en iyi anadolu futbolcusu performansları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

en iyi anadolu futbolcusu performansları

Batalla ve Visca gibisi yok da

Karcemarskas hakkaten efsane kaleciydi.
Feneri öttüren bi siyahi topcu vardi knk kimdi o. Kanat oynuyordu. Avrupaya gitti sonra. Bi ara bizle adı anıldı. Unuttum yaw adını.

Bu arada LuaLua da iyi işler yaptı. Gerci adamin kariyer gecmisi iyiydi.

Yattara colman alanzinho 3lusu de trabzonu anadolu takimi sayarsak iyi adamlardi. Yattara farkli bi seviyeydi

Yaşı küçük olanlar bilmez ama Tarık Daşgün'ün febeye gelmeden önceki sezonu sanırım 94 yılıydı performansı Messi gibiydi, sadece istatistik değil aldığı topla atığı 3-4 kişilik çalımlar ve topu bırakmaması ve sonra o takıma gidip benim kahrolmam hala aklımda...
Yine yaşı büyük olanlar hatırlar Saffet Sancaklı Kocaeli ile 92-93,93-94 performansları; Okan Yılmaz Bursaspor performansı ve 2 gol krallığı ile hep aklımdadır...

Feneri öttüren bi siyahi topcu vardi knk kimdi o. Kanat oynuyordu. Avrupaya gitti sonra. Bi ara bizle adı anıldı. Unuttum yaw adını.

Yattara colman alanzinho 3lusu de trabzonu anadolu takimi sayarsak iyi adamlardi. Yattara farkli bi seviyeydi
Kompela mı :)

Hangi dönem

Volkan D dönemi bilimum zenci girdi Volkan'a.

Aklıma ilk Aghahowa penetrasyonu geliyor ama kanat değildi o.

Daha kucukken hayal meyal hatirladikkarim da var Iskender, Turgay, Necati gibi ama Trabzon'dan iyi topcular cikmistir gecmiste. 90'larda Hami, Lemi, Orhan, Ogun, Abdullah, Unal, Tolunay, Soner, Şota falan benim aklima ilk gelenler o efsane kadrodan. Bir ikisi farkli donemlerde oynamis olabilir. (Bence) bugunku MT direktorunun hiyarligindan guzel bir sampiyonluktan olmuslardi.

Yaşı küçük olanlar bilmez ama Tarık Daşgün'ün febeye gelmeden önceki sezonu sanırım 94 yılıydı performansı Messi gibiydi, sadece istatistik değil aldığı topla atığı 3-4 kişilik çalımlar ve topu bırakmaması ve sonra o takıma gidip benim kahrolmam hala aklımda...
Yine yaşı büyük olanlar hatırlar Saffet Sancaklı Kocaeli ile 92-93,93-94 performansları; Okan Yılmaz Bursaspor performansı ve 2 gol krallığı ile hep aklımdadır...
Yaw o ara ve 2002'den sonra cok kaptirdik. Mesela Emre Asik'i biz cok istemistik, yine Tarik da cok istenmisti.
2002'den sonra ozellikle Okan Koc, ondan once Tuncay Sanli goz gore gore kacmisti. Gokhan Gonul de oyle

LuaLua ve Isaac (RIP) yılan gibi heriflerdi yav.
Gekas'da müthiş bir herifti. Keşke daha uzun izleyebilseydik.

Tabii Batalla ve Visca sürdürülebilir performans açısından işin zirvesi oldu.

Üst Alt