler gibi geliyor bana, Ayhan da Elanoyu ve Ardayı yedekleyecektir.

Bosingwa ? Gökhan ?

bosingwayı beğenmiyorum. bazen saçma sapan ortalar yapbiliyor.

gökhan her ne kadar f5in takımındada olrsa olsun objektif bakmak gerekirse çok iyi bi bektir. mükemmel ötesi hatta. arda'dan sonra şu an ki en iyi Türk oyuncudur. gçkhan'ı avrupa'nın sayılı bekleri arasında görüyorum.

Bu önceki baros mesajlarından biri çok ilginç bir öyle bir böyle

begenmiyorum derken stilini begenmiyorum demek istedim. Herneyse Baros ve Kewella laf söylettirmiyorsun yakında onların avukatı oldugunu düşünücem Kewell konusuna gelince evet Aydın bu oyunu ,fizik gücüyle ve kondisyonuyla devam ederse Kewellı kesebilir şimdi bana Kewell takıntında var deme

Ben de forumda her zaman Ayhan savunuculuğu yapar ve ortanın Topal-Arda-Ayhan dan oluşacağına inanırdım, ta ki Elano gibi bir usta gelene kadar. Ama açıkçası Topalın alternatifi Ayhan olabilirmiş gibi durmuyor, Sarp olur ama Ayhan olamaz diye düşünüyorum, Ayhanın futbolculuğunu çok beğensem ve iki yönlü oyun konusunda Türkiyedeki en iyi yerli oyuncu olduğunu düşünsem de. Yani Elano olmasa kafadan yazardım 11 e ama sağ içe ve orada da takır takır oynardı eminimki. Ama bir kesici istiyorsak Topal veya Sarp daha yerinde seçimler gibi geliyor bana, Ayhan da Elanoyu ve Ardayı yedekleyecektir.

evet haklı olabilirsin.

begenmiyorum derken stilini begenmiyorum demek istedim. Herneyse Baros ve Kewella laf söylettirmiyorsun yakında onların avukatı oldugunu düşünücem Kewell konusuna gelince evet Aydın bu oyunu ,fizik gücüyle ve kondisyonuyla devam ederse Kewellı kesebilir şimdi bana Kewell takıntında var deme
Oyun stilini beğen

beğenme beni ilgilendirmez ama her fırsatta Baros'a taş ama.Bu yüzden zaten ceza yedin.yazdığın mesajlarının yarısından çoğunu çıkarırım buraya.Hepsi Baros öyle Baros böyle diye.Stilini beğen beğenme saygı duyarım ama dediğim gibi her fırsatda taş atmaktan vazgeç.

Oyun stilini beğen

beğenme beni ilgilendirmez ama her fırsatta Baros'a taş ama.Bu yüzden zaten ceza yedin.yazdığın mesajlarının yarısından çoğunu çıkarırım buraya.Hepsi Baros öyle Baros böyle diye.Stilini beğen beğenme saygı duyarım ama dediğim gibi her fırsatda taş atmaktan vazgeç.

önemli degil ama belirteyim benim ceza almamın nedeni Baros degil Linderothtu ona hakaret etmiştim Barosa hakaret edicek bir yorumum yok

Busezon bitiyordu Eboue'nin sözleşmesi alsaydık bonservissiz alırdık ama Arsenal uzattı sözleşmesini.

Juventus almak istedi, uzattı sözleşmesini.

Gelmeyeceği kesin gibi bir şey. Gitmek isteyen niye sözleşme uzatsın?

Eğer gidersem takımıma da 3-5 kazandırayım diye olabilir, örnekleri mevcut bunun. Eğer takımıyla problemli değilse ve sezon ortasından biriyle anlaşmadıysa olabilir, ama ben de sanmıyorum böyle olduğunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt