emre belözoğlu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu

Kisiligini ve yetenegini ayirmak lazim. Sonuc anlaminda o yetenekler ile onu biz donattik, biz yetistirdik. Iyi futbolcu yetistirmisiz diyoruz icimizden. Hayirsiz olmasi, yine ayri bir durum.

Tamam işte hocam ben kötü oyuncu mu dedim? Ama ben gönül verdiğim takımda böyle topçuların olmasını istemiyorum isteyene de bazı hatırlatmalar yapıyorum ki balık hafızalı olmasın. Şerefsize şerefsiz demeyi bilsin.

2009 da gelse aşağıdaki kadroya sahip olabilirdik..

Muslera

Eboue- Ujfaluis - Semih - Caner

Melo - Emre

Keita Lincoln Kewell

Drogba

De Santics, Servet, Baros, Sneijder ,Arda, M. Topal, Elano, Carussca , Hakan balda, Nonda, Volkan Yaman, Aydın

Yedekler bile en az 10 gömlek iyiymiş..

Tamam işte hocam ben kötü oyuncu mu dedim? Ama ben gönül verdiğim takımda böyle topçuların olmasını istemiyorum isteyene de bazı hatırlatmalar yapıyorum ki balık hafızalı olmasın. Şerefsize şerefsiz demeyi bilsin.

Saygi duyarim. Ancak dedigim gibi, 10 sene geriye gidersek, kimse emrenin dönmesine karsi cikmazdi, hatta cok bekliyorduk. Ama zaman makinesi yok iste, olan oldu. Emre hem kendine, hem Galatasaray tarihine, hemde Galatasaray´a bu sekilde büyük hasar verdi.

2009 da gelse aşağıdaki kadroya sahip olabilirdik..

Muslera

Eboue- Ujfaluis - Semih - Caner

Melo - Emre

Keita Lincoln Kewell

Drogba

De Santics, Servet, Baros, Sneijder ,Arda, M. Topal, Elano, Carussca , Hakan balda, Nonda, Volkan Yaman, Aydın

Yedekler bile en az 10 gömlek iyiymiş..
De sanctis
Ugur - Meira - Servet - Hakan
Emre - Topal
Hasan - Lincoln - Arda
Baros
Dehset takim olabilirdi...

Fatih Terim bunu 32-33 yaşında milli takıma çağırırken "Bu Emre senin evladın mı kardeşim" diyen bütün futbol otoritelerinin de 36 yaşındaki Emre'nin hala bu ülkede oyunu iki yönlü oynayabilen en iyi orta saha oyuncusu olduğunu anlamaları sevindirici.

Melo ile bu malum adamın adını birlikte kullanmayınız. Bu iyi topçu; ama Melo başka bir seviye.

Gsc App

Bunu gectim Melo adamlik konusunda bundan 100 kat daha iyi bir adamdir. En az da 100 kat daha iyi bir insandir.

Serefsiz köpegi yalaya yalaya bitiremeyenler bazi seyleri tekrardan düsünmeli ve gözden gecirmeliler.

1459188628640.jpg

Dün gece saat 00:15 sularıydı son postumu, Emre için atmıştım.. Tekrar Galatasaray formasını giyseydi nasıl olurdu diye sonrasında bu arkadaş rüyama girdi..

Para için fenere gittin dedim. Doruk kardeş ellerinden öper, bir oğlum ve bir kızım var bu hayatta başka neyim var onlardan başka dedi.

--1022607.Jpeg

Tek amacı onlara iyi bir hayat sunabilmekmiş. Emre dedim peki, ben aslında fenerliydim lafları ? İnsan ekmek yediği kaba tükürür mü dedim..

Başını eğdi ve göz yaşlarına boğuldu :( cebinden çıkartığı şeyi bana uzattı..

Uzattığı şey Galatasaraydaki son sezon forma logosundan başka birşey değildi.. Evet Telsim logosunu formadan söküp cebine koymuş, o yıllardan beride çıkarıp koklarım dedi anılarımı hatırlamak için.

Galatasaray_Telsim-Logo.png

Kafam allak bullak olmuştu.. Ne diyeceğimi bilememiştim neden sadece logoyu söktün formadan mı utandın dedim ?

Hayır abi formayı katlayıp cebime nasıl sokabilirim, bende bir parçasını almak istedim dedi..

Sonrasında Emre'ye haksızlık ettiğimi düşündüm. Keşke yuvasına geri dönse ve koparttığı o logoyu formasına dikip Arenaya çıksa..

Ben her kötü olayın, iyilik ile sonuçlanabileceğine inanırım..

Üst Alt