Emre Mor'un Karakter ve Mantalite Sorunu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor'un Karakter ve Mantalite Sorunu

Cocugu rahat birakmali bence. Mal bile olsa bazi seyleri yasayarak ogrenecek. Gerek milli takımda gerek kulübünde.

O hakeme aşırı itirazı ise üzüm üzüme baka baka kararır diye bir soz var. Sebebi terimdir yaşadığı duygu bunaliminin oyuculara etkisidir. Oyuncular terimin aynasi rolünde.
Ama karakteri oturacak korkmaya gerek yok bir caner, bir olcay, bir volkan cikmaz icerisinden gotunu keserler

spikerlerin ve yorumcuların gazına gelipte konu açmayın
neymiş emre itiraz ediyomuş,rakip oyuncuyla dalaşıyomuş
yahu beyler biz değilmiydik rakiple dalaşan oyuncumuz yok diyen,sahada kavga çıktımı kimse rakibe diklenmiyo diyen
şimdide niye dikleniyosun diyosunuz adama

ha her pozisyondada rakiple kavga,hakeme itiraz falanda olmaz o ayrı konu

Ben de forumda Messi gibi diyenlere kizdigim icin o arkadaslar bana bayagi laf ettiler. Daha durun bakalim. Bence su anda ilk 11 oyuncusu degil Milli takim icin. Sonradan girip maca enerji katacak adam olarak is yapabilir. Kendini gelistirdikce de Milli Takim'da yerini saglamlastirir yavas yavas ve kemik kadroya yazariz hep beraber.
Messi olayı zaten baştan sona saçmalık. Her zaman aynı şeyi yapıyorlar.

"Yeni/yerli Messi" "Yeni Ronaldo" vs gibi benzetmeler ile çocukları hemen pohpohluyorlar.

Ya direkt ilk 11 oynaması tartışılabilir ama diğer yandan da Yasin, Volkan, Olcay gibi Öküzler oynuyor. Onlar oynayacağına şimdiden bu çocuk oynasın. Gerçekten muazzam bir yetenek, hocaya da çok iş düşüyor. Iletişim çok önemli genç oyuncularda hep diyalog iyi olmalı oyuncu ve t.d. arasında.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

genç oyuncuya nasıl sabretmiyoruz yav 10 sene aydın yılmaz patlıyacak diye beklemedik mi bunun okan koçu serdar özkanı vs vs var.

yorumlarda zaman zaman çelişiyor bi ismin üstünde çok durursun inat etme kes artık şunu çöp denir durmazsın genç futbolcu katili olursun.

Dortmund da eğitimini alır zaten her konuda. Çocuk daha dün geldi Almanya ya durun hele ama şimdiki emre milli formayı hak etmiyor.
İnanılmaz bozuk yapısı var çocuğun şu an maalesef. Zamanla düzelir yada yok olur

Ben Kimmich örnegini verdim aylar öncesi. Gram begenmem ama adam Sampiyonlar Liginde Juventus deplasmaninda 2 golü birden yedirdi takima. Hala vazgecmiyorlar. Biz lisansini yirtip atardik.
Israr ve sabır.

Ikisi de yok bizde. Hemen kenara atıyoruz gençleri.

Evet o güvenin de bu sezon meyvesini yiyorlar mesela, kaç maçta galibiyeti getiren golü kaydetti son zamanlarda. Milli takıma kadar yükseldi vs.

Neuer de Schalke da ne hatalar yapıyordu ilk dönemlerde, bizde olsa PTT ye gönderirlerdi.

Bazi kisiler de yanlis anlamasin. Oyuncuyu astigim yok. Ama yuceltmeye de karsiyim ve su anda gordugum sorunlari yazmak istedim. Hepsi bu. "Yildiz", "Messi" gibi laflar icin cok cok erken. Olay bu.

19 yas artik normal bir yas futbol icin. Dortmund'da Dembele var 19 yasinda, Pulisic var 18 yasinda. Bunlarin oynadiklari oyunlari goruyoruz. Yani yas konusuna katilmiyorum. Ama tabii ki onunde zamani var bu kotu ozelliklerini duzeltmesi icin. 2 seneye adam olur mu olmaz mi anlariz kanimca.

Dembelede çocuk.İki hafta evvel sarı kartı varken hakemi alkışlı protesto etti uzun süre.Takımdaki elemanlar uzaklaştırmaya çalıştı atılacak diye.O ısrarla hakemi alkışlamaya devam etti.Hakem iyi niyet gösterip atmadı çocugu.Muhtemelen haberi bile yoktur öyle sarı kart görüldüğünden.Genç oyuncu bunlar daha.Çok hata yaparlar.

Dembele fln demisler de uydurma olmus. Dortmund'lu taraftarlar ayni sebeplerden dolayi Dembele'yi elestiriyorlar. Son tercihleri cok kötü diyorlar. Gecelim.

adam bakıyo takımın hocası mafya bozuntusu doğal olarak imam osurursa cemaat sıçar teorisi yine haklı çıkıyor.

Bizim imParator, soyunma odasında uyarmıyor mu bunu arkadaş ? Kızmıyor mu hiç ? "Düzgün dur lan. Dalaşma hakemlerle" diye fırçalamıyor mu ? Fırçalamıyorsa, sorumlusu, suçlusu odur.

çok çirkef bir futbolcu olacak tek şansı dortmund takımında onu düzeltebilecek olmaları. eğer Türkiyeye gelseydi tarihin en pislik futbolcusu olabilirdi.

Bu çocuğun başına bir tane terapist dikmek şart.Maç içinde acayip agresifleşiyor.
Bunun Danimarka'da yaşadığı yerle bir ilgisi olduğunu tahmin ediyorum. Yanlış hatırlamıyorsam hayat hikayesi yazılırken çetelerin falan bulunduğu yerde uzun süre kaldığı söyleniyordu.Bir genç olarak bunlardan etkilenmiş de olabilir.

Ben bizim milleti anlamıyorum gerçekten. Sizler o yaşta çok mu dört dörtlük dünüz çok mu olgun dunuz?

Ya bunu geçtim herşey hemen olacak. Hemen bir kaç maçta çocuk kendini bulacak nerede ne yapacağını hemen bilecek.

Yasin, Burak, Selçuk vs gibi 30 yaşındaki öküzlerin nerede durup durmayacaklarını bilmediği, nerede pas atıp atmayacaklarını bilmediği bir yerde Emre gibi tabiri caizse daha kıçında don ile gezen bebenin bu kadar eleştirilmesinin manası nedir yahu.

Sırf eleştirmek için eleştirildiğinden başka açıklaması yok.Biz herşeyin ustası olmuşuz ya hiç birşeyi beğenmez olduk.Herşeyin en iyisi bizden çıkar gibi davranıyoruz.Bu sadece futbola has bir durum değil.Film spor dizi ilgi çekecek ne varsa herşeye yaklaşım olumsuz en ustası bizmişiz gibi yorumlar.Neyse ki milli takımın rezalet bir durumda olduğu konusunda hemfikiriz.

Üst Alt