# Emre Akbaba - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emre Akbaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haluk akbaba diye bir arkadaşım vardı soyad benzerliği hiç dikkatimi çekmemişti.. Geçen whatsap grubunda emre akbabadan bahsedince söyledi kuzeni olduğun..kendisi sıkı bir Galatasaray taraftarıymış.. Galatasaraya gelirse imzalı forma sözü aldım bakalım ne olacak
Reis çalışmalara başlamanı umuyorum bir an önce. Hatta bu konu linkini ulaştırırsan memnun oluruz.

Geçen yıldan beri söylüyorum bu arada tek eksiği temposu onun dışında oyun görüşü muazzam. Emrah Başsan da Antalya dönemi iyidi sonra geriledi ama Emre ondan daha üstün. İlk 11i zorlayacak bir adam biraz daha tempo kazanırsa 8 numara olarak da düşünülebilir.

Şutları da oldukça iyi, ikinci ligden gelip süper ligi böyle süpürebilen adamlar kendini geliştirmeye de açıktır zaten. Gökhan Gönül de bu yaşlarda süper ligde oynamaya başlamıştı unutmayın.

Ikili mücadelelerde felan saglam, önemli bir meziyet bana göre. Sadece teknik degil, ayni zamanda mücadeleci bir yani var. Iyi gider bu kadroya.

Tudor, Emre Akbaba'nın ısrarla alınmasını istiyor. Yönetim, Emre için devre arasında Alanyaspor'a 2,5 M € teklif edecek. (BIP Spor)

Statta ozellikle Emre Akbabayi alici gozle izledim ,baya iyi kumas var ayaklarina hakim direk goze carpiyor oyunu yonlendirmesini Wesley'e benzettim ,Love'a zaten pek birsey demek yersiz keske zamaninda aksaydık.

Rakiplerimizin oyuncu tipi olarak ihtiyaç duyacağı biri olmaması, makul bedelle transfer edilmesini mümkün kılıyor. Balta-Koray-Tarık-Donk-Endoğan-Emrah dan kimi istiyorlarsa alsınlar o 2.5 un üstüne; hatta iyi bir forvet alınacaksa Eren dahi pakete dahil edilebilir, tabi üste para verilmemeli o durumda. de Jong da var ama hem onlar istemez hem kendisi gitmez maalesef...

belhanda ve culyano'dan kat kat iyi. Talisca ile tartışılır, takıma katkisi belki daha da fazladir ondan.. kesinlikle alalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt