En İyi Yerlileri Topluyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi Yerlileri Topluyoruz!

evet renktaşlar geçen seneden beri devam eden çıkış sayesinde en iyi yerlilerde bizim takımda olmaya başladı selçukla başlayan dev zincir

burak

hamit

umutla devam etti şimdi alperde gelirse süper olacak başka kaliteli yerliler kimleri almalıyız??

Cevap: En İyi Yerlileri Topluyoruz!

Akhisar'ın Stoperi,Ugur Demirok(24)

Bence bu sezonun en kaliteli yerli stoperiydi.Hücumda Gekas,Savunmada Ugur,Akhisar'ı kümede tuttu.

Son zamanlarda gündeme sıkca gelen Aykut Demir-Serdar Aziz gibi isimleri bana göre geride bırakır.

Süper Ligin 2.yarısında rakibinden en cok top kapan oyuncu sıralamasında da 1.sırada yer alıyor...

Açıkcası kimlerin gideceğine bağlı.

Benim ilk adayım Aykut Demir.Her ne kadar Gökhan Zan iyi formda olsa da, ne zaman ne olacağı belli olmuyor.Sağlam bir 3. stoper şart.

Muslera giderse bile Onur'u alacağımızı sanmıyorum, yine yabancı alırız.

Kerim Frei diyecekler ama ben beğenmiyorum.Sadece içeri kat edebiliyor.Amrabat 2 olur, hatta Amrabat biraz daha iyi diyebilirim.

onur kıvrak

sinan bolat

ömer toprak

serdar taşçı

gökhan inler

emre can

tolga ciğerci

jem karacan

alper potuk

kerim frei

arda turan

gökhan töre

samed yeşil

Alınabilirse Emre Can ve Samed Yeşil.Bunların yanına Ömer Toprak Alper Potuk Kerim Frei Engin Bekdemir Tolga Ciğerci.Geleceğin takımını kurmuş oluruz.

gökhan inler-mesut- arda haricinde ilk 11 oyucusu değil hiç birisi.Ancak bayern gibi iyi yerlileri toplayıp hem rakiplere kaptırmayız hem de klübeyi sağlama almış oluruz.

Aykut Demir,Ömer Toprak,Serdar Taşçı,Kerim Frei,Gökhan İnler,Nuri Şahin,Arda Turan.Bunların hepsini bir transfer döneminde almak oldukça zor ancak alabildiğimizi almamız lazım.Lanet olası kontenjan yüzünden.

Cenk İşler

Mehmet Yozgatlı

Hakan Bayraktar

Okan Koç

Suat Usta

Berkant Göktan

Müslim Can

Okan Yılmaz

Murat Sözkesen

şimdilik bu kadar

Ömer Toprak & Serdar Taşçı ikilisinden, Ömer Toprak'ı izledim pek değmez ama alınabilir yine de. Serdar'ı bilmiyorum. Bunlardan birini kadro genişliği açısından alabiliriz. Arda'nın geleceğine pek ihtimal vermiyorum. Milli takımda gördüğüm ismini hatırladığım, hatırlamadığım hiçbiri bizim ilk 11 olamaz öte yandan.

Üst Alt