En Efsane Pes Futbolcusu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Efsane Pes Futbolcusu?

Hangisi?

• Brezilyalı Ronaldo

Kullanılan: 14 18.7%
  • Adriano

Kullanılan: 30 40.0%
  • Roberto Carlos

Kullanılan: 15 20.0%
  • Ronaldinho

Kullanılan: 9 12.0%
  • Messi

Kullanılan: 3 4.0%
  • Cristiano Ronaldo

Kullanılan: 8 10.7%
  • Kaka

Kullanılan: 1 1.3%
  • İbrahimovic

• Robben

• Thierry Henry

Kullanılan: 8 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    75
evet beyler pes çoçukluk aşkımız.. orda hepimizin aklına bazı yıldızlarla attığımız goller yer etmiştir bugün onları size tekrar tanıtıcam hafızanızı tazeleyicem biraz başlayalım

JklDw9R.png

Brezilyalı ronaldo :

bilenler bilir pes6'ya kadar ki tüm serilerde oyunun resmen bugı olmuştur driblinge başladığı an hem güçlü hem hızlı olduğu için hiçbir şekilde durdurulamaz son vuruşları muazzam olduğu için sayısız karşı karşıya gol atar oyunda real madridin alınmasının bir numaralı müsebbididir..

4243302044a9018670497l.jpg

adriano :

özellikle pes 6'cıların efsanesidir insanlık dışı hayvani şutları ve rakip stoperleri peşinde at gibi koşturmasıyla ünlüdür, üstün şut becerisiyle çaprazdan yaptığı sıradışı vuruşlarla oyunun fenomeni olmuştur

robertocarloswo3.jpg

r.carlos :

evet hangimiz onu forvete çekmedik ki r.carlos ronaldo forvet ikilisini yapmadım diyen yalan söyler burda efsane şutları ve ronaldo vari driblingleriyle oyunun efsaneleri arasına girmiştir. topa koşarak gelip gerirerek yaptığı kendine has frikik vuruşlarıyla meşhurdur...

Messi-PES2014-Barcelona.jpg

messi :

son dönem pes serilerinde kıvrak dönüşleri ve iyi plaseleriyle oyunda fark yaratmaktadır, barça pes'de çok beğenilmez ama sırf messi var diye alınır yani

news258c.jpg

cristiano ronaldo :

brezilyalı ronaldo ile r.carlos'un birleşimi son dönem pes yıldızı uzaktan müthiş şutları ve frikikleriyle oyunda büyük fark yaratmaktadır

Ibrahimovic_PES_2013.jpeg

ibrahimovic :

oda günümüz pes serilerinin adrianosu diyebiliriz gücü ve şut becerisiyle oyunda fark yaratıyor hava toplarındada büyük avantaj.

Henry_Arsenal_2006.jpg

Henry :

işte bir başka efsane pes tarihinin belkide en komple oyuncusudur onda her özellik en yüksek seviyede bulunur ve golün her türlüsü atabilicek kapasitesi mevcuttur

200px-RobbenNEW.JPG

Robben :

son pes serilerinde yaptığı çılgın koşularla bütün savunmayı arkasında sürükleyen bütün takımı ileri taşıyan top sürücüsüdür

118172966325.jpeg

kaka :

fizik gücü iyidir dışardan iyi şut atar milan'ın efsane kadrosunun seedorfla birlikte orta sahada dinamosudur bu ikilinin oynadığı maçlarda milan orta sahasını geçmek imkansızdır gattuso reyizide unutmayalım tabi..

ronaldinho.jpg

Ronaldinho :

evet gelelim skillslerin adamına bence bütün pes serilerinde efsanedir aralıksız pesin efsaneleri fazla yerlerde süründürmeme gibi bir huyu var onun için milan dönemine kadar ki oyunlarda hep canavar olmuştur müthiş skillsleri ve çalımlarıyla ünlüdür top ronaldinho'ya geldimi r2 ler ve l2 ler çalışmaya başlar. :D

Son düzenleme:
cristiano ronaldo fifa 11 ve fifa 12'de akıyordu en komple futbolcuydu oyunlarda şimdi nasıl bilmiyorum 2-3 senedir konsol oynamıyorum.

Fifacılar nedense kaçamak cevaplar veriyor fifa, 2012!'ye kadar adı bile zikredilmiyordu hele bi fifa 2005 e filan bi bakın atariden farkı yok pes uçuyordu o dönem efsoydu fifanın yüzüne bakan yoktu

Pes 6 - Adriano efsanedir.

WE 4 Ronaldo- El Fenomeno

Pes 2008 master ligte Schwarz vardı.Oyunun kendi çıkardıgı oyunculardan.Bir sezonda 60-70 gol atardım muazzam gelişirdi.Belki hatırlayan vardır.

Herkese Merhabalar. Yıllardır mesaj atmadım ama takip ediyordum. Yeni forum güzel gözüküyor emeği geçen herkese tebrikler.

PES efsanem eskilerden Garincha ve Eusebio idi. Hem sürat hemde teknikleri ile çok maçı domine etmiştim.

Üst Alt