Emre: "Galatasaray ikinci olsun" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Galatasaray ikinci olsun"

Cevap: Emre: "Galatasaray ikinci olsun"

Bu haberede kaynak olan gazete(!) iyice belli etti oturma organlarının(Normal insanlarda sağ ve sol lop olmak üzere iki parçadan oluşurken bunlarda sağ,sol ve orta olmak üzere üç parçadan oluşuyor.) en az totomaç ve totospor kadar büyük olduklarını.

Emre, Fenerbahce'ye gitmeden önce Adnan Polat'a beni transfer edin diye Florya'ya kadar geldi mi gelmedi mi? Gerisi fasafiso. Zaten kötü birsey de dememis.

Adnan Polat'ta "Hakan Sükür 1 milyon aliyor, seni de ayni fiyata transfer ederiz" demis, kabul etmemis.. Insanda biraz vicdan olur, onu adam yapan takimi para kazandirmadan satti gitti, geri kucak açiyorlar ama yine para konusunda sorun çikariyor, sonra baska teklifler varken fenerbahceye transfer oluyor.. Her haliyle lavuk olan bu adami savunmaya çalismayin lütfen..

Ligin üzerindeki takım nasıl 9 puan geriye düşüp, Yeni Malatyaspor ve Young Boys + PAOK'a eleniyor onu da açıklar mısın? :asd:

Açıklama yapmama gerek yok. Ligin ilk yarısındaki Fenerbahçe ile ikinci yarıdakini aynı kefeye koyuyorsan bu kafayla devam et derim.

Benimle konuşurken kullandığın üsluptan hiç hoşnut değilim bu arada, bu şekilde devam edeceksen beni engellemeyi veya yazdıklarıma cevap vermemeyi tercih edebilirsin.

Oynadığınız futbol böyle demiyor ama;)

Buna da katılmıyorum Sami. Takımın oynadığı futboldan memnunum ben.

Kendini kandırıyorsun İbrahim.

Seneye CL'de daha net görünür kimin kendini kandırdığı. :)

Ligin üzerinde olan bir takım neden 9 puan geriye düşsün ki arkadaşım ? fenerlimisin sen ?

Uyum sorunundan dolayı olabilir mi?

Evet, Fenerbahçeliyim.

adamın her röportajında bizim adımız var sonra bana niye ana avrad çocuğuma küfür ediyolar diyor

"Seneye CL'de daha net görünür kimin kendini kandırdığ"ı dedi resssmen :D

Fenerbahçe'nin yapisi Avrupa'da basarili olmaya müsait degil.. Vizyonun, profesyonelligin olmadigi bir takim ne zaman basarili olmus ?

''Dervişin fikri neyse zikride odur'' derler ya o misal. Adamın aklı fikri bizde. Boşverin konuşsun dursun.

İhraç olmazsak o zamana dek konuşuruz yine. Takımıma güvenim tam benim, sorun yok. :)

İbrahim şu futbolunuzla Avrupa'da başarılı olacağınızı sanıyorsan gerçekten fantazi dünyasında yaşıyorsun derim. Unutma Avrupa'da oynadığınız maçlarda hakemler Lugano'yu, Emre'yi, Alex'i kollamaz, her yer Türkiye Ligi değil. ;)

İbrahim şu futbolunuzla Avrupa'da başarılı olacağınızı sanıyorsan gerçekten fantazi dünyasında yaşıyorsun derim. Unutma Avrupa'da oynadığınız maçlarda hakemler Lugano'yu, Emre'yi, Alex'i kollamaz, her yer Türkiye Ligi değil. ;)

İkimiz de boş konuşuyoruz, bekleyelim görelim. Benim güvenim tam.

Hakemler konusunda katılıyorum ama. Mesela Alex 203 lig maçında 34 sarı kart görmüş. 6 maçta 1 sarı kart ediyor ortalama. Avrupa'da 57 maçta 4 sarı görmüş, ortalama 14 maçta 1 kart ediyor. Türkiye ve Avrupa'daki hakemlerin aynı olmadığı çok bariz bence de. :)

Daha da ilgincini dipnot olarak düşeyim, Alex'in 25 CL maçında sarı kart görmediğini söyleyeyim. 1 tek doğrudan kırmızı kart görmüştü Schalke deplasmanında, dünyanın her yerinde kırmızı kart çıkacak pozisyondu o da.

Link versem blog sahibine ayıp olur izinsiz vermek. Fenerbahçeli bir blog yazarının araştırmasından bu rakamlar.

Hakemler konusunda katılıyorum ama. Mesela Alex 203 lig maçında 34 sarı kart görmüş. 6 maçta 1 sarı kart ediyor ortalama. Avrupa'da 57 maçta 4 sarı görmüş, ortalama 14 maçta 1 kart ediyor. Türkiye ve Avrupa'daki hakemlerin aynı olmadığı çok bariz bence de. :)

Daha da ilgincini dipnot olarak düşeyim, Alex'in 25 CL maçında sarı kart görmediğini söyleyeyim. 1 tek doğrudan kırmızı kart görmüştü Schalke deplasmanında, dünyanın her yerinde kırmızı kart çıkacak pozisyondu o da.

Alex'e Türkiye'de çalınan faullerle Avrupa'da çalınanları da karşılaştırın bari.

Ayrıca herhalde Fenerbahçeli oyuncular da ne kadar çirkef olurlarsa olsunlar eşşek değiller, Avrupa'daki hakemlerin tolerans göstermeyeceğini bilmiyorlar. Mesela Lugano Wagner'e o hareketi Avrupa'da yapabilir miydi? Yapsa direk kırmızı 5 maç da ceza. Ya da Mehmet Topuz'un Ceyhun'a hakemin gözü önünde yumruk atması. Bilica'nın göz göre hafriyat çalışması yapması. Lugano'nun ayaklarından fazla çalışan dirsekleri. Son adam Selçuk'un Karabük maçında adam düşürüp faul bile çalınmaması? Emre'nin her maç yaptıkları ettiği küfürler? Roberto Carlos'un hakemin üzerine önce bakıp sonra su dökmesi? Daha sayayım mı? Bunlar sadece son iki sezondan birkaç örnek. Sen bana Beşiktaş ya da Galatasaray ya da herhangi bir lig takımından bunlara benzer örnekler verebilir misin?

Sizde bu adamlar varken ligi 2 kırmızıyla bitiriyorsunuz, bizim oyuncular hakeme gık dese cart diye kırmızı çıkıyor. Bir tarafını yırtsan zorla Toraman'ı çirkef ilan edebilirsin (ki Fenerliler'in yanında evliya kalıyor), buna rağmen 9 kırmızıyla ligi bitiriyoruz, Fenerbahçe malum adamlarıyla 2 kırmızı görüyor. Sen de hala burada saçmalıyorsun. Sonra da diyorsunuz "herkes Fenerbahçe'den nefret ediyor". Ederler tabii. Sizde bu at gözlükleri takılıyken sonsuza kadar en çok tiksinilen takım olmaya mahkumsunuz.

İkimiz de boş konuşuyoruz, bekleyelim görelim. Benim güvenim tam.

Link versem blog sahibine ayıp olur izinsiz vermek. Fenerbahçeli bir blog yazarının araştırmasından bu rakamlar.

İbrahim genelde seni onaylarım bilirsin ama bu mantıklı olmamış. Alex, Lugano çok zeki adamlar. Nerede ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Ligde yaptıklarını, Avrupa'da yapmıyorlar. Hoş yapmayınca da elenip elenip geliniyor.

Bu sene direk gruplardan başlayacağınız için 2. olma şansınız az da olsa var bana göre kuraya göre. Bakalım.

Üst Alt