Emre Güral: "Yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Güral: "Yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız"

Tembeller milyon eurolari goturemeyecek tabi..

Yabancı sınırlaması kalktığında stada giden passolig alan ligtb alan beynini sorgulasin

Adam beni kesecek yabancılar gelmesin kesemeyecek ama bana bir şeyler öğretecek yabancılar gelsin mi demiş anlamadım ben.

Son düzenleme:
Bu arada sadece meraktan soruyorum, Altınordu'dan Cengiz ve Çağlar dışında son günlerde konuşulan potansiyel Berke'nin de dışında bu kadar yıldır kaç tane A milli oyuncu çıktı? Bilmiyorum belki 10'dur amacım küçümsemek değil...

Kuruluşlarına göre bakarsan çok çıkmaz renktaş ama yapılanmaları bildiğim kadarıyla son 10 senedir. O açıdan muazzam performansları var. Avrupanın bütün büyük kulüpler Altınorduyu takip ediyor şu anda. Altınordunun vizyonu sadece futbolcu yetiştrmek değil zaten, Atatürk sevgisi aşılanmış iyi vatan evlatları olabilen futbolcular yetiştirmektir, inanılmaz bir eğitm programları var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Almanya milli takımda türk yokmu
Bunlar vergi vermez parasını kulüp öder hemde misli misli emek yediği yere tükürürlermi
Şuanki hükümet futbolculardan %50 vergi alsın

Bu adamlar hiç mi spor programı izlemiyor hiç mi sosyal medyayı takip etmiyor anlamıyorum. Tüm ülke neredeyse kenetlenmiş durumda mevcut yabancı kuralının Türk futboluna pozitif katkı yapacağı konusunda. Ne tepki almayı bekliyor, nasıl bir düşünce yapıları var anlamıyorum. Futbolcu dediğin kıvrak zekalı olmalı. Böyle düşünüyor olabilirsin paraları cukkalamak için ama ortamın uygun olmadığını göre göre böyle açıklama yapmakta kabiliyetsizlik göstergesi. Altyapılar yetersiz hatta rezil diyemiyorsunuz çünkü siz Türk futbolunu değil cebinizi düşünüyorsunuz. Size anında pozitif yansıyıp para kazandıracak değişiklik lazım. Yoksa altyapıların iyileşmesi için yapılması gereken tesis hamleleri, eğitim programları, mevzuat değişiklikleri vs. süre istiyor ve sen ve senin gibilerin menfaatine dokunuyor.

İşte bu kafadaki adamlar yüzünden kalmalı yabancı kuralı eğer sınır olsaydı büyük takımlara transfer yapmış milyonları indiriyordu şimdi cebine. Yeteneği ölçüsünde para kazanınca ağlıyor.

Üst Alt