En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?


Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Türkiye - Letonya 2-2 2004 Baraj maçıGalatasaray - Hamburg 2-3 Uefa Avrupa Ligi 2009iki macida 2-0 dan verdik :(
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Tabiki Hamburg maçı.Statta katlandım bir de o eziyete.Hala rüyalarıma girer devre arası Daddy Cool'u söyleyişimiz Baros'un golünden sonra arkadaşıma bu iş bitti demem filan.:eek:
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Hamburg maçı benim için inanılmaz bir hayal kırıklığı olmuştu. Staddaydım o gün birde.1 hafta etkisinden çıkamadım, geceleri uyuyamadım. Lanet olsun yahu, 2-0'dan evimizde maçı verdik. Hatırlamak bile istemiyorum. Lincoln varya Lincoln... O gün bitmişti benim için.
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Kesinlikle Hamburg maçı; Şöyle bir 5-10 dakika çöktüm kendime gelemedim.
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Galatasaray 2-3 Hamburg, hatırlaması bile kötü..
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?6-0 yenildiğimiz maçta yenildiğimiz için değil, skor yüzünden hayal kırıklığına uğradım.
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Hamburg maçı dernekte tayfayla biraları içip kafayı buluyoruz turu kutluyoruz tak tak goller geldi o maçta ağladığım kadar hiçbi maçta ağlamamıştım.
 
Cevap: En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?Galatasaray - Hamburg 2-3 Uefa Avrupa Ligi 2009Yeni açıkta Baros'un golünden sonra kendimden geçtiğimi hatırlıyorum. İnanılmaz bir goldü, 2-0 öndeydik, seyirci delirmişti. O maçı vermemize imkan yoktu...
 
Üst Alt