En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi?

kurulum yapılmadı kı

simdi aradım iptal talebi alınmıs ıptal edilecek

sabah beni aradı ilk 6 ay 280 sonraki 6 ay 360 dedi

simdi siteden baktım bana verdigi tarifenin ücreti bu

Ekli dosyayı görüntüle 222759

aradım az önce dedim ben ne kadar ödeyecegım tv plus u ıptal ettıgınız icin ilk 6 ay 210 sonra 290 dedi

yani sabah arayan bana tv pluslu ücreti söylemıs bende bunun yüzünden 35 mb aldım düsük diye

dedim ben 50 alırdım söyleyseydiniz.

yarın arayın 50 yapalım dedı tv plus ıptalnden sonra

290 ne yav ben 3000 küsür tl ödüyorum internete

Türkiye cennet valla

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SOL 500Mbps Fiber / TV+ Extra için indirimle birlikte 265₺ ödüyorum (indirimsiz hali 360₺, geçen ay teklif etmişlerdi), genel olarak modem hariç bir sorunum yok. 8-9 yıldır SOL fiber kullanıyorum.

2022 şubatta 220 TL ye 2 senelik taahhüt vermiştim superonline'a 100Mb limitsize (memnunum superonline fiberden epey)

geçen gün aradılar şubatta bitiyor - yeni yıla girmeden arayalım dedik diye. aynı paket 375 TL olmuş. Dedim 50 ye düşeyim hızla - 360 TL dedi. 15 TL farkediyor hızda. haftaiçi arayın lüten bende düşüneyim dedim. sonra baktım 1000MB hız (binada altyapısı kaldırıyorsa tabi) 400 -410 a mı ne geliyor.

zaten fiyatların vahimliğine genel olarak yanıyorumda - hızlar arası bu kadar az fark olması çok garibime gidiyor.

Taşınacağın yere bağlı kanks.Eğer taşındığın yer büyük ihtimalle İstanbul'a ait 1 ilçeyse ve yakınlarda teknik destek alabileceğin 1 yeri varsa Türknet-Milenicom tarzı yerleri tavsiye ederim ama uzaksa Vodafone veya Türk Telekom ideal bence..
istanbul var şuan türknet kullanıyoruz ama burda altyapı yoktu 100mbps

Adreste hangi sağlayıcının altyapısı daha iyiyse. Operatörlerin sitesinden kontrol et.
taşınınca sorguluycam

Superonline fiber akar. 8 senedir 1 kere tınlamadı.

Başka altyapı üzerinden superonline felaket ama - kendi altyapısı olunca müthiş.
süperonline ilk aklıma gelen umarım 1000mbps altyapı vardır

Üst Alt