Emre Mor’un Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor’un Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Emre burda kafasına göre davranamaz bir düzen disiplin altına girecek. Hasan ve adem dayak manyağı yaparlar ben söyliyim şimdiden kendisine. O yetenekleri burda açığa çıkardığımız zaman zaten tekrar'dan parlamış olur
dortmund'da bir sürü hitler kafasında ve disiplininde adam ve ekip varken herif adam olmadı zıpırlığı seçti ordan celta'ya gitti aynı naneyi yedi. para bulan kıro misali vur patlasın çal oynasın havasında . adam topçuluğu zoraki yapıyor paramı alayım alemlere karı kızlara akayım kafasında . hiç umudum yok ama teselli verecek tarafı ucuz bir maliyetle kiraladık tutarsa ne ala tutmazsa da tekmeyi basarız gider.
şayet tutmazsa da yıpratıcı sürece girmeden bitirmek lazım .

Bomboş 1 transfer hamlesi.
İstisnasız Terim’in her sene adam edilecek sığır kontenjanına birini alıyoruz.

kemal sunal tokat gif ile ilgili görsel sonucu

Fatih hoca kimseyi adam edemez. Bunlar artık yırtık kramponla sahaya çıkıp maçtan sonra evde ailesiyle sofraya oturan adamlar değil abi. Hepsi daha 20'li yaşlarında milyon eurolar kazanıp vücudundan para kazanan insanlar. Emre Mor top oynamaya gelirse Fatih Terim'in katkısı, herkese yaptığı gibi hak ettiği formayı vermek olur. Hocanın Şenol Güneş, Aykut gibi megalomanlardan farkı hak edene formayı vermesi. Emre Mor'un da canı top oynamak isterse bizim ligin içinden geçer, futbol hayatı yeniden başlar. İstemezse geri İspanya'ya dönüp karı kızın peşinden koşar. Bir ara adı geçen Gökhan Töre gibi potansiyeli karşılığında alınabilecek bir risk, en nihayetinde bir sezonluk maaştan başka bir zararı olmayacak tutmaması durumunda. Tutarsa takıma seviye atlatacak kalibrede bir futbolcu. Hayırlı uğurlu olsun, inşallah çok değil, daha 3 yaz önce Avrupa Şampiyonası'nın kader maçında, Çek Cumhuriyeti'nin içinden geçen Emre Mor olarak döner futbola ve Galatasaray'a.

Benim pek umudum yok
Herkes disiplin sorununu konusuyor ama bunun yaninda takim oyunuyla da sorunlari var
Ben yapatim ben ederim modunda
Yani hem disiplin sorunu asilacak hem takim oyunu ogretilecek hem bencilligi torpulenecek falan
Uzun is

Vasfi kardeşim ne zamandır söyleyeceğim hep unutuyorum. Konu alakasız ama avatarındaki melaike bizim gibi fanatik bir Galatasaraylı diye duymuştum. Fakat şahsı için bir konu açılmamış ya da ben bulamadım. Forumumuz ve camiamız adına bir eksi bu. İlgili konuyu ilgili yere açıp kendisine de bir link yollasak derim. Yanlış anlaşılmayayım sululuk yapmak adına değil, yabancı ünlülerin teşvik ve takip edilmesi Galatasaray'ımızın marka değeri açısından önemli olur. Galatasarayı tutan yabancı bir ünlüyü sosyal medyadan topyekün takibe alsak win win olurdu.

Üst Alt