# Emre Akbaba - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emre Akbaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seneye yerli kadrosunu revize etmemiz gerekiyor. Emre bu anlamda olumlu bir transfer olur.

Emrah, Yasin, Sinan ve Eren dörtlüsünden pek bir hayir gelmeyecek gibi görünüyor.

bence bu cocugu almalıyız artık her hafta alıcı gözle izliyorum tam 8 numara degil ama josue tarzı gezici oynatırsak cok iyi bir yedek olur

fizik olarak bize uyar cünkü celimsiz degil yıkılmıyor oyun zekası yüksek

Yazdan beri söylüyorum
Yerlilerden alınacak bir kaç oyuncudan birisi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Akbaba çok kaliteli futbolcu. Burada çöp muamalesi yapılmasına şaşırmadım gerçi kimlere çöp denmedi ki burada!
Selçuk İnan'ın yerine konabilir. Sol ayaklı, pozisyon bilgisi çok iyi bir yerli oyuncu için,
Top daha ayağına gelmeden ne yapacağını düşünen bir oyun aklı var,
Driblingi var, araya top atar, uzaktan şutları var, frikikleri iyi kullanır. Bu tip oyunculara ihtiyacımız var. Hee gidip 3-4 milyon verilsin demiyorum ama alınırsa iş yapar diyorum. Takasla falan bitirilebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ayriyeten oyunun yönünü müthiş değiştiriyor bu çok önemli

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında yabancı sınırının kesinlikle gelmeyeceğini bilsek alınmamalı, bırakalım rakiplerimiz de az çok iyi oyunculara sahip olsunlar.

ben daha 3 sene önce bile bu çocuk iyi yerlere gelir diyordum. Henüz 21 yaşındaydı. PTT 1.Lig'de ilk senesinde takımı play-off'a taşıyan önemli isimlerdendi. Ertesi yıl Antalyaspor'dan ikinci devre alındı ve takımı lige çıkarttı. İki senedir süper ligde de iyi durumda.

Antalyaspor biraz da kardeş takım olduklarından bıraktı ama kesin pişmandır. Büyük takımda oynar ama alternatif olarak gelecekse 5-6M verilmez. Daha önce çok çektik bunlardan.

Haluk akbaba diye bir arkadaşım vardı soyad benzerliği hiç dikkatimi çekmemişti.. Geçen whatsap grubunda emre akbabadan bahsedince söyledi kuzeni olduğun..kendisi sıkı bir Galatasaray taraftarıymış.. Galatasaraya gelirse imzalı forma sözü aldım bakalım ne olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt