Emre Akbaba Kimin Yerine Oynayacak? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba Kimin Yerine Oynayacak?

Emre Akbaba 11'e döndugunde kim disarda kalir

• Onyekuru

• Belhanda

• Feghouli

• Fernando

• Ndiaye

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Tartışmasız Onyekuru kenara gelmeli. Biraz yedek beklesin zaten beyin denen bir şey yok.
Keşke Belhanda'yı da bir süre yedek bırakabılecek bir planımız olsa.

Yer bulduğuna şükretsin bu çöp. Takımın başında vasıfsızlar olamasa böyle salaklar alınmaz

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Feghouli'yi kesecegini zannetmiyorum.Aralari iyi.Zaten gecen sezon da kesmemisti.Akhisar Super Kupa macinda bir seyler olmus ondan oynatmadi.

Dz4Bgj7WkAELtgG

Bence Emre Akbaba bu sezon ideal 11'e giremez.Sonradan girecek hep.Bu kadar kritik haftalarda deneme yapmaz hoca.

ulan uğur :D
yalnız donku kesmesini beklemiyordum şaşıırdım

ulan uğur :D
yalnız donku kesmesini beklemiyordum şaşıırdım

Bana diyorsun da sen de Feghouli'yi kesecek diyordun.Utanir misin acaba? ;D

Ayrica hocanin tahminini tutturamasam da benim istedigim olmus.Onyekuru kesilmemeli.Fernando uzamali demistim.

Ne olur bilmem ama bence Fernando ya da Badou yerine oynamali.

Onyekuru'nun bencil oldugu dogru ama takimin tek cift haneli golcusu Diagne rezalet bir durumdayken elimizdeki en iyi 2.gol opsiyonu Onyekuru'nun kesilmesini dogru bulmuyorum.Ne Belhanda ne Feghouli,Onyekuru kadar gole yakin degil.

Belhanda'ya gelirsek Trabzon ve Pasa macindaki gibi oynarsa kesilmez.Feghouli sag kanattan takima akip koyuyor.O da olmaz.Diagne zaten toparlayana kadar ilk 11 oynayacak.Geriye bir tek orta sahadaki ikiliden biri kaliyor.Bence Fernando son haftalardaki gibi oynayacaksa o kesilmeli.

Soyle yani:
Ndiaye
Feghouli Emre Belhanda Onyekuru
DIagne

Ama deplasmanlarda Ndiaye'nin yanina Donk veya Fernando'nun lazim olacagi maclar da var.

Bana diyorsun da sen de Feghouli'yi kesecek diyordun.Utanir misin acaba? ;D

Ayrica hocanin tahminini tutturamasam da benim istedigim olmus.Onyekuru kesilmemeli.Fernando uzamali demistim.
:D
feghouliden haz etmediğini düşünüyordum
hep ilk kenara alınan o oluyordu
demek ki bazi problemler cozulmus ıcerde herhalde

fernando mümkünse sampıyonluk kutlamasına bıle alınmasın
gram katkısı yok suana kadar
adam olup performans gosterseydı bu kadar hesap pesinde kosmazdık

:D
feghouliden haz etmediğini düşünüyordum
hep ilk kenara alınan o oluyordu
demek ki bazi problemler cozulmus ıcerde herhalde

fernando mümkünse sampıyonluk kutlamasına bıle alınmasın
gram katkısı yok suana kadar
adam olup performans gosterseydı bu kadar hesap pesinde kosmazdık

O kadar da degil yaw

Forvet arkasi oynar ama arkadasin mücadele gücü sifir. Belhandayi sezon sonu gönderirsek ve yerine bir oyuncu gelirse emre gene elde kalacak. Kanatda ölsem oyniyamaz. Resmen elde kaldi, belhanda vardi elinde gereksiz yere sezon basi buna 4 milyon verip forvet almiyarak sezonu heba ettiler

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Emre neden direkt ilk 11 oyuncusuymuş gibi başlık açılıyor ki?
Ben Emre için hiç bir oyuncumu kesmezdim. Hoca da kesmeyecektir. Kupada falan oynasın işte. Bazı maçlarda da sonradan girer.
Sekçuk'tan, Emre Taşdemir'den, ya da Ömer Bayram'dan daha öncelikli bir oyıncu değil gözümde.

Üst Alt