# Emmanuel Eboué - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Eboué

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Emmanuel Eboué

Evet beyler elele verip Eboue konusunun içine ettik.:asd:Konumuza dönelim artık.Ben böyle bir transferin olacağını sanmıyorum.Başka transfer beklemiyorum açıkçası.Ama Eboue nasıl dersek harika bir oyuncu,çok yararlı olur ama olmaz bu transfer bence.:)

Evet beyler elele verip Eboue konusunun içine ettik.:asd:Konumuza dönelim artık.Ben böyle bir transferin olacağını sanmıyorum.Başka transfer beklemiyorum açıkçası.Ama Eboue nasıl dersek harika bir oyuncu,çok yararlı olur ama olmaz bu transfer bence.:)

Ne alaka daha çok yeni oldu ve söyledik yani:D

Neyse Eboue gelsin tabi Keita ile iyi anlaşırlar diyorum:)

Fiorentina Eboue için 11 milyon avroluk teklif yapmıs Arsenal kabul etmemiş boşa hayal kuruyoruz Haldunda bir yere kadar

Arkadaş Lahm'ı,Bosingwa'yı ,Zambrotta'yı tanımıyor heralde.:asd:Gökhan'a gelene kadar ne sağbekler var isimleri aklıma gelmeyen.

lahm sol bek.

bosingwada benim gözümde gökhan'dan iyi değil. zaman zaman çok kazma olabliyor. ben fenerin oyuncusu için şakşakçılık yapmıyorum ama hakkınıda yememek lazım. şimdi bizde olsa gökhan bunları söleyebilir miydiniz? fenerde bizde oynayabilecek ritmimize uyabilecek tek oyuncu mesela. zambrotta 32 yaşına gelmiş biri. seçim yapsan gökhanı mı seçerdin zambrotta'yı mı ? fenerde tek beğendiğim ve bizde olmasını istediğim oyuncu. 90 dk. ileri geri hiç yorulmuyo. yetenekli. güçlü, hızlı, vücut yapısı iyi. ortalar güzel, çalım yeteneği var.

ha fenerin diğer oyuncuları bu kadar üst düzey değil o ayrı.

lahm sol bek.

bosingwada benim gözümde gökhan'dan iyi değil. zaman zaman çok kazma olabliyor. ben fenerin oyuncusu için şakşakçılık yapmıyorum ama hakkınıda yememek lazım. şimdi bizde olsa gökhan bunları söleyebilir miydiniz? fenerde bizde oynayabilecek ritmimize uyabilecek tek oyuncu mesela. zambrotta 32 yaşına gelmiş biri. seçim yapsan gökhanı mı seçerdin zambrotta'yı mı ? fenerde tek beğendiğim ve bizde olmasını istediğim oyuncu. 90 dk. ileri geri hiç yorulmuyo. yetenekli. güçlü, hızlı, vücut yapısı iyi. ortalar güzel, çalım yeteneği var.

Ortaları iyiyse kaç asist yaptı geçtiğimiz senelerde.

lahm sol bek.

Hocam bence sen Alvesle filan karıştırmışsın:D

Gökhan çok iyi bir sağ bek ama fazla abartılmış ben Alves Zambrotta yı tercih ederim Gökhan ın yerine uçmaya gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt