Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Bu adamı şu tweet'den sonra takmamak lazım :D

CH8ZH39VEAADzSK.jpg
Valla bu twit gercekmi degilmi bilmiyorum ama biz o dönem Muslerayi aldigimizda Lazio taraftarlari kurtulduk diye bayram yapiyordu.Buda bir gercek.

ne işe yarar bu herif. hangi mevkiye adam lazımsa liste versin yönetime. neden kendi ligimizdekilere odaklanıyoruz. plansız programsız hareket ediyoruz. ulan biraz akıllı olun.

Cok hatali goller yiyor diye elestiriliyordu Italyada aga.

Ya hatalı gol yenirde, kaç tane çıkartmış bide ona bakmak lazım en önemlisi takım ne yapmış? Queens Park Rangers'da Julio Cesar her maç neler yedi ama maça bakıyorsun aslında maç olmalıymış 6-7 :D sonuç adam kötü kalecimi ? değil küme düştü QPR yanlış hatırlamıyorsam ama takımda iş yoktu.

Baska bir takimda olsa, 100 kez kovulurdu. Bu kadar kötü transfer basari orani olan bir takim daha yoktur.

Turkiye ligi gibi zayif bir ligde oynamanin avantajini bile kullanamiyoruz. Elin scoutlari 500 bin euroya bir oyuncu buluyor, cok daha zor liglerde adam degerini 4-5 ayda 30a katliyor.

Denayer City scoutlarinin basarisi.Herseyi gectim. Az cok futbolu bilen birisi bile, Tarik, Veysel, Umut, Salih gibi transferleri veto ederdi. Veysel, Eskisehirde bile sag bekte oynamiyordu. Bek icin fazla agir olmasindan dolayi. Salihten zaten büyük takimi beki olmaz. Tarikin savunma yapmayi bilmedigini,hucumdaki üretkenliginin sifir oldugunu burada bile cogu üye söyledi. Umut ve Oguzhan, PTT 1.ligle olan kalite farkindan dolayi veto edilmeliydi. Bu transferlerin basarisiz olacagi basindan beri belliydi.

Simdide PTT 1.Ligden Vedati önerdikleri söyleniyor. :asd22:

Ben bizim bu scout bozuntusu ile turkiye ligleri takimlari arasinda komisyon iliskisi olduguna inaniyorum. Tarik, salih dursun,umut gundogan gibi coplere verdigimiz 9 milyon euro baska turlu aciklanamaz cunku.

Bir de arkasindan "mancini istemisti" diye sallamisti serefsiz! Mancini bunlarin neyini tanisin?

Scout ekibimizin ortalama maaşının Manchester United, Arsenal gibi takımlardan daha fazla olduğunu biliyormuydunuz :)

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne iş yapar bu?
Bu adama kaç para veriyok biz?
Muslera'dan adam olmaz diyen yetenek avcısı bu değil miydi?
Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

Üst Alt