En antipatik bulduğunuz futbolcu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En antipatik bulduğunuz futbolcu?

Cevap: En antipatik bulduğunuz futbolcu?

Sen neye dayanarak yetenek ozurlusu diyorsun ki? Anlat ben de saygi duyayim.

Ben hayatımda 16 hafta ıskalayıp bi takımda banko cıkan bi forvet daha görmedim:eek: rövasata+vole golu atmak yetenekden sayılıyorsa ona bişey demem:cool: benim yetenek anlayısım forvet olarak bakarsan uc bi örnek olcak ama ibrahimovic eger normal bi örnek vericek olursam o donemde 16 hafta kısır olupta cisseyi kesmesi harbiden yetenek:eek:

Ben hayatımda 16 hafta ıskalayıp bi takımda banko cıkan bi forvet daha görmedim:eek: rövasata+vole golu atmak yetenekden sayılıyorsa ona bişey demem:cool: benim yetenek anlayısım forvet olarak bakarsan uc bi örnek olcak ama ibrahimovic eger normal bi örnek vericek olursam o donemde 16 hafta kısır olupta cisseyi kesmesi harbiden yetenek:eek:

Forlan Manchester United'da oyle bir donem gecirmisti, Ispanya'da suruyle gol atti. Tevez West Ham'da kac mac gol atamamisti sonra Man U'ya gitti. Guiza gecen sene gol krali oldu La Liga'da Fener'de sefilleri oynuyor :D

2 metre oldugundan oyle skillful bir adam degil ama attigi goller de ortada. Zaten o donemde Cisse'yi kesmesi taktiksel bir hamleydi. Cok iyi hatirliyorum Benitez onu alirken hucumda alternatif olsun (uzun toptan bahsediyor) diye aldim demisti. O da Southampton'da hedef santrforken Liverpool'da birden kendini kapanan defanslar icinde bulunca sasirmisti ve bocalamisti. Sonradan alisinca acildi ama.

O yuzden gicik olabilirsin ama Cisse ugruna Crouch'a sallama derim ben.

Forlan Manchester United'da oyle bir donem gecirmisti, Ispanya'da suruyle gol atti. Tevez West Ham'da kac mac gol atamamisti sonra Man U'ya gitti. Guiza gecen sene gol krali oldu La Liga'da Fener'de sefilleri oynuyor :D

2 metre oldugundan oyle skillful bir adam degil ama attigi goller de ortada. Zaten o donemde Cisse'yi kesmesi taktiksel bir hamleydi. Cok iyi hatirliyorum Benitez onu alirken hucumda alternatif olsun (uzun toptan bahsediyor) diye aldim demisti. O da Southampton'da hedef santrforken Liverpool'da birden kendini kapanan defanslar icinde bulunca sasirmisti ve bocalamisti. Sonradan alisinca acildi ama.

O yuzden gicik olabilirsin ama Cisse ugruna Crouch'a sallama derim ben.

Valla Hayri örnekler guzel ama örnek verdigin futbolcu tarzında seviyorum ben eger(gülizar hariç:D) illa hava topu yuksek top derlerse taktik içinde olsa bu mesela bianchi,ruud,denis(napoli) ibrahimovic, henry, cisse bu tarz oyuncuları hem futbola yakıstırıyorum hemde o tarz oyuncuları seviyorum ama crouch okusaydı su yazıları sana bi tesekkür borclu:D crouch benim için sözde futbolcu zaten rafanın hayatında yaptıgı en buyuk hataydı o kutsal formayı nasıl verdi böyle bir adama anlamıyorum:mad:

Muratcım sen böyle Crouch'M hakkında olumsuz yazılar yazmaya devam et.. :mad: elbet bende senin açığını yakalarım.. :mad: :mad:

Crespo'M la Crouch'M yazılan her olumsuz yazı canımı yakıyo..

Eski futbolcu ve şimdilerin şaklabanı Erdoğan Arıca'ya acayip kılım...

Artık futbolcu değil ama adını yazmam lazım bi yerlere.Bülent Uygun'a abartılı bir şekilde uyuz oluyorum!!!

Sivasspor un malzemecisinden yerel basınına kadar alayına uyuz oluyorum...

Üst Alt