En İyi Diziler Listesi İlk 100 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi Diziler Listesi İlk 100

Bu dediklerinden hangisi ilk sirada gelir ve hepsinin temasi ayni mi? Ihanet var mi ihanet :-))

Öner „gel dese ask“ kivaminda türk dizisi de izleyek neco

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
intikam var hepsinde.
tapuya karsilik yetiskin olmayan kiz verme, kadin dövme, kadin pazarlama, kadina siddet en üst noktada.
ne ararsan var yani

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Şükrü şöyle güzel bir komedi dizisi önerin var mı? Seinfeld dışında tabi. Mümkünse süresi kısa olsun.

Çok komedi dizi izlemem ama bir kaç sitcom hosuma gitti.

Charlie sheenli 2 buçuk adam, american piede milf kelimesini icaad eden kaye thomasin dizisi off centre mesela.

The office isimli dizi de çok övülüyor gerçi doğru düzgün izleyemedim.

Big bang teori hoşuna gidiyorsa sheldin cooperin dizisi var.

Breaking Bad taze bitti
Better Call Saul nasıl izleyen var mı ? başlasam mı acaba
Better Call Saul çok yavaş işliyor. Yani BB deki aksiyon falan fazla yok.

Saul'un değişimi ve çevresi çok ağır anlatılıyor. Ama BB hoşuna gittiyse bu da gider sonuçta BB ye odaklı bir dizi, bazen BB de olan şeyler geliyor aklına BCS da birşeyi görünce hoş oluyor. Ben beğeniyorum Better Call Saul'u, birazdan bugün çıkan yeni bölümü de izleyeceğim.

sent via GSC

Better Call Saul çok yavaş işliyor. Yani BB deki aksiyon falan fazla yok.

Saul'un değişimi ve çevresi çok ağır anlatılıyor. Ama BB hoşuna gittiyse bu da gider sonuçta BB ye odaklı bir dizi, bazen BB de olan şeyler geliyor aklına BCS da birşeyi görünce hoş oluyor. Ben beğeniyorum Better Call Saul'u, birazdan bugün çıkan yeni bölümü de izleyeceğim.

sent via GSC

Bunu sormamış kabul ediyorum :)
Breaking Bad'de her türlü olay var aksiyon dram gizem bu yüzden baya hoşuma gitmişti
Ahlaki olarak değerlendirirsek hiç kimse sabit bir çizgide ilerlemiyor bir de dizide git gide birinden ya nefret ediyorsun ya da sevmeye başlıyorsun.Çok ilginç

Bunu sormamış kabul ediyorum :)
Breaking Bad'de her türlü olay var aksiyon dram gizem bu yüzden baya hoşuma gitmişti
Ahlaki olarak değerlendirirsek hiç kimse sabit bir çizgide ilerlemiyor bir de dizide git gide birinden ya nefret ediyorsun ya da sevmeye başlıyorsun.Çok ilginç
Uyuz karı Skyler dan mı bahsediyorsun acaba :D

sent via GSC

Üst Alt