Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"


Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektio zaman soru şu: emre'ni tapesi varsa ve kuzen bunları söylüyosa savcı neden salıveriyor? ibrahim akın gibi onu da tıkmalı içeri.
 
Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektiAhmet Çakar: Baban yaşındaki adama ileri geri bitirim vari konuştun ama bak çocuğunun üstüne yemin ettin ancak şimdi Yeğeninin konuşması Polis tapelerinden çıktı. "Ne yapayım Emre abi aldı telefonu Kaan'a mesaj çekti" diye Emre sende rahat olma okadar 17 Kasım senin içinde zehir olur.
 
Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektiBir insan evladı nasıl 40 günlük çocuğunun üstüne yemin eder yahu
 
Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektiturk adaletinin tarafsızlıgı ibrahim akın cezaevinde emre belozoglu sike yapdıgı halde dısarda turk medyasına galatasaraya ve yoneticilerimize posta koyuyor
 
Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektiAhmet Çakar: Baban yaşındaki adama ileri geri bitirim vari konuştun ama bak çocuğunun üstüne yemin ettin ancak şimdi Yeğeninin konuşması Polis tapelerinden çıktı. "Ne yapayım Emre abi aldı telefonu Kaan'a mesaj çekti" diye Emre sende rahat olma okadar 17 Kasım senin içinde zehir olur.
doğum günümden 2 gün önce bu 17 kasım : ))
 
Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektiForumda problem mi var ? Sürekli sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum?
 
Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektiEmre serefsiz oldugunu zaten coktan isbatlamis biri. Ne yuzle bu sahtekar hala konusuyor anlamak zor.
 
Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çektiEmre denen çapulcuyu şımartan kişi bu ülkenin başbakanı R.Tayyip Erdğan. Adamın nikahını kıyarsan olacağı bu.Başbakan, Cumhurbaşkanı vb kişilerin bu tür organizasyonlardan uzak durması gerekir. Çifte standarta yol açıyorlar.
 
Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"Bu Emre cok JB li bir adam demek ki,Azizi bile iceri attılar,bu serefsiz hala elini kolunu sallıya sallıya cirkefliklerine devam ediyor!
 
Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"Iddianame aciklandikdan sonra bu herif hakkinda da birseyler cikacak, ben bundan eminin.
 
Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"Emre paragözoğluy dun şimdi dangalakoğlu da oldun ,insan 40 günlük çocuğunu bu kadar kolayca feda edermi adi insan .
 
Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"beyler r.t.e bu adamin nikah sahit i degilmiydi dagilin hic bise olmaz bu hüsnü ye kici saglam yere dayamis....
 
Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"Bir insan iki kelimeye bu kadar mı uyar :yenieek:
 
Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"Emre bu yemini ederken demistim zaten bu tip insanlarin yeminlerine kanmamak gerek. Oluyor boyle yalan yemin etmegi seven insanlar. O donemde baska birisi TV'de gordugu sarkiciyla iliskiye girdigini iddia etmis, cocugu uzerine de yemin etmisti. Sozlerindeki tutarsizliktan dolayi iki dakikaya yalanini cikarmistik ortaya. :) Siz siz olun hayatda her yemin edene inanmayin, her dindar gozukene de. ;)
 
Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"Emrenin emir komuta kademesinde Cumhurbaşkanımızın bir üst sırasında olduğunu düşünmeye başladım. İşin aslı bu ülkede onun kadar JB birisi daha yok. TSK da olsa Maraşal rütbesi gibi bir şeyi var. Dokunulmaz.Tabi birileri tarafından korumaya alınmazsa;)
 
Üst Alt