En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi?

Tüm sorun işte esasinda tesisat görünüyor. Komşum turknet kullanıyor 30 mbit hız alıyor. Benim evime geçecek olan kabloyu yenileyebilecegini söyledi. Maceraya girmek istemiyorum.
Rahat 8-9 senedir turknet kullanıyorum. 35mb hızın 33 alıyorum. Şimdi tek dezavantajı birebir müşteri temsilcisi ile gorusemiyorsun. Gerçi arıza kaydı oluşturdu mu gayet hızlı tepki veriyorlar. Mesela yan tarafta inşaat vardı. Bizkm evin hattına zarar verdi. Arıza kaydı açtığımda iki gün içinde Türk Telekom ekiplerini yönlendirip sorunumu giderdi. Şimdi arkadaşlarda değinmiş bölge olarak alt yapı filan baya etki eder. Ayrıca o bölgedeki Türk Telekom ekiplerinin çalışması iyi ise problem yasamazsin bence. Ciddi fiyat artışı olacak 95 TL den 135 e cikicak sanırım 35 MB hız. Sorun çıkarmadığı sürece bence ücret olarak da uygun firma

Rahat 8-9 senedir turknet kullanıyorum. 35mb hızın 33 alıyorum. Şimdi tek dezavantajı birebir müşteri temsilcisi ile gorusemiyorsun. Gerçi arıza kaydı oluşturdu mu gayet hızlı tepki veriyorlar. Mesela yan tarafta inşaat vardı. Bizkm evin hattına zarar verdi. Arıza kaydı açtığımda iki gün içinde Türk Telekom ekiplerini yönlendirip sorunumu giderdi. Şimdi arkadaşlarda değinmiş bölge olarak alt yapı filan baya etki eder. Ayrıca o bölgedeki Türk Telekom ekiplerinin çalışması iyi ise problem yasamazsin bence. Ciddi fiyat artışı olacak 95 TL den 135 e cikicak sanırım 35 MB hız. Sorun çıkarmadığı sürece bence ücret olarak da uygun firma
Şeyi merak ettim hocam neden müşteri hizmetleri ile birebir görüşmek istiyoruz ki? Başkaları da bunu yazdı. Ekşide de aynı eleştiriyi gördüm. Arıza kaydı bıraktıktan sonra çabucak çözülüyorsa bir problem yok sanki.

Şeyi merak ettim hocam neden müşteri hizmetleri ile birebir görüşmek istiyoruz ki? Başkaları da bunu yazdı. Ekşide de aynı eleştiriyi gördüm. Arıza kaydı bıraktıktan sonra çabucak çözülüyorsa bir problem yok sanki.
Şimdi internet ile haşır neşir biri için buda problem değil. Çözüm merkezine sorunu ilettigin anda en geç 30 dakika içinde mesaj olarak çözüm sayfasından operatör tarafindan mesaj geliyor. Ayrıca aranmak istediğini belirtirsen arıyor müşteri hizmetleri. Benim bu şekilde isteğimi kabul edip döndüler. Zaten bazen operatör yonlendirmesi ile yapılan işlemlerde bizzat geri dönüyorlar. Tesisattan ziyade bölgedeki Türk Telekom ekipleri sağlamsa sorun yasamazsin. Tesisat zaten iki tane kablo çektirir geçersin.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yayınlanan yeni karar kapsamında, Türk Telekom'un toptan tarife fiyatlarında yüzde 67 oranında bir artışa gideceği ifade edildi.

Hadi bakalım geçmiş olsun ekimde türknet 250 lira olur

milleniye gectim
100mbit
ilk 3 ay 79 sonraki 9 ay 105
abow cmtesi belgeleri imzalayıp kargoya verdim wpden de yolladım
bugun geçişi sağladılar şaşırdım baya

100mbit/8mbit paket aldım ev 60/20 ye kadar destekliyor
Ekli dosyayı görüntüle 142253

ping ttde 10u geçmiyordu milleni de biraz fazla

olur iletişime geçeriz dmyi kapatmıştım açayım :d davetiyeyle kaydolunca 1 ay sen 1 ay ben beleş kullanıyoruz akskdas

performansını bende merak ediyorum 3 4 yıldır türktelekomdaydım ara ara dns şişmeleri ve kopmalar dışında sıkıntı yaşamadım milleni de üzmez inş. üzerse peder de beni üzerr evde çanağı iptal edip dsmart go ya geçtik (aylık 2tb download :D internetde yada dsmartta sıkıntı olunca direk laf yiyorum :d

1660649048523.png

#tavsiye
evinizin altyapısı iyi olsa bile altyapı hangi firmaya aitse internetizini ordan kullanın. altyapı harici firmalarda muhattap bulmak sorunu çözüme kavuşturmak çin işkencisi gibi. 3 kuruş daha fazla olsun ama muhattap bulun benim gibi dh wp telefon şikayetvarda hayatınız curumesın

bende türknet kullanıyorum hakikatten çok hızlı iyi ve bir sorunda yaşamadım

Kablonet. Geçin kurtulun (TT’den)

Benim deneyimim tam tersi yönde oldu. Kablonet kullanırken sürekli kesintilerle ve arızalarla boğuşuyordum. Ayrıca getirdikleri modem Wi-Fi çekim gücü konusunda rezaletti. Bilgisayar kabloyla bağlı olsa da mobil cihazlar malum Wi-Fi gerektiriyor.

Türk Telekom‘a geçtiğimden beri internet iki kere kesildi birinde de kesinti olacağını smsle bildirdiler. Bu konuda hiç başımı ağrıtmadılar. Getirdikleri modem canavar gibi evin her noktasından 5 ghz Wi-Fi çekiyor. Sanki modeme kabloyla bağlanmış gibi çalışıyor mobil cihazlar.

#tavsiye
evinizin altyapısı iyi olsa bile altyapı hangi firmaya aitse internetizini ordan kullanın. altyapı harici firmalarda muhattap bulmak sorunu çözüme kavuşturmak çin işkencisi gibi. 3 kuruş daha fazla olsun ama muhattap bulun benim gibi dh wp telefon şikayetvarda hayatınız curumesın
knkan her konuda uzman uyarmışım seni

hiç bulaşma şikayet çok

vdsl ise hiç bulaşma milleniye filan

vdsl baya riskli yav şimdi hangisini önersem şans isi, turk telekom tahattüt bitince kapattırcam diye blöf at. Şimdiden ara tahattün bitince kapattırcam diye geri dönerler sana.

aynı fiyata 50mb almaya bak belki biraz daha düşük teklif ederler.

Eylül’de Bodrum’a geri dönüyorum. Evin yakınında Fiber alt yapısı var ama bizim sokağa getirmemişler. Geçen yıl aradım, yazdım, e-devletten şikayet ettim hiç bir sonuç alamadım.

Tavsiyesi olan var mı?

Üst Alt