Emre Kaplan'dan Taylan Antalyalı Hakkında Şok İddia! (U-Dönüşü Geldi) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Kaplan'dan Taylan Antalyalı Hakkında Şok İddia! (U-Dönüşü Geldi)

İlk attigi tweet baska hicbir sekilde anlasilmiyor. Dedin bir sey arkasinda dur bari, bugunku tweet icin de bir orangutana kagit kalem verilse muhtemelen daha anlamli bir R yapma yazisi yazardi. Bu kadar basit mi ya iftira atmak, taylani ben de begenmiyorum ama gs topcusuna bu ithami yapan adamin anasina selam olsun

günümüzde spor muhabirliği = twitter'da fav şansı. Bolca taraftarın nabzını ölçüp twit atma, twitter fenomenleriyle yakın ilişki kurma, youtube kanalı açma. Gelsin paracıklar

emek, araştırmacı gazetecilik falan kalmadı artık

Transfer dönemlerinde kurduğu 5 cümlenin 6 tanesi yalan dolan olan, kaynaksız haber gezdiren adamın attığı tweeti kimse de sorgulamadan Taylan'a saydırıyor.

Her şeyi geçtim gazetecisin, muhabirsin sağda solda onlarca kaynaklarınız var, içeriden bilgiler almak için kıvranıyorsunuz, adam kritik bir zamanda, berbat giden bir dönemde son dakika hata yapmış ve zaten taraftar linçliyorken şu yazılır mı? Aklı başında bir insan evladı şöyle bir şeyi şu dakika paylaşır mı?
Mide bulandırıcı, rezil birisi...

Kötü oynuyor evet ama böyle hedef gösterilme sebebi zamanında Turgay denilen herif yapmıştı, aynı kanal mensubuydu yanlış değilsem şimdi de yine o konudan dolayı kinlenip tekrardan hazır da fırsat gelmişken vurduklarını düşünüyorum. Acizce. Dün gördüğümden beri aklıma ilk gelen şey o oldu .d.d

Taylanı beğenmem Galatasaray seviyesinde olduğunu da düşünmüyorum ama adamin hata yaptigi maçtan sonra bunu yapması büyük kalleşlik ya lafının arkasinda dur olayı açıklığa kavuştur ya da sus. Taylan umarım dava açar bu adama.

şimdi bu u dönüşü değil densizlik. terbiyesizlik. bok atmışsın bi kere, yok öyle demedim yok sündürüldü. bırakacaksın o işleri. klübün avukatı varsa basacak davayı. bu ne birader.

Üst Alt