Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Kovun gitsin. Başlarım Database'ine de iddiasına da Mancini onu istedi biz onu istemedik laflarına da.

Böyle adamların yero yok bu kulüpte arkadaş.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Carole-Vasat en fazla yedek olması lazım
Jose-Berbat
Bruma-patladı elimizde
Endogan Adili-oynamadan gitti
Kaan Baysal-oynamadan gitti
Sinan Gumus-Kayseri seviyesi
Umut Gundogan-Ptt de oynayamiyor geri dönecektir
Oğuzhan Kayar-PTT rotasyon oyuncusu
Denayer-sene sonu gidecek iyi oynasa ayrı dert
Koray Gunter-gelisme yok

Abicim hangi transferi tutturacaksin sen. Mancini'nin getirdiği Telles dışında para kazanabikecegimiz oyuncu bulamayan Scout mu olur.

Döndü bile.Dün parasını alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı fesh etmiş.

Bruma yı bu kategoriye koymanız bence yanlıs brumayı herkes izledi herkes cok istiyordu umut gundoğanı mancini istedi Denayer de göz önündeydi onu kesfetmek için scout olmaya gerek yok diğerleri için yanlıs secim ve tercihler yapıldı.

Bruma -12 Milyon Euro
Carole-1.5 Milyon Euro
Oguzhan-1 Milyon Dolar
Umut-550.000 Euro

Porto 4-5 verip alıyor 35'e satıyor bizimkiler ya armutlara 10 veriyorlar adı Scouting oluyor,ya da beleşe aldığı genç adamdan performans bekliyor.Adam 19 yaşında oyuncuyu neden serbest bırakın iyiyse.Stuttgart gibi alt yapı takımı neden yıldız olacak adamı salsin.

Carole kötü transfer degil. Denayeri alabilirsek muazzam olur. Rodriguez'de bedavaydi. Utkucan genelde beceriksiz oldu ama son dönemindeki alinan genç oyuncular, kötü transfer degildi. Ha Brumaya simdi bakarsak ona da ''kazik'' etiketini yapistirabilirsiniz ama o dönem yas grubuna göre en yetenekli oyunculardan birisiydi.

Carole kötü transfer degil. Denayeri alabilirsek muazzam olur. Rodriguez'de bedavaydi. Utkucan genelde beceriksiz oldu ama son dönemindeki alinan genç oyuncular, kötü transfer degildi. Ha Brumaya simdi bakarsak ona da ''kazik'' etiketini yapistirabilirsiniz ama o dönem yas grubuna göre en yetenekli oyunculardan birisiydi.

osmanlı bile n'diaye'yi getiriyor. emre utkucan s.olup gitsin desen anlarım erden.

Kulüpte kalmasini istedigimi demiyorum, son transfer döneminde alinan genç oyuncularin kötü transfer olmadigini düsünüyorum Fatih Mehmet pasha

kötü transfer degil ne demek ? onu anlayamıyorum.

kötü olmayan bir adam iyidir bence. iyi olan adam da bu takıma katkı sağlamalıdır. yanılıyor muyum ?

hangi genc bize katkı sağladı ?

Denayer Rize maçi hariç her maç katki sagladi. Carole'de oynadiginda katki sagladi. José bu aralar kötü oynuyor ama ondan once de bir kaç maçta katki sagladi. Hangi sehiri fethediyoruz Fatih Mehmet pasha, sen onu bana anlat.

Norveç'de yılın genç oyuncusu seçilen Iver Fossum 2M €'ya Hannover'e transfer oldu.

CW6TwEXWsAEZQ5W.png

Bruma transferine kızamıyorum alınabilecek bir riskti. Tutmadı. Carole de 1.5 milyona yapılabilcek güzel bir hamleydi. Ama biz orada Telles'i de hesap etmiştik. Carole tek adam olmayacaktı. İyi bir yedek olarak düşünmüştük çoğumuz.
Emre Utkucan iyi işler yapmadı doğru da soru biraz da gelen adamların burada neden ileri değil de sürekli geri gittiği olmalı. Bruma Lizbon'dan bize gelmeseydi de Porto'ya, Dortmund'a falan gitseydi şimdi bu halde mi olacaktı? Olmazdı büyük ihtimal. 40 milyon eurolar bile konuşuluyor olabilirdi. Gelen adamların çoğu çöp olabilir doğrudur. Ama asıl çöp olan buradaki futbol ortamı.

Dikkat edin Bundesliga'dan gelen gurbetçi topçu bile ilk geldiğinde zımba gibi şut atar, 1 sene sonra minnoşlaşır o da.

Demek istediğim iyi potansiyellerin de içine ediyoruz. Bruma bunlardan birisiydi. Carole da olacak büyük ihtimal.

Üst Alt