Emre Akbaba'ya Terim Kancası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba'ya Terim Kancası!

Adam bize gelmek için uğraş verirse eldeki yerliler ile güzel bir takas olabilir.

Buna verilecek total paraya daha iyi topçular bulma şansımız olsa bile takımda 3-4 kaliteli Türk topçunun olması taraftarıyım. Yabancı sınırı ihtimalini ortadan kaldırır.

Eğer Emre Akbaba bizde Belhanda Alanyaspor 'da oynuyor olsaydı yine aynı olay olacaktı bence "Emre Akbaba çöp keşke Belhanda bizde oynasaydı" diyecektik

Belhanda 'da bu kadar geniş alanlar bulduğu zaman etkili olabiliyor ama Galatasaray 'a karşı hiçbir rakip o kadar geniş alan bırakmaz kolay kolay Emre Akbaba gelip bu kadar kapanan savunmalara karşı oynarsa çok etkili olabileceğini düşünmüyorum

Ama maliyeti uygun olursa Emre Akbaba 'nın alınmasından yanayım Sinan-Emre ikilisi en azından yedek klübesinde iş yapabilecek 2 tane adamımız olur ...

Çolak geri dönsün yeterli, Akbaba için milyonlar saçmaya gerek yok. Bizim Çolak şu an Alanya’da olsa Akbaba’dan iyi performans gösterirdi. Biz elimizdekiyle sözleşme uzatmadık.

Emre Akbaba icin milyonlar falan sacilmayacak. Oyuncu Alanya'ya verebilecegi her seyi verdi, gitme konusunda diretmedi. Kontratinin son senesi. En fazla 4.5 milyon euro'ya biter bu transfer, onu da 10 taksit 2 yilda odesek geciktire geciktire hicbir sey olmaz.

Turkiye'de bu isler boyle.

Emre Akbaba icin milyonlar falan sacilmayacak. Oyuncu Alanya'ya verebilecegi her seyi verdi, gitme konusunda diretmedi. Kontratinin son senesi. En fazla 4.5 milyon euro'ya biter bu transfer, onu da 10 taksit 2 yilda odesek geciktire geciktire hicbir sey olmaz.

Dile kolay 4,5 Milyon.

Rotasyon futbolcusu olma ihtimali ilk 11 oynama ihtimalinden çok daha fazla olan bir adama o kadar para bayılmanın mantıklı yanı yok. Biliyorum en fazla 4,5 diyorsun ama bunun düşünülmesi bile geriyor beni.

Alanya belki düşecek belki ligde kalacak bilemeyiz ama 1 sene kontratı kalmış adama o kadar para verilmesini hiç ama hiç tasvip etmiyorum. Eren de de Tolga da da Belhanda da da aynısını düşünüyordum.

sent via GSC

Dile kolay 4,5 Milyon.

Rotasyon futbolcusu olma ihtimali ilk 11 oynama ihtimalinden çok daha fazla olan bir adama o kadar para bayılmanın mantıklı yanı yok. Biliyorum en fazla 4,5 diyorsun ama bunun düşünülmesi bile geriyor beni.

Alanya belki düşecek belki ligde kalacak bilemeyiz ama 1 sene kontratı kalmış adama o kadar para verilmesini hiç ama hiç tasvip etmiyorum. Eren de de Tolga da da Belhanda da da aynısını düşünüyordum.

sent via GSC

Evet 4.5 fazla ama bu adama verecegimiz 4.5 ile yurt disindan transfer yapilinca verilen 4.5 ayni degil.

Turkiye'de transfer ucretleri yuzlerce takside bolunur, zaman buldukca odenir, bazen bir kismi odenmez vs.

Zaten nakit para vererek alacak olsak 2 milyon euro'ya biter bu is. Kimsenin elinde nakit yok.

Seneye yüzde yüz bize gelecek ve eminim ki 10 uncu haftaya kalmaz yemediği küfür kalmayacak aha buraya da yazıyorum

Dile kolay 4,5 Milyon.

sent via GSC

Evet 4.5 fazla ama bu adama verecegimiz 4.5 ile yurt disindan transfer yapilinca verilen 4.5 ayni degil.

Turkiye'de transfer ucretleri yuzlerce takside bolunur, zaman buldukca odenir, bazen bir kismi odenmez vs.

Zaten nakit para vererek alacak olsak 2 milyon euro'ya biter bu is. Kimsenin elinde nakit yok.

Eh niye alıyoruz biz bu adamı o zaman. Sırf bonservisini taksitlere yayabiliyoruz diye yinede mantıklı bir hamle değil o kadar para yatırmak.

Bu dediğinden yola çıkarak Tarık transferini de "aklayabiliriz" o zaman.

Bence doğru bir bakış açısı değil bu. Diyelim Türkiye de 10 taksite yayabiliyorsan hatır gönül ayağına Avrupa da 4 taksite bilemedin 3 taksite bitirirsin.

Ha ben Emre sakın alınmasın falan demiyorum. Saçmasapan bonservislere yıllıklara alınmasın diyorum sadece.

sent via GSC

Eh niye alıyoruz biz bu adamı o zaman. Sırf bonservisini taksitlere yayabiliyoruz diye yinede mantıklı bir hamle değil o kadar para yatırmak.

Bu dediğinden yola çıkarak Tarık transferini de "aklayabiliriz" o zaman.

Bence doğru bir bakış açısı değil bu. Diyelim Türkiye de 10 taksite yayabiliyorsan hatır gönül ayağına Avrupa da 4 taksite bilemedin 3 taksite bitirirsin.

Ha ben Emre sakın alınmasın falan demiyorum. Saçmasapan bonservislere yıllıklara alınmasın diyorum sadece.

sent via GSC

Takima 14 yabanci alinabiliyor. Ilk 11'in her pozisyonu icin bir tane alinsa, 1 tane defans jokeri, 1 tane orta saha jokeri ve 1 tane hucum jokeriyle yabanci hakki tukeniyor.

Kaliteli yerli olmasi sart, seneye Sampiyonlar Ligi maclari falan da olacak. Yillik ucreti 1.5 milyon euro'dan, bonservisi 4.5'dan fazla olmaz, bu da bu piyasada makuldur acikcasi.

Yoksa ben de isterim son senesi oldugundan ve oyuncu bize gelmek istediginden 2.5 milyon euro gibi bir bonservise, 1 milyon euro maasa bitirmeyi.

Dile kolay 4,5 Milyon.

sent via GSC

Katılıyorum. 4.5m bizim için öyle hiç düşünmeden gözden çıkarılabilecek bir para değil ki. Ayrıca kilit oyuncu rolüyle gelmeyeceği için bu yaz almasak da olur. Gerekirse 1 yıl daha beklenir, aciliyeti yok çünkü. 4.5m’e Feghouli’yi aldık. Ve 4.5m verebiliyorsan, 25 yaşında Anadolu’da parlayan bir oyuncuya vermeyeceksin. İlla para harcanacaksa, 4.5 yerine 7.5-8 verip Emre Mor’u alalım bari en azından gelecek vaad ediyor.

Üst Alt