En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Cevap: En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Muslera-Selçuk ( Muslera bambaşka bir transfer:F )

Yarar, önem ve mevkii olarak bakacağım.

Yerli için Selçuk. Yabancı için en büyük eksiğimiz olan kaleci Muslera.

Selçuk'tan patlama yapmasını bekliyorum. Muslera da bu sezonun en az gol yiyen kalecisi olur.

Selçuk- Yabancı transferi olarak direk isim yazmayacağım çünkü hepsi birbirinden kaliteli bana göre....

melo Galatasaray forması altında gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazandı.Ama transfer edildiğinde çok sevinen oldugunu sanmıyorum.Ben muslera kadar sevinmedim açıkçası diğer aldıgımız yabancılara.Yerli transferi için ise aynı şeyi söyleyemem.Ceyhun hariç tüm transferlerimiz harika.

saçma bir soru olmuş . laf olsun diye açılmış klişe bir konu .

"beğeni" neye göre beğeni ?

şöyle ki bence yetenek açısından riera beni en çok heyecanlandıran transfer .

ama muslera takımdaki en sorunlu bölgeye yapılmış stratejik olarak mükemmel bir transfer.

melo yine inanılmaz bir eksikliği gideren harika bir transfer .

eboue cv siyle tecrübesiyle , birçok mevkide oynayabilir olduğundan 2 kişilik bir transfer .

selçuk ; ligin "tam anlamıyla" en iyi türk orta saha oyuncusu ve bir çok eksikliği kapatan bir oyuncu .

sercan ; baros'un sakatlığında , cezasında onun yerini dolduracak Baros stilinde iyi bir yerli oyuncu . kanatlara da alternatif olabilir ayrıca .

elmander ; barostan farklı stilde , farklı senaryosu olan maçlarda ya da oyunun skoruna göre oyun yapısını değiştirdiğin zaman kullanabileceğimiz , çok yönlü , epl ve cl tecrübesi olan üst düzey bir transfer.

ujfa l.pool maçında da gördüğümüz üzere gerçek bir bek . hem savunması hem hücumu var , epl dışında top 5 ligin top 5 takımlarında 40ar 50şer maç ortalama ile oynamış , tecrübelik abidesi . tek handikapı yaşı ama oyununa bakınca hiç bu adam 30unu aşmış diyemezsin.

hatta engin ve selçuk bile , geçen sene kulübede oturanları düşündüğümüzde y.kulübesi için 10numara transferler ...

kısacası , hepsi takım için ayrı ayrı çok önemli , belli bir stratejiye bağlı yapılan transferler , ayırım olmaz .

saçma bir soru olmuş . laf olsun diye açılmış klişe bir konu .

"beğeni" neye göre beğeni ?

şöyle ki bence yetenek açısından riera beni en çok heyecanlandıran transfer .

ama muslera takımdaki en sorunlu bölgeye yapılmış stratejik olarak mükemmel bir transfer.

melo yine inanılmaz bir eksikliği gideren harika bir transfer .

eboue cv siyle tecrübesiyle , birçok mevkide oynayabilir olduğundan 2 kişilik bir transfer .

selçuk ; ligin "tam anlamıyla" en iyi türk orta saha oyuncusu ve bir çok eksikliği kapatan bir oyuncu .

sercan ; baros'un sakatlığında , cezasında onun yerini dolduracak Baros stilinde iyi bir yerli oyuncu . kanatlara da alternatif olabilir ayrıca .

elmander ; barostan farklı stilde , farklı senaryosu olan maçlarda ya da oyunun skoruna göre oyun yapısını değiştirdiğin zaman kullanabileceğimiz , çok yönlü , epl ve cl tecrübesi olan üst düzey bir transfer.

ujfa l.pool maçında da gördüğümüz üzere gerçek bir bek . hem savunması hem hücumu var , epl dışında top 5 ligin top 5 takımlarında 40ar 50şer maç ortalama ile oynamış , tecrübelik abidesi . tek handikapı yaşı ama oyununa bakınca hiç bu adam 30unu aşmış diyemezsin.

hatta engin ve selçuk bile , geçen sene kulübede oturanları düşündüğümüzde y.kulübesi için 10numara transferler ...

kısacası , hepsi takım için ayrı ayrı çok önemli , belli bir stratejiye bağlı yapılan transferler , ayırım olmaz .

Hepsinin takım için önemli olduğunu inkar eden yok zaten. Sadece en beğendiğin transferi sormuş arkadaş. Herkezin beğendiği oyuncular farklı olur, dünyada en çok beğendiğin oyuncu olur. Bence soru hiç de saçma değil. :)

Selçuk-Sercan-Eboue-Muslera-Melo.Kısaca hepsi yerinde transferler.

Üst Alt