Haber - Emre Belözoğlu, Galatasaray'ı Övmeye Devam Ediyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Emre Belözoğlu, Galatasaray'ı Övmeye Devam Ediyor

Her gecen gün aciklamalari degisiyor

Büyük ihtimal gelecek sezon teknik direktör olarak kadiköy’e gittiginde film tamamen kopacak

Bu tarz oyuncular günün sonunda camiasiz kaliyorlar ama ders cikaramiyorlar

Bu arada şu aşkını bir sır gibi editlerinin bokunu çıkarıyorlar kaç zamandır.

Bu herif için o kadar zaman harcamaya değmez.

Ben fenere gidişinin para için değil üst emir ile olduğunu düşünüyorum.
Bu arada buna paralel olarak iyi ki bize dönmedin lan, fenerin içinde hem yönetim hemde saha içinde yaptığınız yapılanmanın sebebidir bunlar.
Keşke kendini tüm bu ortamdan ayırabilseydin de futbolcu emre olarak futbol tarihine yazılsaydın.

Bir taraftan futbolculara emrine alarak onları kariyer olarak yukarıda tuttukları gibi bu futbolcuların hayatının da bok olmasına sebebiyet veren bir yapılanma.

çok açık galatasaraylıydı herif

yalan söyledi ve sebebi de malum yapı idi muhtemelen

çünkü tek şahitlik eden hatırladığım kadarıyla hakan şükür idi

Galatasarayın teklifi komikti demek mi gerekiyor bu durumda üstat.

bence yalan bu
Ego insana çok ağır seyler yaptırıyor. Galatasarayli olup Galatasarayin almadığı bir sürü oyuncuda bu mevcut. Ömer çatkic, emre, Arda, mhy, irfancan k.. birde sesini çıkarmayın Galatasaray ile olan maçlarda bir taraflarini yırtanlar var. Ugurcandan tut, emre akbabasina, yunusuna.. geri gelmek için herseylerini veriyorlar. Ben bu durumdan rahatsız değilim, sadece onlar adına üzülüyorum. En iyiyi isteyip gidememek.. ya da gitsede oynayamayacagi için gidememek; Altay ve irfancan (kaleci) gibi..Bizde olup oynayanlar bunun kıymetini bilmeli..

Üst Alt