Emre Mor’un Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor’un Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

tam bilgim yok bu konuda inş. 10 da 1 i dir.
ne alaka bu şimdi ben maliyetinden bahsetmedim , emre'nin toparlanma şansının olmadığını düşünüyorum inş. yanılırım buna da çok memnun olurum.
inş. sezonun en değerli oyuncusu olur.
Dediğin gibi Tarık Çamdal zihniyetinde bir oyuncu (kötü niyetli) olsa bize gelmek için çabalamazdı ayrıca öyle olduğunu varsaysan bile kulübe maddi bir zararı olmayacağı kesin. Transferine karşı çıkmak mantıksız.

Dediğin gibi Tarık Çamdal zihniyetinde bir oyuncu (kötü niyetli) olsa bize gelmek için çabalamazdı ayrıca öyle olduğunu varsaysan bile kulübe maddi bir zararı olmayacağı kesin. Transferine karşı çıkmak mantıksız.
neden maddi zarar yok kim karşılayacak
1 m eu kiralamadan konuşuluyor artı bakalım emre mor kaç eu saplayacak

Galatasaray'ın 2014-15 sezonun başında 4 milyon 750 bin euro ödeyip Eskişehirspor'dan aldığı Tarık Çamdal, tam bir hayal kırıklığı olmaya devam ediyor.

Sarı-Kırmızılı yönetimin geçtiğimiz sezon 1.177.000 euro garanti ücret verdiği 24 yaşındaki oyuncuya, geri kalan 4 futbol sezonunun her bir yılında sırasıyla, 1.284.000 euro, 1.391.000 euro, 1.498.000 euro ve 1.605.000 euro sabit transfer ücreti ödeyecek. Tarık, geçtiğimiz sezon 24 maçta 1919 dakika sahada kalmıştı.

Açıklanmadı ancak bu kadar olmayacağı kesin. Karşılaştırmak da manasız yani.

Neyin derdindesin sabahtandır anlamadım Tarık Çamdal kim yahu onla Mor'u karşılaştırıyorsun 1 milyon euro kiralama hadi oldu 1,5 da maaş 2,5 milyon euro çok mu bu piyasada yarın çıkar Avrupa'da 1 maç aldırır karşılar parasını Çamdal yapabilir miydi böyle bir şey hayır , Onyekuru transferine de laf atan çok olmuştu ama şampiyon yaptı gitti bu tarz topçular almak zorundasın riske girmek zorundasın.

Neyin derdindesin sabahtandır anlamadım Tarık Çamdal kim yahu onla Mor'u karşılaştırıyorsun 1 milyon euro kiralama hadi oldu 1,5 da maaş 2,5 milyon euro çok mu bu piyasada yarın çıkar Avrupa'da 1 maç aldırır karşılar parasını Çamdal yapabilir miydi böyle bir şey hayır , Onyekuru transferine de laf atan çok olmuştu ama şampiyon yaptı gitti bu tarz topçular almak zorundasın riske girmek zorundasın.

1564575395885.png

Üst Alt