Haber - Emre Belözoğlu, Galatasaray'ı Övmeye Devam Ediyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Emre Belözoğlu, Galatasaray'ı Övmeye Devam Ediyor

1000064389.jpg

Emre Belözoğlu:

•Ligin en iyi kalecisi Galatasaray'da.
•Ligin en iyi stoperleri Galatasaray'da.
•Ligin en iyi 6 numarası Galatasaray'da.
•Ligin en iyi 10 numarası Galatasaray'da.
•Ligin en iyi 9 numarası Galatasaray'da.

"Bu bir tespit. Galatasaray’a kendimizi tekrar göstermek için yapılmış bir tespit değil. Fenerbahçe’nin alınmasını gerektirecek bir şey yok."

"Fenerbahçe'ye hoca olma niyetim yok. Fenerbahçe ile alakalı hiçbir hayalim yok. Ben zaten Fenerbahçe'de kaptanlık yaptım, futbolculuk yaptım, sportif direktörlük yaptım, teknik direktörlük yaptım."

"Felipe Melo çok iyi bir futbolcuydu." (343)

Bu çocuk zamanında biz almadigimiz için ve parayı seçtiği için o gün bı yalan söyledi. O yalanın altında ezildi ezildi, sinir hastası oldu. Gittiği takım için canını dişine taktı ama, nice fenerli gördüm, yata yata para alırken emre hep en iyisini verdi takım için. Yine de ne feneri benimseyebildi, ne fener taraftarı efsane* demelerine rağmen tam benimseyebildiler. Arda da komik paralar vs bı demeç vermişti, sonradan bizim teklif yapmadığımiz ortaya çıktı.

Futbolculuğu değil de davranış şekli Mert Hakan'ı andırıyor. Fenerli olduğuna emin değilim. Camiasız kalmamak için fenere tutunmuş gibi geliyor bana en baştan beri. Bizi bağlamaz gerçi herhangi bir görev alamaz bizde.

Futbolculuğu değil de davranış şekli Mert Hakan'ı andırıyor. Fenerli olduğuna emin değilim. Camiasız kalmamak için fenere tutunmuş gibi geliyor bana en baştan beri. Bizi bağlamaz gerçi herhangi bir görev alamaz bizde.
Mert Hakan denilen karaktersiz net gsliydi bu arada.Altınordu'dan takım arkadaşı olan Serkan Göksü benim arkadaşım , hala görüşüyorlar o söylemişti fanatik gsli diye.Büyük karaktersiz yani Mert Hakan

Mert Hakan denilen karaktersiz net gsliydi bu arada.Altınordu'dan takım arkadaşı olan Serkan Göksü benim arkadaşım , hala görüşüyorlar o söylemişti fanatik gsli diye.Büyük karaktersiz yani Mert Hakan
Parayı seçtiği ve o kayığa bindiği için artık geri adım atamıyor işte. Tribünlere oynama çabaları, en büyük fenerli benim havaları bundan. Emre B'de de görüyorum aynı tavrı.

Söyle lan ben bir bok yedim geride dönemedim. Çocukluk aşkım Galatasaray diye. İçinde tuta tuta ince hastalıktan gidecen

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Konuşmayı ve özellikle küfür etmeyi bırakıp çalıştırdığı takımlara odaklanmalı. Başarılı olursa bugün küfür eden Şikeciler takımlarının başına geçmesi için kapısında yatarlar

Bu çocuk zamanında biz almadigimiz için ve parayı seçtiği için o gün bı yalan söyledi. O yalanın altında ezildi ezildi, sinir hastası oldu. Gittiği takım için canını dişine taktı ama, nice fenerli gördüm, yata yata para alırken emre hep en iyisini verdi takım için. Yine de ne feneri benimseyebildi, ne fener taraftarı efsane* demelerine rağmen tam benimseyebildiler. Arda da komik paralar vs bı demeç vermişti, sonradan bizim teklif yapmadığımiz ortaya çıktı.

Galatasarayın teklifi komikti demek mi gerekiyor bu durumda üstat.

bence yalan bu

Üst Alt