EMO Kimlere denir??? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EMO Kimlere denir???

Cevap: EMO Kimlere denir???

bunların türü tükendi, bir akımdı geçti gitti. sonra apaçiler çıktı, onlarda geçiyor, sırada ne olacak acaba

bu akım da yalan oldu.. İzmir alsancakta 5-10 tane vardı bunlardan.. Sokakan geçenlerden 1 lira falan istiyorlardı

tcjk.jpg

bunlarda arada derede kalmış :D

Eeeeeeee? Bende de piercingler var converse falan ben de giyiyorum dar pantalon da giyiyorum bazen ne olmus yani ? Emo degilim de olsam ne olur olmasam ne olur. Ne kadar cok seviyorsunuz genelleme yapip tum ture b.k atmayi. Bilemem tam kimlerle tanistiginizi da iclerinde cok akilli ve cok yetenekli olanlari da var. Hani dusunuyorum da øyle cumleler yazilmiski simdi ben converse giyimdim bir gun piercingler falan ne yani simdi isin b.kunu cikartanlar yazarken genellemeler yapanlar ( herkes degil bazilari farkinda bu durumun burda yazanlardan ) simdi neye gøre benden akilli ? Neye gøre beni elestirme hakkina sahip ? Iq mu ølctunuz de kendinizi ustun yapip herkesin tercihlerine b.k atiyorsunuz. Sizene ya. Turkiye'de bir de bu var. Eee mor kafa ise mor kafa sizeneeeeeeeee kendini øyle rahat hissediyordur belki. Ki emolari gectim punklar cok daha iyidir cogunuzdan bilgi birikimi olsun yetenek olsun hayata bakis olsun hatta egitim de olsun. Emo ile punklari alip birbirine katiyorsunuz punk nedir felsefesi nedir vs. vs. bilmiyorsunuz goth punk emo hepsini katip genellestiriyorsunuz. Iclerinde vardir salaklari fakat ne olursa olsun su genellestirme hastaliginizdan vazgecin.

Eeeeeeee? Bende de piercingler var converse falan ben de giyiyorum dar pantalon da giyiyorum bazen ne olmus yani ? Emo degilim de olsam ne olur olmasam ne olur. Ne kadar cok seviyorsunuz genelleme yapip tum ture b.k atmayi. Bilemem tam kimlerle tanistiginizi da iclerinde cok akilli ve cok yetenekli olanlari da var. Hani dusunuyorum da øyle cumleler yazilmiski simdi ben converse giyimdim bir gun piercingler falan ne yani simdi isin b.kunu cikartanlar yazarken genellemeler yapanlar ( herkes degil bazilari farkinda bu durumun burda yazanlardan ) simdi neye gøre benden akilli ? Neye gøre beni elestirme hakkina sahip ? Iq mu ølctunuz de kendinizi ustun yapip herkesin tercihlerine b.k atiyorsunuz. Sizene ya. Turkiye'de bir de bu var. Eee mor kafa ise mor kafa sizeneeeeeeeee kendini øyle rahat hissediyordur belki. Ki emolari gectim punklar cok daha iyidir cogunuzdan bilgi birikimi olsun yetenek olsun hayata bakis olsun hatta egitim de olsun. Emo ile punklari alip birbirine katiyorsunuz punk nedir felsefesi nedir vs. vs. bilmiyorsunuz goth punk emo hepsini katip genellestiriyorsunuz. Iclerinde vardir salaklari fakat ne olursa olsun su genellestirme hastaliginizdan vazgecin.

patladı:ays:

Eeeeeeee? Bende de piercingler var converse falan ben de giyiyorum dar pantalon da giyiyorum bazen ne olmus yani ? Emo degilim de olsam ne olur olmasam ne olur. Ne kadar cok seviyorsunuz genelleme yapip tum ture b.k atmayi. Bilemem tam kimlerle tanistiginizi da iclerinde cok akilli ve cok yetenekli olanlari da var. Hani dusunuyorum da øyle cumleler yazilmiski simdi ben converse giyimdim bir gun piercingler falan ne yani simdi isin b.kunu cikartanlar yazarken genellemeler yapanlar ( herkes degil bazilari farkinda bu durumun burda yazanlardan ) simdi neye gøre benden akilli ? Neye gøre beni elestirme hakkina sahip ? Iq mu ølctunuz de kendinizi ustun yapip herkesin tercihlerine b.k atiyorsunuz.

Selen buraya kadar haklısın ,

Sizene ya. Turkiye'de bir de bu var. Eee mor kafa ise mor kafa sizeneeeeeeeee kendini øyle rahat hissediyordur belki. Ki emolari gectim punklar cok daha iyidir cogunuzdan bilgi birikimi olsun yetenek olsun hayata bakis olsun hatta egitim de olsun. Emo ile punklari alip birbirine katiyorsunuz punk nedir felsefesi nedir vs. vs. bilmiyorsunuz goth punk emo hepsini katip genellestiriyorsunuz. Iclerinde vardir salaklari fakat ne olursa olsun su genellestirme hastaliginizdan vazgecin.

Burada bozmuşsun çünkü , konuya mesaj atanlara b.k atmışsın sende.

Ya olduğun gibi görün , yada göründüğün gibi ol. Derler o çakma tiplere. ( sözüm meclisten dışarı )

Üst Alt