Emre Kaplan'dan Taylan Antalyalı Hakkında Şok İddia! (U-Dönüşü Geldi) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Kaplan'dan Taylan Antalyalı Hakkında Şok İddia! (U-Dönüşü Geldi)

Bu adama bir daha forma vermeyin. Mac boyunca da silikti ztn yaptigi hata da uzerine tuzu biberi oldu.

Bizi bu heriflere mecbur birakanlar utansin

Arkadaş hainliği falan umrumda değil. Yaptı veya yapmadı ilgilenmiyorum. Bu adam bu kulüpten derhal s... olup gitmeli. Ya hayatımda bir maçta bu kadar sinirlendiğim bir an hatırlamıyorum. Adam arkasına bakıyor Visca'yı görüyor görmesine rağmen topu Visca'ya atıyor. Cehennem ol git şu kulüpten ya. Seni bu takıma futbolcu diye alanın karakterine tüküreyim.

Kanıtlasın Emre Kaplan, Taylan'ın ağzına tükürsün yönetim ama ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim kanıtlanmadan inanmam.

Bariz art niyetli paylaşım. Herkes de arkasından balıklama atladı.
Bizim insanmız neye inanmak istiyorsa ona inanıyor çünkü. Biride yazmış FT ile iyi olan bunlar ben demişitm felan yemin ederim bunlar iftira atmayı ne kadar çok seviyorlar gözüyle görmediği kulağı ile duymadıkları duruma. Kul haklarına nasıl girdiklerinin farkında bile değiller.

Birincisi madem bilinen bir durum Taylan'ın linçleneceği maç sonrası mı beklendi ikincisi senin bildiğini Terim falan 50 kere biliyordur muhtemelen ona rağmen mi tuttu takımda.

Yav neyine takiliyonuz neyine iftira olsa nolur olmasa nolur, sahada oynadığı oyun bu köstebeklikten daha büyük zarar veriyor asıl problem o. Sanki kadro yıldızlar karması bu kadronun ilk 11'ini verse kac yazar bu Taylan denen vasıfsiz

Abv böyle topcunun

Emre kaplanın bunu tamda hata yapmasından sonra söylemesi art niyettir. Taylan gereksizinin bir şey yapmasına gerek yok beceriksiz, ve yetersiz bir herif olması zaten oynamamasına başlıca bir sebep zaten.

Fırsattan istifade kulubumuzu karistirmaya calisan odaklara karsi dikkatli olalim. Taylan gs'de oynayacak topcu degil ancak bugunun uzerine bu sozler net sekilde oyuncuyu taraftara yem etme girisimi.

Üst Alt