En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

Cevap: En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

Memleketim diye söylemiyorum

ülkemizin tüm kızları güzeldir o da cebimizde

lakin

İzmirimin kızları offf işveli cilveli güzel bakımlı sevimli ılımlı zamanı geldimi haşin

isterseniz bir laf atın dayağı yersiniz :)

İzmir de İzmir

:)

Şimdi burada Malatya ile ilgili de biraz içimi dökmem lazım. 22 yıl boyunca belirli yıl aralıklarıyla Adana Çankırı Çorum Malatya Kayseri Ankara'da yaşadım her bölgeden çoğu ili de gittim yerinde gördüm.

Ama bu Malatya kadar şaftımı kaydıran bir yer olmadı. Şöyleki; Malatyalıları bilmem ben ünv. den bahsediyorum. Bunca zaman bu kadar çok güzel kızın olup bu kadar tipsiz erkeğin bir arada toplandığı başka memleket görmedim. Doğal olarak bu ortamı ilk gördüğünüz de cennet lan bura falan diyebiliyorsunuz. Amma velakin o güzel dediğiniz hatun bir konuşmaya başlıyor, bir şive yapmaya başlıyor konuşma yetisine küstürüyor adamı.

Daha o merhaba falan demeye başladığı anda ''Tamam tamam sus anladım ben'' diyip geri döndürebiliyor.

Galatasaray forumundayiz ve bir kisi bile Istanbul dememis :D

Yalniz Sivas diyenler hakli ha, bugün bjk-Sivasspor macinda tribunlerde bi kiz gördüm. Aboov. Hayatimda gördügüm en güzel kizlardan biri desem abartmis olmam herhalde.

Galatasaray forumundayiz ve bir kisi bile Istanbul dememis :D

Yalniz Sivas diyenler hakli ha, bugün bjk-Sivasspor macinda tribunlerde bi kiz gördüm. Aboov. Hayatimda gördügüm en güzel kizlardan biri desem abartmis olmam herhalde.

abi istanbullu diye bi kavram pek yok ki

ben istanbulda nerelisin diye sorsam salak çocuklardan başka kimse istanbulluyum demez heralde

Dortmund, Castrop-Rauxel, Duisburg :D

Almanya'ya gelen'ler bu Sehir'leri gezmeden gitmesinler ;)

Memleketim olduğu için değil ama Bartın :D Şarkısı bile var arkadaş "Bartının Güzelleri"

Üst Alt