En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?


Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Geçen sene Ali Sami Yen'de ki Hamburg maçı.
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?aynen hamburg maçı .. :(ve bu sezonki ibb maçı hayattan sogumustum
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?2004-2005 fenerbahçe - Galatasaray kaybedip 100. yılda şampiyonluğu verdiğimiz maç
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Galatasaray Hamburg 2-3

Galatasaray-Barcelona 0-1(3 metre ofsayttan gol yiyip 1 dakika sonra Ü.Karan ile direkten döndükten sonra bilhassa,bu maçı kazansak grup lideri olarak,nağmalup,2.tıra çıkıyorduk,yanılmıyorsam da Panathinaikos ile eşleşip,yarı finali nerdeyse garantileme fırsatına sahip olacaktık,ahh ahh yine hatırladım sardı bir hüzün.)
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Hamburg maçı...Nasıl unutulur.Belki de bu maçı alsak,Uefa kupasını alacaktık.Maçı,fabrikada çalışırken,radyo da dinliyorduk.Spiker şaka yapıyor sandık bir ara.
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Malesef 6-0 lık tarihi derbi hezimeti...o kara günü yaşatanlara yazıklar olsun...
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Hamburg maçında hayal kırıklığına uğramadım çünkü elenebileceğimizn ihtimalini çok yüksek olduğu düşünüyordum.
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Hamburg maçı ama A.Bilbao maçı da listede kesinlikle olması gereken bir maçtır.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt