Emre Taşdemir'in Sözleşmesi 2023 Yılına Kadar Uzatıldı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Taşdemir'in Sözleşmesi 2023 Yılına Kadar Uzatıldı!

Feci şekilde soyuluyoruz

Tamda şenol tartışılırken araya sıkıştırmışlar

Maç başı oynuyo diye bildiğimiz müzmin herifle milyonlarca lira garanti ücret karşılığı sözleşme yapmışlar

Ahmet ercanlar bşknımız göktuğhan argın tdmiz olsa bile bu kadarını yapmazlardı

Feci şekilde soyuluyoruz

Tamda şenol tartışılırken araya sıkıştırmışlar

Maç başı oynuyo diye bildiğimiz müzmin herifle milyonlarca lira garanti ücret karşılığı sözleşme yapmışlar

Ahmet ercanlar bşknımız göktuğhan argın tdmiz olsa bile bu kadarını yapmazlardı
Kerimcan Durmaz sportif direktör, Latif Dogan CEO olsa böyle kontratlar vermez.

Normalde bir yönetim son günlerinde sözlesme imzalama hakki olmali. Apo Sardanin listesinde olmasa, boktan bir sirkete stadin isim hakkini 1,5 milyon € satarlardi herhalde.

Ömer Bayram için bir şey demem ama bu adam için sözleşme yenilenmesi skandal. Abi adam sakat sakat. Sakat yani oynayamıyor yahu. Neden sözleşme uzatılıyor bir anlasam. Yalnız durum şu ki bu sözleşmeler Fatih Terim'i direktifleri doğrultusunda yapılıyorsa yeni yönetimin en önemli ve ilk kararı kendisini göndermek olmalıdır. Terimle devam etmek freni patlak kamyonla yokuş aşağı inmekle aynı hiçbir farkı yok.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sezon sonu ertesinde ; takim ve oyunculara yonelik 'genel sezon performans' raporu hoca(fatih terim) tarafindan florya dan ayrilirken sunuldu deniliyordu...

diger turlu ise, hoca(fatih terim) raporu sunmamistir haber dogru degildir. mevcut yonetim hoca olmaksizin yeni sezona dair oyuncu ile devam karari almistir.

iki turlu de . yanitim oyuncuya dair onceki mesajimla aynidir. paraya yazik.... bu parayi altyapi harcamasina harcayip bu oyuncu yerine de suleyman lus'u eklerdim kadroya,,verecegi performans goz etmeksizin, bir gencimizi de boyle kazanmis olurduk kim bilir...

Üst Alt