Emre Belözoğlu ve Yobo Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu ve Yobo Basın Toplantısı Düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecek

ben yobo sow falan bunların yerinde olsam geçmiş vukuatı da düşünülünce ''ya o ya biz'' diye rest çekerdim yönetime.ama 50 bin verelim basın toplantısına çık demişlerdir yobo da 60 verin ben de emreye vereyim demiştir.o formayı giyen de ne ahlak ne namus anlayışı ne de utanma arlanma kalıyo arkadaş...dünya üzerinde şerefsizleri bir araya seçe seçe bu kadar rahat toplayamazsınız... şimdi çıkıp yoboya sorun diye savunma yapacak :D valla artık gülüyorum bunlara ya.nasıl rezil bir camiasınız siz ulan

Ceza vermezseniz topunuzun allah bin belasını versin bu şerefsizi barındırıyorsunuz hala bu ülkede.

Bu adam herkezin içinde kendini yoboya öptürtücek... Bakın ben çok seviyorum gibisinden:)

Umarım haftaya -ceza almazsa- arena'da eboue bu pislik racistin elini sıkmaz seramonide.

Bir takım hiç mi güzel şeyler yapmaz ya. Hiç mi? Hep mi böyle pislik içinde olur

Beyler fener maçına fazladan bilet alabilen varsa karaborsacılık yapmazsanız 75 ve 120tl lik biletlere talibim özelden ulaşın.

yobo biliyor benim ırkçı olmadığımı alın sorun diyecek.ceza falan almasını kimse beklemesin.dün söylediklerini yalanlayacak,dememiştim demiştim diyecek:D

Emre Newcastle'da oynarken Yobo'ya yaptığı ırkçılıktan dolayı ceza almıştı. Yobo Emre'yi mahkemeye vermişti. Şimdi neler diyecekler bakalım çok merak ediyorum ahaha :D Newcastle da oynarken de Martins ile birlikte açıklamalar yapmıştı en iyi arkadaşım Martins falan demişti tam puşt bu adam ya

Unal aysalin fake twitter adresi en guzelini demis :)

Emre, Yobo ile basın toplantısı yapıyorsa; Emre'nin annesine küfür ettiği söylenen Zokora'da, Colman'ın annesiyle basın toplantısı yapmalı!!

neden basın toplantısı yapıyorki.suclu olmayan insan kendini aklamaya çalışmaz.tff akıl vermiştir basın toplantısı yapın ceza vermeyelim diye

Yobo bunla İngiltere'de aynı sorunu yaşamıştı ve olay tatlıya bağlanmıştı galiba. Şimdi yine aynı senaryo,ben öyle bir insan değilim Yobo'da destekler nitelikte bişeyler diyecek. Ne olursa olsun bu "Şeref" yoksunu mahlukat en az 4 maç ceza almak zorunda. Yok eğer vermezlerse cezayı futbolumuzda ırkçılık yok deyip gururlanmalar biter ve bu olaydan sonra daha fazla artar.

Emre Zokora'ya böyle bir söylemde bulunmuş ve Emre'de bunu itiraf etmişse Yobo'nun Emre'nin lehine konuşacaklarının ne önemi olur ki?

Ha bunun dışında Emre özür dileyecekse bu zaten her zaman yaptığı şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt