En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

Cevap: En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

İzmir'deki güzel kızların kaynağı da çoğunlukla Yunanistan ile yapılan mübadelede buraya gelen ailelerdir.Bizimkiler de ordan gelmiş.Hakikatten burada tanıdığım güzel kızların %99 unun kökeni Selanik,Girit vs vs.

Aynen dediğin gibi. Bizimkiler de Selanik'ten gelme.

Bende kesinlikle İzmir diyorum bu soruya. Bircok sehirde okuma fırsatımda oldu ancak İzmir bambaşka.

Ancak İzmir'de ki üniversitelere bakmamak lazım direk olarak, cogu dısardan geldiği icin ilk basta bir hayal kırıklığı olabiliyor, asıl İzmirli kızlar Karsıyaka-Bostanlı-Alsancak-Güzelyalı-Balcova taraflarında.

İzmir, Bursa, Tekirdağ üçgeni derim. Ayrıca Eskişehirde okudum. Oradakilerde çok güzeldir ama genelde dışarıdan gelen öğrenciler olduğundan şehre mal etmek yanlış olabilir :)

İzmir'in kızları güzeldir.

Fakat o güzellikleri sabah yada öğlen saatlerinde görmeniz pek mümkün değil. İzmir'in güzel kızlarını görmek istiyorsanız, akşamları güzel bir restorana yada gece kulübüne (Disco, Canlı müzik) gitmelisiniz.

Diyeceksiniz ki o saatlerde her yerde güzel kız var. Mutlaka öyledir ama ''dibi düşmek'' ne demek işte o zaman anlarsınız.

Mesela ben 1999-2000 yılında Le Meyhane'de bir kaç sefer Altay'a gitmiştim. Ben hayatımda bu kadar güzel kızı bir arada görmedim.

İzmir'in kızları güzeldir.

Fakat o güzellikleri sabah yada öğlen saatlerinde görmeniz pek mümkün değil. İzmir'in güzel kızlarını görmek istiyorsanız, akşamları güzel bir restorana yada gece kulübüne (Disco, Canlı müzik) gitmelisiniz.

Diyeceksiniz ki o saatlerde her yerde güzel kız var. Mutlaka öyledir ama ''dibi düşmek'' ne demek işte o zaman anlarsınız.

Mesela ben 1999-2000 yılında Le Meyhane'de bir kaç sefer Altay'a gitmiştim. Ben hayatımda bu kadar güzel kızı bir arada görmedim.

İran'da feci kızlar var :D

Zeni zompara zeni:asd:

Eskişehir'in güzel kız ortalamasının çok yüksek olduğunu gördüm. Ama çoğu öğrenciydi ve başka şehirlerden gelmişlerdi. O yüzden yalandan bir orandı o.

Bursa-Edirne-Tekirdağ-Çanakkale tarafının güzel kızları hep Bulgaristan göçmenlerinden oluşur. Bulgaristan göçmenleri kızlar cidden çok güzeldir.

İzmir'in kızları güzel derler ama ben pek göremedim. Sadece rahatlar biraz daha, o kadar.

Güneyin kızlarını da pek güzel bulmadım.

Orta ve Batı Karadeniz bölgesinin kızları ortalamanın üstü güzellikte bence.

Şanlıurfa, Mardin, Hatay, Gaziantep tarafında çok güzel kızlar var. Ufak bir gezi yapmıştık o bölgeye. Benim birincim oralar kesinlikle. :)

Ankara'yı unuttum deminki sayfada.

Ankara benim için çok özel. Geçenlerde ayrıldığım kız arkadaşım Ankara'lıydı. Mahvetti beni 3 yılda. :)

Çok güzeller ama çok kaprisliler.

Kendileri için çok güzel bir şarkı yazılmış. Kim yazdıysa büyük tebrik ediyorum, tamamen doğrudur.

[video=youtube;taPy1goSgyg]https://www.youtube.com/watch?v=taPy1goSgyg[/video]

Cevaplardan gördüğüm kadarıyla genelin güzellik algısı açıklığa kaymış ;) Birçok yazılan ilde kızlar daha rahat daha açık giyindiklerinden millete güzel gelmiş heralde.

İzmirli kızlar güzeldir . Ülke olarak'da İran'ı tek geçerim sonra Küba , Kolombiya ve Venezuela gelir Paraguayı da unutmamak lazım .

Üst Alt