En Efsane Pes Futbolcusu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Efsane Pes Futbolcusu?

Hangisi?

• Brezilyalı Ronaldo

Kullanılan: 14 18.7%
  • Adriano

Kullanılan: 30 40.0%
  • Roberto Carlos

Kullanılan: 15 20.0%
  • Ronaldinho

Kullanılan: 9 12.0%
  • Messi

Kullanılan: 3 4.0%
  • Cristiano Ronaldo

Kullanılan: 8 10.7%
  • Kaka

Kullanılan: 1 1.3%
  • İbrahimovic

• Robben

• Thierry Henry

Kullanılan: 8 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    75
Carlos'u forvete koymak gibisi yok . Bir de bi aralar Patrick Viera orta sahada tank oluyordu . Gerrard ile de uzaktan gol atmak cok rahatti .

Carlos'u forvete koymak gibisi yok .
Çoğu kişi ya yaşı küçük yada eskiden oynamadığı için galiba Carlos'u hatırlamıyor orta sahadan çakardın golü zaten çoğu kişi sırf o parmak ucu yürüşü ile frikik atsın diye Carlos'un takımını alırdı. Mesafe tanımayan şutları zaten tartışılmaz.

Çoğu kişi ya yaşı küçük yada eskiden oynamadığı için galiba Carlos'u hatırlamıyor orta sahadan çakardın golü zaten çoğu kişi sırf o parmak ucu yürüşü ile frikik atsın diye Carlos'un takımını alırdı. Mesafe tanımayan şutları zaten tartışılmaz.
Aynen ben ilk Pes'ten beri tum Peslerin orjinaline sahiptin taa ki 2011' e kadar . Turkiye'de genelde Winning oynarlardi .

bunlarda pes'in master ligdeki efsane kadrosu liseliler bilmez :D

1.master lig'e başladığımızda bize verilen ve hepimizde derin hatıralar bırakan o harika kadro. tamam tamam, belki biraz kötüydüler ama üst lige çıkmak için ellerinden geleni yaparlardı. catalunya olarak geçen bu takım bize emanet edildiğinde yavaş yavaş elimizden geldiğince çabuk onları değiştirmeye başlardık. ama ilk iki sezon falan onlar ve onlarla bezeli hatıralar unutulacak cinsten değildi.

pes 1'den itibaren aramızda olan o unutulmaz futbolculardan en önemlileri şu şekilde;

kaleci - ıvanov
Inorov - Pro Evolution Soccer Wiki - Neoseeker

harika bir kaleciydi. transfer olarak ilk forvet ve orta saha'ya yöneldiğiniz için uzun seneler kalede dururdu. inanılmaz pozisyonları çıkartmışlığı vardır. yaşının adamıdır.

defans - stremer
Stremer - Pro Evolution Soccer Wiki - Neoseeker

işte defansın beyni, sarışın çocuk stremer. harika bir defanstı. isabetli pasları ve sakin oyunuyla pes5 ve pes 6'da baş tacı oyunculardandı.

defans - valery
Valeny - Pro Evolution Soccer Wiki - Neoseeker

işte harika zenci. takımdaki tek zenci futbolcu olan bu harika fransız defansta zaman zaman kritik hatalar yapsada genelde çok iyi bir fizik gücüne sahipti ve unutulmazlardandı. sağ bekte de çok iyi oynar ve atağa çıkardı. seviyoruz.

defansif orta saha - lorga
Iouga - Pro Evolution Soccer Wiki - Neoseeker

işte kaptan, orta sahanın savaşçı ismi lorga. roman futbolcu kesinlikle çok soğukkanlı ve kaptanlık vasıflarını üzerinde taşıyan bir oyuncuydu. pes 'da kaptanlığı castilla'dan aldıktan sonra takımına önderlik etti. yine de hep efsane kaptanın gölgesinde kalmıştır. o isim aşağılarda.

defansif orta saha - dodo
Dodo - Pro Evolution Soccer Wiki - Neoseeker

ve dodo. isminden ve uzun saçlarından dolayı oldukça sempatik olan bu futbolcu yaptığı kritik ve harika müdahaleleriyle hepimizin aklında iz bırakmış bir oyuncudur. o'nu da seviyoruz.

kanat - espinas
https://pes.neoseeker.com/wiki/Espimas

espinas, harika adam. kanattan yaptığı akınlar, içeri kestiği mükemmel ortalar ve saç bandıyda bu fransız unutulmaz günlerin asist kahramanlarındandır.

kanat - ximenez
https://pes.neoseeker.com/wiki/Ximelez

bir başka efsanevi kanat oyuncusu. ximenez için fazla bir şey söylemeye gerek var mı bilmiyorum. akıcı oyunu ve teknik kişiliğiyle espinas'ın diğer kanattaki versiyonu gibiydi. özlüyoruz.

ofansif orta saha - miranda

ve işte geldik benim için en önemli futbolcuya. o'nu anlatıcak kelimeler bulamıyorum. miranda tek kelimeyle bu takımın en önemli parçasıdır. bir alex, bir hagi'dir. frikiklerin aranan ismi, harika gollerin kahramanı, sezonun sayısız asist kralı ki bunu 2. sezon dahi yapabilirdi. gol ve asist için yaratılmış o cool adam.
takımımın daim kaptanı ve biriciği. iyi ki vardın miranda..

forvet - castello
https://pes.neoseeker.com/wiki/Castolo

ve işte harika forvetimiz. o'nu da anlatıcak pek bir kelime yok. sezonun gol yükünü üzerine çeken, takımın özellik anlamındaki şüphesiz en iyi oyuncusu. tam bir golcü. arkaya sarkıtmaya çalıştığımız yüce kişilik. ilk iki sezonun tartışmasız gol kralı. golleriyle üst ligi zorlamanızı sağlayan adam.

forvet - ordaz
https://pes.neoseeker.com/wiki/Ordaz

daima castello'nun gölgesinde kalsada son vuruşları en az onun kadar iyi olan bir futbolcuydu ordaz. nisbeten genç ve dinamikti. castello kadar hızlı olmasada semih gibi olması gereken yerde mutlaka olurdu. ne yazıkki ilk transfer döneminde genelde bir forvet aldığımızdan ilk 11'den ayrılan, ilk oyunlarda transfer parasını düşürmek için takasla giden oyuncu olurdu.

biz pes oyuncuları olarak bu futbolculara borçluyuz arkadaşlar. şahsen ben torunlarıma nasıl zidane'ı anlatıcaksam pes'deki master lig kariyerlerimin başlangıcındaki bu cefakar adamlarıda o şekilde anlatacağım. hepsine teşekkürler..

Tek bir adam söyleyemem ama baya efsane vardı o dönem.Roberto Carlos-Kaka-Shevchenko-Martins-Gerrard-Lampard-Recoba-Ronaldo-Adriano-Henry he bide Davids vardı.Roberto Carlos'u durdurmak için zaman zaman stopere çektiğim bile oldu Davids'i. Hatta Carlos'u forvete koyanlara cevaben Davids'i forvete koyup onun süratli koşmasından da yararlandım.

PES13 te benim AnaLig kadrom bu. Her biri birbirinden efsane bana göre: :naughty:

Bu arada Routledge tam bir efsane. Adam her iki kanadı da süper kullanıyor.

ewrer.png

Son düzenleme:
Üst Alt