Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

sosyal medyayi okuyan biri oldugunu biliyoruz
buralarida okuyordur kesin

allahini seversen

1 sagbek
1 sagacik

ve

cok acilinden adam gibi 2 forvet getirin su takima

1 forvetde kesmez bizi 2 lazim 2 tane

en cok pozisoyna giren takimiz ligde gol atamiyoruz beceriksizler yuzunden

Hic beklenmedik adamlar komik rakamlara geldi ve gayetde katki veriyor yani demekki calisinca oluyormus bulunuyormus.. su adamin bu yabanci siniri kalkmisken her sene 3-4 milyon euroluk veya 2-3 futbolculuk kontenjani olmali.. hocaya bile sormadan getirilmeli o adamlar..

Scout birimini yonetimden ayirip bir fon ile yonetilmesi gerekir. Yillik 10-20milyon euro kendi kaynagi olan fon ile donmeli.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aga bu adam degilmiydi Mancini döneminde kötü cikan topculara "biz onay vermedik" ama iyi cikan Telles'e bizim önerimizdi diyen ?

Bu arada Lille takımından Meite ve Bilbao takımından siyahi bir golcüyü yakın takibe almis ekibi.Bugün birkaç gazetede aynı isimler vardı.Medyaya servis etmis isimleri ekipten birisi sanırım.

Aga bu adam degilmiydi Mancini döneminde kötü cikan topculara "biz onay vermedik" ama iyi cikan Telles'e bizim önerimizdi diyen ?
Öyle dedi ama Mancini ile ilgili çok güzel şeyler söylüyordu programı izlerseniz göreceksiniz

Aralarında müthiş bir uyum varmış demek ki

Kendisinin yüzüne söyledim önceden onu eleştirdiğimi falan demiş

Ama sonradan düşüncelerim değişti falan diyordu

Ve almak isteyipte alamadıkları pek çok oyuncu olmuş

Futbol aklı olarak çok benziyorlar öyle anladım

Ve takımı gençleştirmek için çaba göstermişler ama almak istedikleri pek çok oyuncuyu getirememişler

Hajrovic Aysal'ın transferiydi sanırım ontivero'da mancini'nin istediği transferdi

Bu transferler üzerinden adama suç atılıp duruyordu o da o şekilde savundu kendini

Ne var bunda? Onay vermedik degil, olumsuz raporunu verdiler. Izledigi ve 3 ligden gelip Brezilya'nin 1.liginde sukse yapip en iyi cikis yapan genclerden birini onerdi ve alindi. Monaco'ya transfer olan birini de onerildi fakat alinmadi?

Unutmayin karar mekanismasi bu arkadaslar degil. Maddi sorunlar sayesinde (!) sarildik ekibe

Gabriel Boschilla gibi oyuncular listeye eklendi adamlari takan yok.

Son düzenleme:
Öyle dedi ama Mancini ile ilgili çok güzel şeyler söylüyordu programı izlerseniz göreceksiniz

Ve takımı gençleştirmek için çaba göstermişler ama almak istedikleri pek çok oyuncuyu getirememişler

Hajrovic Aysal'ın transferiydi sanırım ontivero'da mancini'nin istediği transferdi

Bu transferler üzerinden adama suç atılıp duruyordu o da o şekilde savundu kendini

Iyi güzel hosta, yerlileri kim getirdi? Ayaginin tozuyla Mancini Salihi Veyseli falan nereden taniyacak. Burada ya Tugay araci oldu yardimci antrenör olarak ya da scout ekibi.

Hajrovic aslinda iyi topcuydu ben o siralar grasshoppers i cok ciddi takip ederdim Steven Zuber icin.. o takimdan alinabilecek iki isimden biriydi Zuber ile beraber.. ama ikiside tutunamadi disarda yoksa yetenekli adamlar..

Carole ve Rodrigez transferlerini yaptıran başarılı bir insan

Kendisine fırsat verilip komisyoncular kulüpten temizlenirse daha başarılı işler yapabilir

Bi Dünya bonservis ödediğimiz Bruma ve Telles'in patates çıktığını hatırlatırım. Bu 2 adamın sadece bonservisleri 20 tuttu alınan katkı sıfıra yakın. Bu adam engelli diye laf yemedi asıl engelli olmasaydı bi ton laf yerdi zaten. Jose Rodriguze Deportivo'da sezonun büyük bölümünde sağ tarafta oynamış zaten adam oraya alınmıştı sözde bu mevkide oynamışlığı var mı ki bu adamın? Denayer transferi ok güzel. Ama opsiyonu zaten yok. İşin iç yönünü bilmediğimiz için yorumda yapamıyoruz belki bu elemanlar iyi adamlar buluyorlar ama Hamza tipsizi istemiyor bilemeyiz. Ama biz forvet bulamadık resmen uygun fiyata. Kiralık falan kanat ve forvet bulması gerekti bu arkadaşların bi şekilde özellikle forvet. Bu forumda futbolu iyi takip eden arkadaşlar 3 senede MİNİMUM bu arkadaş kadar iş yapardı. Tıraşı keselim yani derim.

inigo martinez miydi laporte miydi ikisinden birisini istiyorlardi hatta

Bi Dünya bonservis ödediğimiz Bruma ve Telles'in patates çıktığını hatırlatırım. Bu 2 adamın sadece bonservisleri 20 tuttu alınan katkı sıfıra yakın. Bu adam engelli diye laf yemedi asıl engelli olmasaydı bi ton laf yerdi zaten. Jose Rodriguze Deportivo'da sezonun büyük bölümünde sağ tarafta oynamış zaten adam oraya alınmıştı sözde bu mevkide oynamışlığı var mı ki bu adamın? Denayer transferi ok güzel. Ama opsiyonu zaten yok. İşin iç yönünü bilmediğimiz için yorumda yapamıyoruz belki bu elemanlar iyi adamlar buluyorlar ama Hamza tipsizi istemiyor bilemeyiz. Ama biz forvet bulamadık resmen uygun fiyata. Kiralık falan kanat ve forvet bulması gerekti bu arkadaşların bi şekilde özellikle forvet. Bu forumda futbolu iyi takip eden arkadaşlar 3 senede MİNİMUM bu arkadaş kadar iş yapardı. Tıraşı keselim yani derim.

tellesi 3 mio karla sattik.

Aynen. Hatta öneri değil ben ısrar ettim diyor. Ama kötüyse " Yok haberim " moduna bağlıyor.

Açıkçası zerre kadar sevmem bu adamı.

Emre Utkucan: Başarısız transferlerin sorumlusu Mancini'dir - Hürriyet Futbol

Emre Utkucan: 'Telles'te çok ısrar ettim' - Fanatik

https://www.facebook.com/ASYSokak/posts/868097786569040

Iyi güzel hosta, yerlileri kim getirdi? Ayaginin tozuyla Mancini Salihi Veyseli falan nereden taniyacak. Burada ya Tugay araci oldu yardimci antrenör olarak ya da scout ekibi.
Yerli olarak da Mancini'nin istediği özellikte oyuncular bakmışlar

2.ligden orta saha istemiş Mancini Umut Gündoğan alınmış

Yerli kanat istemiş Yasin alınmış vs vs

Bir de scout ekibi hocalara 3-4 alternatif öneriyor aralarından hoca seçiyor alacağımız oyuncuyu

Zaten scout ekibi yabancı sınırlaması varken pek iş yapamazdı

O yerli oyuncuları ben de beğenmiyorum ama oyuncu yok ki

Hocaların isteklerine cevap verebilmek için bu oyuncuları önermişlerdir ama zaten iyi yerli oyuncu yok denecek kadar az

Bu scout ekibinin suçu değil bence

Bir de bu sistemi oturtmak hemen olacak iş değil

Adamlar yanılacaklar da ama en ufak bir hata da hakaretler havada uçuşuyor

Adamın engeli yüzünden laf söyleyenler bile oldu ben utandım ayıp böyle şeyler

Sabretmeyi başarabilsek her şey daha güzel olacak

Yabancı sınırlaması da kalktı sayılır güzel bir seviyeye geldi bundan sonra 3 sene içinde scout ekibinin iyi mi kötü mü olduğu anlaşılır

Basketbolda alt yaş kategorilerinde bir sürü yetenekli genç var keşke futbolda da bu atılımı yapabilsek

Üst Alt