en iyi futbolu beşiktaş oynuyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

en iyi futbolu beşiktaş oynuyor

Herşey tamam da renktas bjk bu sezon ne yaptı Avrupa'da
Benim tinercileri savundugum yok renkdas. Bizim beklentimiz iyi futbol. Bu les ligde kimsenin iyi futbol oynamiyor olmasi degil derdim. Biz ne oynuyoruz o onemli. Zevkle futbol izlemeyeli yillar oldu. Tinercilerde teknik adam huneri disinda hicbisey yok. Sikecilerin problemi tam tersi cop bir teknik adamlari var. Bizim firsati degerlendirip coktan siyrilip gitmis olmamiz lazimdi. Bakiyorsun Ankaragucu senden iyi oynuyor. Sonra kalkip bu futbolun bir numarali sorumlusunu savunmak icin kiliktan kiliga giriyor bir kesim taraftar. Inanilmaz bir durum. Sorarsan bahaneler hazir. Hakem, fenerasyon, reis, vs vs vs. Halbuki hicbiri kotu futbol icin bahane degil. Sen iyi oynada yedi duvel durdurmaya calissin gorelim hep beraber.

Bizim orta sahada rakibi sindirecek psikolojik üstünlük kuracak kimse yok maalesef josefi o yüzden isterdim .bjkdeki kadar kasaplık yapamasa da işimize yarardı ..bir de çoğu kişinin dediği kadar düz çapa bir adam değil en basit bize attığı gol çok klasti..

beşiktaş bu kadar itilip kakılmasına, hatay'daki gibi 2 penaltı verilmeyip temiz gollerin yenildiği senaryolar yaşamasına rağmen sezonun yarısını muslerasız oynayıp adamlardan 6 gol az yemişiz. ki konya faciası olmasa bu sayı çok daha fazla da olabilirdi. pek savunmayla ilgili bir sıkıntı yaşadığımızı sanmıyorum ki oyuncu kalitesi ve ''yırtıcılık''ta beşiktaş'ın gerisinde olmamıza karşın daha iyi bir savunma takımı olduğumuzu düşünüyorum. onların iyi olduğu yer hücum olabilir ki ghezzal-abou-atiba gibi adamlarla bunu yapabilmeleri de büyük sürpriz değil. sergen'in bu yıl şaibesiz tek işi larin'den aldığı katkı ve bu oyuncuları sağlıklı tutabilmesidir. onun dışında saha içinde beşiktaş'ın 5'te 1'i kadar değer görmemize karşın oyun olarak herhangi bir noktada büyük bir eksikliğimiz olduğunu düşünmüyorum.

josef de o açıdan savunmada büyük fark yaratmazdı, hücum tarafında da taylan toy olmasına karşın bence ondan 2 gömlek üstün oyuncu. beşiktaş'tan gerçek anlamda isteeyeceğim tek oyuncu abou olurdu, ghezzal'den iyisini 10 haftadır oynatamadığımız için zaten ankaragücüne bile pozisyona giremeyen bir takım haline dönüştük. o arkadaşımız bir zahmet gelirse şaibesiz hücum yapmayı da gösterebiliriz beşiktaş'a.

Bjk iyi futbol oynamıyor. Sadece ligde kötü oynayanlar içinde en iyi oynayan. Aboubakar büyük riskti. Ama verim aldılar. Aboubakar dünya çapında bir forvet sakatlık v.s olmasa portodan direk 50 milyon Euro ya transfer yapardı. Sakatlanan kadar her maç gol atıyordu portoda. Ghezzal müthiş bir servisci. Bizim mohamede böyle top atan bir adamimiz olsa düşünün. Josef tek başına orta sahalarını düzeltti. Yani kısacası yerinde transferler yapmış adamlar. Şunlardan biri eksik olsa 10 puan gerideydiler şu an.

Bjk iyi futbol oynamıyor. Sadece ligde kötü oynayanlar içinde en iyi oynayan. Aboubakar büyük riskti. Ama verim aldılar. Aboubakar dünya çapında bir forvet sakatlık v.s olmasa portodan direk 50 milyon Euro ya transfer yapardı. Sakatlanan kadar her maç gol atıyordu portoda. Ghezzal müthiş bir servisci. Bizim mohamede böyle top atan bir adamimiz olsa düşünün. Josef tek başına orta sahalarını düzeltti. Yani kısacası yerinde transferler yapmış adamlar. Şunlardan biri eksik olsa 10 puan gerideydiler şu an.
Feghouli iyileşti gezzal kaşlarının ortasını alsın öyle gelsin artık

Beşiktaş bok gibi top oynuyor. Ghezzal ve Aboubakar çok kaliteli ayaklar bireysel performansla Beşiktaş'a maçı kazandırıyorlar. Normalde bizdede bunları Feghouli ve Falcao'nun yapmaları gerek o yüzden çok yüksek maaş alıyorlar ama adamları sahada oynarken görünce şaşıracak hale geldik. Ayrıca aşırı şanslılar hiç sakatlık vermiyorlar, Ghezzal ve Aboubakar olmazsa çok ciddi sıkıntı yaşarlar.

Sergen yuzsuzu icin hakem cok iyi mac yonetmis bir de penalti verilsin istiyor kendilerine de. Son iki aya kadar iyi futbol oynattigini dusunup kendisini desteklerdim ama yaptigi pisliklerden masa basinda mac kazanmaya calismasini gordukten sonra artik nefret ediyorum.

Hakemler rakibi oynatmıyor bile
bjk kırmızılık giriyor oyna devam
Rakip faul bile yapamıyor en küçük şarjda hemen düdük
Rakip oyuncu olsan bir süre sonra dersin ki bırak bjk oynasın abi ben sakatlanmadan kırmızı almadan bitireyim maçı

Sezon başından beri aynı takımla oynuyor bjk
O yaşlı kadroda sakatlık yok, ceza yok

Çünkü adeleyi zorlayacak birşey yapmalarına gerek yok
Sert giremiyorsun hakem hemen kartı basıyor
Ama bjkliler naparsa yapsın kart vermiyorlar
Rosierin her maç en az 1 tane kırmızılık hareketi var adam sarı bile almıyor

Sonra neymiş, bjk iyi oynuyormuş

Boşversenize abi
Hiç bu kadar göstere göstere iteklenmemişti bir takım

Geçen hafta a.gücü maçında rezalet bir sarı kart gördü yedlin..2.yarı kırmızı görecek diye çıkmak zorunda kaldı..Rosier haftalardır he rmaç kartlık hareket yapıyor görmüyor...Bir sarı kart bile maç içinde bir sürü denge değiştiriyor

Muhammed hiçbirşey yapmadan oyundan atılıyor belki maç dönecek ama o ihitmal tamamen elinden alınıyor üstüne 1 sonraki hafta sivas maçında oynamıyor. Joseph konya maçında adamın yüzünü dağıtıyor kırmızı görse en az 3 maç oynamayacak ama ertesi hafta içerideki konya maçında oynuyor ve gol öncesi topu kapan adam oluyor...

Böyle o kadar şey var ki artık yazmaya üşeniyorum..Bunlar ve fener hakem ittirmeleri olmasa en az 7-8 puan gerimizde olurlardı şimdi...Bunu içeride 2-2 biten ve herkesin fırat aydınus'a sövdüğü fener maçında hakemlik birşey olmadı diyen biri olarak söylüyorum..Çünkü orta sahada verilen bir faulün devamında ve yanlış taçtan yenilen gol için ağlanmamalı bence çünkü..Ama bu sene o kadar büyük rezillikler var ki yuh artık diyorum..

Üst Alt