emre belözoğlu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu

UEFA tarafından UEFA organizasyonunda gölge antrenörlük yaptığı için ceza verilmiş ve gerekli şartları sağlayana kadar organizasyondan men edilmiş.

• “Shadow coaching”, Art. 11 DR in conjunction with Art. 47 and Art. 53.01 & 53.02 of the UEFA Club Licensing and Financial Sustainability Regulations

> Ban Mr. Emre Belozoglu from carrying out any function of a head coach at UEFA competition matches until he fulfils the criteria contemplated in Article 47 in conjunction with Articles 53.01 and 53.02 of the UEFA Club Licensing and Financial Sustainability Regulations

> Warn Mr. Emre Belozoglu for the violation of the general principles of conduct

> Fine İstanbul Başakşehir FK €10,000 for the violation of the general principles of conduct.

1662038918020.png

"UEFA, Avrupa Konferans Ligi 2. Eleme Turu ilk maçında Maccabi Netanya karşısında 'gölge antrenörlük' yaptığı gerekçesiyle Emre Belözoğlu'nun UEFA müsabakalarında herhangi bir ‘teknik direktörlük’ (head coach) faaliyeti gerçekleştirmekten men edildiği duyuruldu. Ayrıca Belözoğlu, genel davranış ilkelerinin ihlali nedeniyle uyarı cezası da aldı."

KAYNAK-1 | UEFA
KAYNAK-2 | GOAL TR

Rezil paragoz herif. Hala daha guzelleme yapanlar var. Bakiniz, rakip takim taraftari olabilirsiniz, ama akilli olursaniz sartlar geldiginde size profesyonelde bakilir. Laflara bak, bizi anliyormus. Yuru git. Butun kariyerini ve tum gelisimini bu camiaya borclusun. En buyuk referansin bu takim ve Galatasaray sayesinde kapisindan girdigin A Milli Takim'dir. Yok pismanmis, yok bir gun elbetmis, yok bizi anliyormus. Git yaladigin ve kovuldugun camian sahip ciksin sana.

Böyle Galatasaray’a yanlaması büyük cesaret hiç beklemezdim, Fener camiasının içinde bulunup yakınen gördü sanırım huzurun Florya’da olduğunu. Yanlamasına gerek de yoktu Başakşehir’de başarılı olsa Fener ilerde ikinci şansı verirdi. 30 yaşlarında olup çok nefret eden var mıdır bilmiyorum, çocukluğumda bizden yetişip, müthiş yetenekli hırslı olması, Terim’le diyoluğu sonra İnter’e gitmesi ufakken beni etkilemişti, ben severim Emre’yi yapacak bir şey yok. Camia affeder mi? zor.

Bize bi yanlışı olmadı hiçbir zamn

Ardayı o hatalarla savunmuş bizim camia ,uefa kupasının süper kupanın bilmem kaç kupanın mimarını gerçek efsanemizimi savunmayacak

Gelsin

Bize bi yanlışı olmadı hiçbir zamn

Ardayı o hatalarla savunmuş bizim camia ,uefa kupasının süper kupanın bilmem kaç kupanın mimarını gerçek efsanemizimi savunmayacak

Gelsin
Ayrıca hata yaptı dedikleri hatalara baktım

Avrupadan dönerken bize değil fbye gitmiş-adamı adnan polat istememiş o yüzden gelememiş(okanda bjkye gtmişti misal şuan beraberiz)

Milli maçta bizim tribünlere sövdü-tribündekiler kimdi ua ydı e bizde uayı sevmiyoruz zaten gerekeni yapmış

Fbdeykende gittikten sonrada onlara yaranmak için iki yüzlülük yapıp alex hagiden iyidir demedi,kutsalımıza her zaman hakkını verdi

Sadece topçu anlamında değil kulüp anlamındada ben emre b isem gs sayesinde oldum,orda yetiştim diyip her zaman vefasınıda göstermiştir

Bi falsosu ırkçılığı var o konuda da adam edersek hiçbir sorun kalmıyo yani uanın dolduruşuna gelip gerçek efsanenize sövmeyin

Zaten fbli kahpe medya gs ve emre b nin birleşmesinden her zaman korkup aramızı bozmaya,ateşi harlamaya çalışmıştır

Sahanın içinde agresif saha dısında öyle degılmıs.
Goat herifin biri işte büyük ihtimal hayali bizimle uefa kupasını hoca olarak kazanmak.

Üst Alt